Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Derste snapy çizdim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı newhidalgo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesele sırayı çizmesi değil ki siz anlamıyorsunuz, mesele ben vergi veriyorsam yaparım kafasında olması arkadaşın. Varsın sarayda yaşasın, millet yanlış diye sende mi yanlış olacaksın?
    Emin ol burda snapye ters çıkmayanlar bu şekilde yaklaşanlar ben vergi veriyorum yaparım kafasını çoktan geçmiş yaşını başını almış insanlar. Arkadaşımız genç kanı hızlı akıyor belliki çizimede merakı var motorada.Canı sıkılmış dersde darlanmış kendince eğlenmiş sanat yapmış burda motosiklet severlerle paylaşmış. Ben kendi adıma yaptığının yanlış olduğunu söylemek yerine tamamen destekledim beğendim kendi payıma düşen hakkı helal ettim. Ne yani sizin gibi devletçilik milletçilik yapsam olmamış bidaha çizme etme devlet malına zarar verme haramdır günahdır desem kaç yaşına gelmiş insan birdaha yapmayacakmı birden benim lafım sözümle arzu ve isteklerimi dizginlenecek? Neden gereksiz yere hür iradeye sahip bir insanı birçoğumuzun zamanında yaptığı bu işi yapma etme diyerek kısıtlamaya çalışayım.Keşke okullu arkadaşların yaptığı tek kötülük yanlış hareket sıra karalamak çizmek ortaya sevdiği birşeylerin resmini çıkarmak olsa.Ben işin maddi zarar yönüyle ilgilenmiyorum devlet malı yönüyle hiç ilgilenmiyorum zaten. Arkadaş yukarıda demiş tanıdık bir mobilyacı yakında ihale kazanır çizilmemiş sıraları bile sıfırıyla yeniler misal.Memlekette o dert bu dert derken budamı dert oldu şimdi?Snapy seninde sırayı çizmen sonuna kadar yanlış ama bu yanlışı ben çok sevdim. Başka yanlışlara bulaşmamanı gönülden dileyip bu yanlışınla kendini rahatlamış ve hafiflemiş mutlu hissediyorsan sonuna kadar devam etmeni söylüyorum.En kötü ihtimal delikanlı adamsın alırsın eline zımparayı birgüzel temizler üstüne cilasını atarsın 10 liralık 15 dakikalık olay geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KinqEmpires4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 UAG (209 cc ), Honda CBR 250r HRC 2014
    Yahu tamamda sırayı kazımamışki snapy neden bu kadar tepki gösterilmiş anlamadım.10 saniyede silgiyle silinebilir bişey.Ayrıca güzel çizim snapyciğim bide 100 uag çiz :D
    snappy x bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Alıntı KinqEmpires4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu tamamda sırayı kazımamışki snapy neden bu kadar tepki gösterilmiş anlamadım.10 saniyede silgiyle silinebilir bişey.Ayrıca güzel çizim snapyciğim bide 100 uag çiz :D
    kıskanıyorlar işte onlarda yetenek yok ya
    Vmaxxx bunu beğendi.

sinan151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Activa S
    Tebrikler kardeşim başarılarının devamını dilerim.
    snappy x bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Çoğunuz boş insanlarsınız egonuz tavan yapmış .
    Adam sırayı kazımamış kurşun kalemle üzerine motosiklet çizmiş yani siline bilir ve silindiğinde üzerinde izi bile kalmaz merak etmeyin uykunuza girmez.
    Siz zaten mükemmel insanlarsınız, kusursuz insanlarsınız, seçilmiş insanlarsınız.
    Beni Banlayın.
    tinerci, redmap, snappy x ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoğunuz boş insanlarsınız egonuz tavan yapmış .
    Adam sırayı kazımamış kurşun kalemle üzerine motosiklet çizmiş yani siline bilir ve silindiğinde üzerinde izi bile kalmaz merak etmeyin uykunuza girmez.
    Siz zaten mükemmel insanlarsınız, kusursuz insanlarsınız, seçilmiş insanlarsınız.
    Beni Banlayın.
    Bak bu yazdığın aklıma şu şarkı sözünü getirdi. Eğilip nasihat veren ağızlar kokmuş. Kimseye gönderme yapmıyorum herkez kendisini düzeltti sıra etrafındakilere geldi hey güzel memleketim incir çekirdeğinden tartışak konu verecek nasihat ve akıl çıkarıyorlar.Bir insan hevesle konu açmış çizdiğini beğenmişki sizinle paylaşmış. Beğeniyorsan yapıcı bir eleştirin varsa olumsuzda olsa yazarsın ama bu nasihat verme yerin dibine sokma durumları nedir anlamıyorum. Snapy oraya çizmese bütün dünyada bunu örnek alsa hiç kimse sıra karalamasa dünya daha yaşanabilir bir yer olacak değilmi tüm sıkıntılar sorunlar çözülecek devletin ve milletin mertebesi yükselecek.Şimdi diyeceksinizki herkez ozaman okul döneminde yazsın çizsin karalasın olurmu öyle şey olmaz tabiki zaten herkezde yazıp çizmez.Bu nasihat verenlerin hayatını yakın takibe alsanız eminim birçoğunun doğaya verdiği zarar snapynin sıraya verdiği zarardan kat kat fazladır.

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Tanrı Türk milletine önce akıl zeka versin, bir yanlışı görünce uyarmak gerek. Sanki bütün yanlışlar bu bitince bitecek dersen hiçbir şeyi düzeltemezsin. Genç demişsin bende 15 yaşındayım. Sende de yetenek falan yok kardeşim. Çizim işini bırak bence başka bir hobi edin, ille de çizeceğim diyorsan ders al, bende hiç çizim yeteneği yoktu daha sonra evimizin altına bir ressam açıldı orada adam insanların resmini çiziyordu adamla samimiyetim artınca ders aldım ücretsiz olarak şimdi bir insanın resmini çizebiliyorum hatta geçen kış bir resmi 50 TL den satıyordum.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)