Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün önümde olan motosiklet kazası (antalya)

Motovento
    REKLAM ALANI
    akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Kaza yapan kişi yaklaşık 1 dk önce ben kırmızıda beklerken kaldırımdan egzoz sesi vere vere geçip gitmişti. Hatta bende kendi kendime ''şu artise bak '' demiştim ayağında kösele ayakkabı keten pantolonla sadece koruma olarak kafasında kaskla geçti. yol düz olunca başladı makasa tabi hız da var. Makas atarken sağda durup yolcu indiren Dacia yı görunce frene abanıyor ama duramıyacağını anlayıp kaldırıma vuruyor ön tekeri motor bunu atıyor üstünden. Motor araçtan inen kişiyi ve kenarda kaldırımda belediye işçisi genç bi arkadaşa vuruyor. 2 yaya da ambulansla gitti. ciddi bi durumları yok ama her tarafları kan içinde. İşin ilginci Kask dışında hiçbir ekipmanı olmayan sürücüde nokta kanama yok. Hiç bişi yok bildiğin, burnu bile kanamadı dimdik durup konuşuyordu ortada :( Trafikte makas atarken sadece kendinizi değil etrafınızdaki kişilerede zarar verebileceğinizi unutmayın !!!

youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Kanları görünce içim ürperdi. Arkadaş iyimi ? Abi şu Motosiklete binmeyin korumasız ya alıyorsun 30 milyarlık motor ayır ya 2 milyar ekipman hiç yoktan 2 milyar ya hiçmi kendinizi düşünmüyorsunuz. Çok üzücü olay inşallah uzuv kaybı yaşamamıştır.
    Sokollu bunu beğendi.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Ahhh ah şöyle insanların altında şu motorlar var ya daha birşey söyleyemeyeceğim

Olan suçu günahı olmayan insanlara ve miss gibi GsxR'a olmuş
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

Abi bizimkilere bir şey olmaya başladı son zamanlarda. Bugünde defterdarlığın oradan Güneş Fırın'a doğru giderken bir R25 sürücüsü durup dururken gaza geldi. Bir fiestayı sıyırarak geçti, az kalsın arkadan girecekti. Arabanın bir suçu yokken bir de ona kızdı. Onu görünce daha da temkinli sürüp eve geldim.

Bir tane gsxr görmüştüm bugün yolda bu çocuk muydu acaba. Kepez belediyesinin orda. Ben de sağa çekmiş çekici bekliyordum kendim için kaza sonrası.

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı Uçan Kar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tane gsxr görmüştüm bugün yolda bu çocuk muydu acaba. Kepez belediyesinin orda. Ben de sağa çekmiş çekici bekliyordum kendim için kaza sonrası.
    Saat 18:15 civarinda oldu bu kaza

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Gebersin soysuz, Benim kenarda bekleyen eşime çocğuma çarpsa birisi gebermemişsse ben gebertirim, Düşüncesizce hızlı gidip başkalarının hayatını tehlikeye atan insan müsvettlerinden nefret ediyorum. bizdede litrelik superbike var biz niye hızlı gitmiyoruz? Bu resmen planlı cinayet , kasıtlı adam öldürmeye girer zerre farkı yoktur benim gözümde ha bana elinde silahla saldırmış ha motosikleti hızlı sürüp üzerime yuvarlanmış. Böyle adilik olmaz.

Yaşı küçük olanlar bilmez izmir üçkuyularda 1998 yılında kuyumcu adını hatırlamıyorum zx9r ile arkasına birisini alıyor, motosikleti kaydırıyor, arkadaki yolcu ve durakta bekleyen bir adam motosikletin çarpması sonucu ölüyor. kullanıcınını burnu bile kanamıyor. sonra artçının kardeşi vurdu kuyumcuyu ama öldüremedi meşhur olaydır.
    leylekbaba bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugunlerde kan gormekten icim bayildi malum teror saldirilari vs.

sagat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs rtr 150 apache
    hangimiz yapmıyoruzcular gelmez buraya.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    Neyseki şehir içinde 60 km hız yapabiliyorum motor istesende basmıyor benim sıkıntım arabalar samsunun araba şöförleri yokmu çantamda artık demir zopamla dolaşıyorum arkadaş araba gibi kıçıma kadar giriyor bu akşam bitanesini ışıklarda yakaladım indim hayırdır bilader niye sıkıştırıyon beni dedim adam gibi yoldan gidiyom

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)