Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet sigortası

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125 r
    Merhaba arkadaşlar
    perşembe günü honda cbr 125 aldım. denizli plakalıydı sigortanın az çıkması için oturduğum yerin yani ısparta plakayı yapayım dedim. noterde plaka deişssin dedim ama plakalık bir durum yokmuş ikametgaha göre çıkıyormuş sanıtım. boşuna aradaki para farını çöpe attık yani. en uyhun sigorta demir sigorta olarak 550 tl çıkıyo. ben 25 yaşındyım ve önceki motorum falcondu ilk aracım olmasına ramen ağpustos ayında 109 tl ye yaptırmışım. benden 1 yaş küçük arkadaşım ekim ayında cbr 125 motoru 321 e yaptırdı. şimdi neden bana bu kadar fiyat farkı çıktı. anlamış deilim.plakaya verdiğim fiyat farkıda cabası. zaten sigarta yapılmadan plaka çıkmıyormuş bunuda sonra öğrendim.şimdi ne yapmam lazım arkadaşlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    plaka değişince sigorta da değişiyor emin ol.
    Sigortayı boşuna değiştirmiş olmadın. Önce sigortayı yaptıracaksın, sonra plakayı değiştireceksin, sonra sigortayı tekrar check edeceksin, düşerse üstünü alırsın. Artarsa ne olur bilmiyorum, fazlasını vermek zorunda kalırsın heralde.

Denizli ısparta çok farketmez ya, değiştirmesen olurmuş aslında.

Kuzene aldık izmirden mesela 460 çıktı, denizli plaka ypaıtk 150 tl daha düştü.

Birde sigortları çok araştır, illa ki denk gelebiliyor ucuzu. De m i r sigorta bizimkiler, en ucuzu o verdi.
    550 tl de az değil, araştırmaya devam et.

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Mondial drift balikesirde 450 tl cikti benimde

Motosikleti
    honda cbr 125 r
    6 YERE sordurttum axa 1000 tl
    anadolu sigorta 624 tl ısparta yapınca plakayı 450 olacak dedi
    demir sigorta 550 tl dedi. sigortacının biri ikametgaha göre değişir dedi biri plakaya göre hangisi doğru.
    anadolu sigorta plakaya göre değişir dedi. demir ikamete göre dedi. sizce ne yapmalıyom

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)