Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Motoruma Otoparkta Çarpmışlar (600RR)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Hocam geçmiş olsun. Allahtan karşı taraf kötü niyetli değil. Kötü niyetli olsada elinde kamera kaydın var. Her türlü hakkını alırsın. Geçmiş olsun diyeyim tekrar fakat hasar kaydı olacak motorunda. Kamera kaydını ve kazayla ilgili tüm evrakları bir araya topla. Satarken alıcıya gösterirsin. "Al bak üzerindeki hasar kaydı bundan dolayı oldu. Şu şu işlem yapıldı." dersin. En azından motorun satılırken çok değer kaybetmemiş olur. Ama ben olsaydım hasarı tutarını nakit talep etmeyi denerdim.
    jackonbir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Bunu sadece bir kadın yapabilirdi zaten. Tebrik ediyorum bu şahıslara ehliyet verip binlerce insanın hayatını tehlikeye atan mahlukları.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Sonra siğorta ücretleri neden yüksek çıkıyor diyoruz , al işte bunun gibiler yüzüne, allahdan bana müstahak mı 18 senedir bir fiil araç kulanırım 3 reşit olmadan önce 21 yıl, Allaha şükür bir kazam yok ama bunun gibileri yüzüne bende yüksek para ödüyorum..
    dyavol-77 bunu beğendi.

Loverboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Çok geçmiş olsun. Kadın sürücü diye yerden yere vuranlar var. Ne cahil bir toplumda yaşıyoruz.
    keremkrmn, Mamba09 ve sopotlu bunu beğendiler.

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu videoyu izlemeden önce yazılanları okurken içimden şöyle dedim: "kazadır, dalgınlıkla bir anda olmuştur, insanlık hali, cana gelmemiş ya..."

ama videoyu izledikten sonra acayip sinirlendim. Motora çarpması sorun değil. Göz göre göre 1,5 ton ağırlığa sahip bir aracı kullanma yeteneğine sahip olmadığı açıkça gözüken o kadının trafiğe çıkacak olmasına sinirlendim. Resmen lisanslı bir katil daha aramızda dolaşıyor.
    2 gün sonra ışıklarda gazla freni karıştırıp bir motorcuyuda alır altına, görünmez kaza oldu vah vah tüh tüh der sonra...
    İşte benimde aklımda olan bu.. devlet ehliyet almayı dahada zorlaştırıp tüm ehliyetleri iptal edeyimmi dese itiraz etmem.. hiç değilse piyada şoför olur. bunların trafikte kol geziyor olması düşündürücü.
    SuleymanE bunu beğendi.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    burada tecrübe devreye giriyor.
    senin yerinde ben olsam bu mevzu başıma gelmezdi.
    oturduğun çevredeki bayan şoförleri kollayıp ona göre park yapman gerekirdi.
    sen motoru ateş hattında bırakmışsın
    geçmiş olsun.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    geçmiş olsun... izlerken çok gerildim.. Tipik bayan şoför mağduru olmuşsunuz...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Çok manidar yere bırakmışsın

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Öncelikle çok geçmiş olsun, umarım en az masrafla motorunuz eski haline döner. Çarpan sürücü tabi ki de hatalı ama bence siz de motorunuzu oraya bırakamalıydınız orası park yeri değil gibi geldi. Bu olayı Kadın Erkek ayrımcılığı haline dönüştüren mükemmel hatasız sexist arkadaşlara da buradan selam olsun
    Loverboy bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazanın sebebi tamamen karşı tarafsa sende hasar kaydı yazmaması lazım. Benim Duke 200 e yandan gene kadının birisi sürtmüş eski sahibindeyken. 2400 tl lik masraf çıkmış ve karşı taraf tamamen suçlu diye plakaya kaza raporu işlenmemiş. Bunu araştırdım bir tanıdığa sordum sektörde çalışan karşı 8 de 8 suçlu diye işlenmemiştir dedi. Sende bu konuda araştırma yap işletmeme imkanın vardır.

Motosikleti
    Şu an yok.
    Ben olsaydım önce adliyeye gidip şikayetçi olur, ardından da iyi bir avukat bulur maddi dava açardım. Uğraşsın dursun mahkemelerde. Böylece kamu davası + maddi davadan esaslı bir para cezası yer, ayrıca motorun bütün parçalarını sigortasından karşılatırdım.( Etik değil ama gerekirse motoru perte çıkartmak için de uğraşırdım, böyle kadına müstahak!) O 100 bin € luk aracın sigortasının 4-5 bin liranın altında olacağını da hiç zannetmiyorum.

kuvvetmira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Exc250+vstrom 650
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadınların otomatik vites araba kullanmasının yasaklanması lazım. Beceremiyolar işte. Böyle bi kazayı kaç erkek yapar ?
    Aynen öyle kadınlara otomatik vites araba vermicen benim motoruda parketmiştim kadın sürücü frene bascana gaza basmış arkadan vurmuş gitmiş
    HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN: ::

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Sonrada kadınlar günüymüş bilmem ne..
    Beyinsiz yaratık.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Ben tövbe ettim artık küfür etmiyorum kavga etmiyorum! Tasavvufa yöneldim ve (fender stratocasterımı sattım) ney üflüyorum! Ancak şu an çok ağır küfür edeceğim kendimi zor tutuyorum. Normalde iş yerinde izleyemiyorum. Özellikle telefondan açtım izledim pişman oldum göğsüm daraldı!

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    1- Sürücü öküz( kadın ya da erkek önemli değil, bildiğin öküz)
    2- Oraya motosiklet park edilmez. Hele 30 binin üzerinde bir motosiklet asla perk edilmez.
    3- Kamera görüyor diye de hiç park edilmez.Zira otoparkın bir çok noktasında kamera var.
    4- Otoparktan çalınan motosiklet otoparkın sorumluluğundadır.
    5- İçin Rahat etmiyorsa koyduğun yerde alarmlı disk kilidi ile ekstra güvenlik almalısın.

Çok geçmiş olsun, fakat hasar söylediğin kadar azdır inşallah. Zira motosiklet esnedi resmen ve dikkat etmen gereken bir detay bu motosikletlerin şasisi aleminyumdur ve eğildiğinde düzelmesi imkansızdır. Mümkünse karenajlarını söktürüp iyice bak. Eğer şasi eğik raporu verirseler motosikletini pert ettirebilirsin.

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alarmlı disk kilidi ve kuba ile lastiklerden halat geçirerek bırakıyorum. Site otoparkı evin altında sitenin girişi çıkışında güvenlik var. Kamera orada direk motoru görebildiği ve canlı izlendiği için başında oyalanıldığında vs. dikkat çeker diye bırakıyorum.
    -2 de zaten genelde bomboş olur. Ama nereye çekebilirim gözden geçireceğim tekrar.

Araç 2006 kia sorento 35 45 arası piyasası olması lazım.

Ducseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam öncelikle geçmiş olsun.bence olay kadın sürücü değil,bakın mesela avrupada birçok iş makinesi,tır,kamyon kullanan ve raylı sistemlerde kondüktor olan birçok bayan sürücü var.bence kültür ve ahlak. ellerinde akıllı telefonlar altlarında jeepler en başında(KÜLTÜR ve AHLAK)önemli eğitim değil.
    schumacher__ bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Bayan şoför mümkünse uzak durun hatta kaçın

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Bayanlar surucu olamiuorlar ne yazik ki genel seleksiyonlarinda durtucu oluyorlar. Yol isterken aracinizi kibar bir kadinn eliyle durterler, ambulans olsa ambulans soforunun centilmen gibi davranmasi icin korna vasitasiyla hafifce durterler zihninizi... vs. Fakat hepsi herkes boyle degil unutmayalim. Kadinlarimiza sahip cikalim mumkunse iki kadini ayni aracta birakip gitmeyin zira giybet dedikodu bitmiyor canlar.bir de hakikaten bu hanimablalarimiz neden boyuk araclara binmeye meraklilar anlamiyorum. Park edemiyorsun zaten nereye sokacaksin o araci cok merak ediyorum sayin bayan ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:06 ----------

Bu da hedayem olsun size.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı kuvvetmira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle kadınlara otomatik vites araba vermicen benim motoruda parketmiştim kadın sürücü frene bascana gaza basmış arkadan vurmuş gitmiş
    Şimdi mesele kadınlara birşeyi yasaklamak değil ama otomatik vites araba sürmeyi beceremeyen birinin kaçış noktası olmamalı. Manuel vites minibüs, kamyonet süren kadınlar gördüm onların da diğer kadınlardan bir farkı yok. Manuel vites araba sürebilen insanlar arabaya çok daha iyi hakim olabiliyor her konuda.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)