Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ve Yamaha Sürücü Kursları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns 2017
    İyi akşamlar beyler,
    Motorum malum kazalı.Toplattıktan sonra yamaha riding academi maxi scooter eğitimine gitmeyi düşünüyorum.45.000 km maxi scooter tecrübem var.Sizce gidersem faydasını görürmüyüm ? Birde eğitimden sonra her hangi bir sertifika veriyorlar mı ? hondanın ve yamahanın sürücü kurslarına katılanlar varmı? Tecrübelerini anlatabilirler mi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    45.000 km olmus faydası tabıkı olacak ama oyle aman aman bısı katacagını dusunmuyorum

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns 2017
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    45.000 km olmus faydası tabıkı olacak ama oyle aman aman bısı katacagını dusunmuyorum
    Cevabınız için teşekkür ederim.bu konu hakkında başka bir fikri olan varsa paylaşabilirmi ?
    Bu arada bu eğitimlere katılanlar sertifika alıyorlarm ?

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğitim de sana katacakları yeni bilgi sayısı 1 ve ya 2 olur. Ama 45 bin KM de farketmediğin farkedipte takmadığın o kadar çok bilgiyi öğretecekler ki sana diyeceksin ki ulan bu böyle mi yapılıyormuş. Ben motoru alalı 1.5 ay oldu geçen ay gittim Honda'nın 2. kursuna gerçekten farkediyor. Öğrendiğin bilgiler çok fazla olmuyor ama aslında farketmediklerinin ne kadar önemli olduğunu anlamana yardımcı oluyor. Hayat kurtarıcı bilgiler bunlar.

Ayrıca internet üzerinden de video izleyip bir çok hayat kurtarıcı bilgiyi edinebilirsiniz ek olarak.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns 2017
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitim de sana katacakları yeni bilgi sayısı 1 ve ya 2 olur. Ama 45 bin KM de farketmediğin farkedipte takmadığın o kadar çok bilgiyi öğretecekler ki sana diyeceksin ki ulan bu böyle mi yapılıyormuş. Ben motoru alalı 1.5 ay oldu geçen ay gittim Honda'nın 2. kursuna gerçekten farkediyor. Öğrendiğin bilgiler çok fazla olmuyor ama aslında farketmediklerinin ne kadar önemli olduğunu anlamana yardımcı oluyor. Hayat kurtarıcı bilgiler bunlar.

Ayrıca internet üzerinden de video izleyip bir çok hayat kurtarıcı bilgiyi edinebilirsiniz ek olarak.
    İlgilendiğin için sağol.Ama benim asıl merak ettiğim her hangi bir sertifika veriyor mu ? Bu konu hakkında bilginiz var mı ?

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kenway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgilendiğin için sağol.Ama benim asıl merak ettiğim her hangi bir sertifika veriyor mu ? Bu konu hakkında bilginiz var mı ?
    Kursa katıldığına dair bir belge veriyor.
    Kenway bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 ns 2017
    Alıntı 127 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kursa katıldığına dair bir belge veriyor.
    Eyvallah ilgin için sağol.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Kursa hiç gitmedim ama 45k km yapmış birine pek bir bilgi katacağını sanmam. Eğer bütçenizi zorlamayacaksa gidin eğitimden zarar gelmez.

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    İki eğitim arasında fiyatta oldukça fark var. Katılan arkadaşlar deneyimlerinden bahseder ise bize de yol gösterici olur.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Can güvenliği işin içine girince pek pahalı değil kurslar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)