Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Büyük gün geldi çattı

Motovento
    REKLAM ALANI
    78alihan78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF 250NK
    Evet 13 mart 2016 YGS geldi sonunda. Yarın sınava giriyorum. Sınav sonucuna göre babamı motora ikna etme olasılığım artacak 😃😃. Dualarınızı ve sınava yakın zamanda giren abilerim ablalarım varsa naçizane tavsiyelerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GÖKTÜRK99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125
    Seneye de ben girecegim. Sanki yarın giricekmisim gibi bi stres bende de var Allah kolaylık versin . İnşallah istedigin yeri kazanirsin .

Motosikleti
    CF 250NK
    İnşallah emeğinin karşılığını alır herkes. Sınavdan önce bi motorum olaydı da stres ataydım. Ahhh ahhh 😃😃

Başarılar diliyorum.
    Bende yarın sinava gireceğim inşallah istediğimiz başarıları elde ederiz

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Başarılar beyler,
    Size destek için bende giriyorum.
    Bir gaza gelip başvurmuştum, gireceğiz artık.
    Umarım gönlünüzdeki bölüm olur.
    Unutmamanız gereken şeylerden birisi, şehir seçmeyin, bölüm seçin. Bölümünüz iyi olsun. İyi düşünün üstünde.

Haydi başarılar.

Motosikleti
    CF 250NK
    Eyvallah 😃

SouthCity07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr-125
    Alıntı 78alihan78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet 13 mart 2016 YGS geldi sonunda. Yarın sınava giriyorum. Sınav sonucuna göre babamı motora ikna etme olasılığım artacak ����. Dualarınızı ve sınava yakın zamanda giren abilerim ablalarım varsa naçizane tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Bende 3 sene önce girmiştim.Kesin olan kural varsa sakin olmak.Ben sınav esnasında soruları çözerken "Zeki Müren-Sevemez kimse seni" adlı parçayı söylüyordum ve sınav görevlisi gelip "oğlum tamam rahatsın ama içinden söyle diğer arkadaşların rahatsız olur" dedi.Bende öyle yapıp 396 gibi bir puan almıştım sınavdan.kısacası sakin ol ve çözmeye devam et asla pes etme

Motosikleti
    CF 250NK
    İnşallah dediğiniz gibi rahat olurum. Hedef ilk 35 bine girmek = CBR125 . Tabi bunun LYS si de var :/

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    kardeşim başarılar bende 4.yü giriyorum yarın her sene düzenli olarak giriyoruz :D .
    furkanbey bunu beğendi.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başarılar.İnşallah güzel bi puan alırsınız.Diyeceğim şu sınavda illa ki heyecanlanacaksın.Önemli olan sıraya oturduğunda kitapçıklar dağıtılıp kurallar okunana kadar o heyecanını içinde bastırıp kendini rahatlatmak.Ders sırasını bozma sırayla türkçe mat tarih diye git.Bazıları önce matı çözüp sonra Türkçeye geçiyor ama ygs de paragraflar kocaman oluyo ve matla uğraştıkları için anlayamıyolar.Ayrıca deneme sınavları gibi değil kesinlikle 4 tane aynı şık üst üste gelmez,eğer gelmişse sınavı bitirdikten sonra o 4 soruyu tekrar kontrol et.Ayrıca sınıf başkanı kalemleri bırakın diyene kadar sınavı terketme bu çok önemli çünkü tarih ve coğrafyada bilipte hatırlayamadığın sorular sınav sonuna doğru çoğu kişinin aklına geliyo emin ol.Bide hergün nasılsan öyle ol yani sabahları kalktığında nasıl kahvaltı yapıyosan aynısını yap.Eğer normalde kahvaltı yapmıyosan da yapma erken gideceksin zaten orada puaça çay içersin.Düzeni değiştirmek daha kötü.Dınav var diye anneve baba kahvaltıda herşeyi yediriyolar milletin midesi nulanıyo sonra sınavda.Ayrıca her testten herkesin çok kolaylıkla yapabileceği 8 er soru var.Yani eğer sözelci veya TM ciysen bile fizik,kimya,biyoloji bölümünden rahat 6 7 soru çıkarırsın o yüzden o bölümü de atlama.Allah yardımcın olsum.
    furkanbey bunu beğendi.

Motosikleti
    CF 250NK
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim başarılar bende 4.yü giriyorum yarın her sene düzenli olarak giriyoruz :D .
    Düzelü beeee :D :D :D
    gokberk6426 bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sınava girecek olan bütün arkadaşlara Başarılar. ALLAH Dualarınızı kabul etsin

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başarılar.İnşallah güzel bi puan alırsınız.Diyeceğim şu sınavda illa ki heyecanlanacaksın.Önemli olan sıraya oturduğunda kitapçıklar dağıtılıp kurallar okunana kadar o heyecanını içinde bastırıp kendini rahatlatmak.Ders sırasını bozma sırayla türkçe mat tarih diye git.Bazıları önce matı çözüp sonra Türkçeye geçiyor ama ygs de paragraflar kocaman oluyo ve matla uğraştıkları için anlayamıyolar.Ayrıca deneme sınavları gibi değil kesinlikle 4 tane aynı şık üst üste gelmez,eğer gelmişse sınavı bitirdikten sonra o 4 soruyu tekrar kontrol et.Ayrıca sınıf başkanı kalemleri bırakın diyene kadar sınavı terketme bu çok önemli çünkü tarih ve coğrafyada bilipte hatırlayamadığın sorular sınav sonuna doğru çoğu kişinin aklına geliyo emin ol.Bide hergün nasılsan öyle ol yani sabahları kalktığında nasıl kahvaltı yapıyosan aynısını yap.Eğer normalde kahvaltı yapmıyosan da yapma erken gideceksin zaten orada puaça çay içersin.Düzeni değiştirmek daha kötü.Dınav var diye anneve baba kahvaltıda herşeyi yediriyolar milletin midesi nulanıyo sonra sınavda.Ayrıca her testten herkesin çok kolaylıkla yapabileceği 8 er soru var.Yani eğer sözelci veya TM ciysen bile fizik,kimya,biyoloji bölümünden rahat 6 7 soru çıkarırsın o yüzden o bölümü de atlama.Allah yardımcın olsum.
    ders sırası olarak nasıl alıştıysan öyle gideceksin. değiştirme kesinlikle.
    4 tane şık aynı gelebilir bunlar boş hurafeler.
    sadece sınavdaki cevapların dağılımı 5 şıkka eşit dağılmıştır. ancak burdan yorum yapabilmen için 150 net üzeri olman gerekir.
    sakinliğini korursan en iyi sınavın olabilir. sakinlik her şey.

Eyvallah arkadaşlar.
    Tüm iyi dilekler icin tesekkur ediyorum
    Simdiye kadar hic heyecanım olmadı inşallah sinav zamanı da olmaz da güzel seyler çıkarırız

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    başarılar dilerim sana , benimde kardeşim giriyor. bugun normalde Antalyaya gidicektim iş için. Fakat kendisinin yanında olmak için gitmedim. bakalım sözümüz var eğer düzgün bir üniversite kazanırsa bende ona motor alıyorum. artık scooter ile başlatıcam kıyafetleri tam artçı olarak geziyoruz zaten

Motosikleti
    CF 250NK
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başarılar dilerim sana , benimde kardeşim giriyor. bugun normalde Antalyaya gidicektim iş için. Fakat kendisinin yanında olmak için gitmedim. bakalım sözümüz var eğer düzgün bir üniversite kazanırsa bende ona motor alıyorum. artık scooter ile başlatıcam kıyafetleri tam artçı olarak geziyoruz zaten
    Senin gibi bi abimiz olmadi be

Motosikleti
    ktm 1190
    Senin gibi bi abimiz olmadi be
    Beril(kardeşim) 'in yeri bende çok farklıdır. dünya bir yana o bir yana.

bu arada benden başkasının motoruna falan binemez Heves etti bakalım nolcak bende bilmiyorum.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öylesine mi giriyon? Yoksa üniversite kapılarından girmek nasip olmadı mı daha?

Motosikleti
    CF 250NK
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beril(kardeşim) 'in yeri bende çok farklıdır. dünya bir yana o bir yana.

bu arada benden başkasının motoruna falan binemez Heves etti bakalım nolcak bende bilmiyorum.

http://i.hizliresim.com/rMEQva.jpg

http://i.hizliresim.com/qMEYDq.jpg

http://i.hizliresim.com/o3EgmR.jpg
    Ben de seneye kırmızı cbr ımı altıma aldım mı benden mutlusu yok . Kardeşinize de başarılar...
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    Ben de seneye kırmızı cbr ımı altıma aldım mı benden mutlusu yok . Kardeşinize de başarılar...
    Teşekkür ederim. sanada başarılar boşuna heycan yapma stres yapma. Kardeşimede söylüyorum sanada söyleyeyim başarılı olamazsanızda bozmayın moralinizi dünyanın sonu değil yani...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)