Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün başıma gelenler ( e5 icerir )

Motovento
    REKLAM ALANI
    efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    Arkadaslar basimdan geceni paylasmak istedim son 2 haftada 2 kere basima gelince icimi dokmek istedim bu konular kac kere acilmistir biliyorum ama yaziyorum. E5 guzergahindan kadikoy istikametine gidilen yonde optimum gecilirken trafik sikisiyor ogle saatlerinde bende bariyer ve yol arasinda kalan emniyet seridini kullaniyorum cogu motorcu gibi ve ben normalden yavas gitmeyi tercih ediyorum orda digerlerinin aksine cogu motorcuya yol veririm her neyse optimumu gectikten sonra yine arkadan gelenlere yol vermek icin saga gectim bir kac kisi gecti arkadan bir arkadas daha geliyordu yanasti dedi ki ayakkabilarin guzel ama seni korumaz sagolsun bizi dusundu her neyse dogru diyorsun tesekkurler dedim ayagimda bugun spor ayakkabi vardi sicaktan dolayi da sonra tekrar seride girdim devam ediyordum biraz gaz actim gaz actim dedigim 40 la giderken 60a ciktim bir anda mercedes marka arac aniden onume kirdi yani gitmek icin degl sag taraftan kaciyormus dedigine gore Allah tarafindan durabildim mesafe cok azdi cunku durdum dedim su aynalarinizi kullanin sonra motorcu kabahatli oluyor felan bagirdim diyor ki sagima bakiyordum seni gormedim be arkadas solundaki ayna niye var diyorum cevap yok bisey olmadi ya dedi o kadar cok sinirlendim ki bu basima 2. Kez gelince bir daha bu trafikte bende baska yol bulup ordan gitmeyi dusunuyorum bir de genelde hizli giden arkadaslara masallah diyorum iyi cesaret rahatsizlik verdiysem ozur dilerim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    gt250r
    Valla boyle olaylar çok yasaniyorda düz yolda seyir halindeyken yandan yola girenler varya hani böyle gözünün içine baka baka önüne doğru geliyor hani onlara acayip uyuz oluyorum birgün bilerek carpicam ve sigortasından herşeyimi yaptiricam :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı kahraman1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla boyle olaylar çok yasaniyorda düz yolda seyir halindeyken yandan yola girenler varya hani böyle gözünün içine baka baka önüne doğru geliyor hani onlara acayip uyuz oluyorum birgün bilerek carpicam ve sigortasından herşeyimi yaptiricam :D
    bende cbr 125 aldığım gün taksici sinyal vermeden yola girdi benim arka artçı basamağı tamponu çekti aldı tabi ben kim haklı felan bilemedim kaçtım gittim eğer tamponukırıkv e hemen düşmese idi benide yere sererdi

Panashira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    e5 de ben de görüyorum cidden bizim motorcu arkadaşlar açıyor gazı basıyor abi iyi cesaret valla hele o okmeydanından zincirlikuyuya kadar olan emniyet şeridi minicik sadece teker girecek kadar 80le ordan gidiyorlar hiç takılmıyorum direk yol veriyorum.. ama yapmayın yazık size yazık

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Bariyerden gidiyorum diyosun sonrada onume kirdi diyosun.
    Ben gitmiyorum demiyorum ama mesafeni koru 60 lada gitme bi zahmet
    murti82 bunu beğendi.

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mevzuyu tam anlamadım ama pazar günü maltepeden e5 e çıktığımızda o bariyerin dibinde oturan 2 kadın ve ellerinde AÇIZ yazılı bir pankart, 20 mt kala sol şeritte duran araç sol kapıyı birden açtı yavaştık durduk birde cins cins baktı,gitti 1 lira attı kadınların önüne geldi bindi arabasına gayet sakin,bizde izliyoruz 2 tokat atmasına atılırdı da ayağından engelliydi yolumuza devam ettik

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    O yolda beyaz şeritle bariyer arasını bende sık sık kullanıyorum. Bazen gaza geliyorum yol boş diye ama sonra topluyorum. Araç aynasına baksada bakmasada biz suçluyuz o yüzden yavaş yavaş gitmeliyiz. Araçlara aynanıza bakın diye en fazla minik bir nasihatte bulunabiliriz. Sert çıkmak ters birine denk gelirsek her halükarda zararımıza olur. Az ilerde bilerek sıkıştırır kaza yaptırır.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yolda beyaz şeritle bariyer arasını bende sık sık kullanıyorum. Bazen gaza geliyorum yol boş diye ama sonra topluyorum. Araç aynasına baksada bakmasada biz suçluyuz o yüzden yavaş yavaş gitmeliyiz. Araçlara aynanıza bakın diye en fazla minik bir nasihatte bulunabiliriz. Sert çıkmak ters birine denk gelirsek her halükarda zararımıza olur. Az ilerde bilerek sıkıştırır kaza yaptırır.
    dediğine aynen katılıyorum yol çizgisi dışında o şekil bir kaza gerçekleşirse biz suçluyuz her türlü... öfkeyle kalkan zararla otururmuş
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Farını ve zihnini sürekli açık tutmak gerekiyor, trafik zebani dolu!

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    araba ve motor sürücüsü olarak söylemek isterim arabalarin kör noktaları var malesef .büyük ve yıllarını motora vermiş bi abi ile tanıştım motorumu alırken bana 2 nasihat verdi 1. si asla ama asla arabalrın sağında geçme (kapı açma ve sağ arkadaki kör noktanın genişliği daha fazla) ve ekipmansız binme gerisini kendin zamanla ve eğitimle öğrenirsin dedi . ne zaman araba geçicek olsam sağından 3-4 kat dikkat ediyorum bazen mecbur geçiyoruz ama her geçtiğim araba icin kaçış yeri kestiriyorum kendi aklımdan eğer manevra yapıcak yerim olmadıgı zaman geçmiyorum daha onceden basıyorum . bu arada geçmiş olsun kazayı atlattıgınıza sevindim ...

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farını ve zihnini sürekli açık tutmak gerekiyor, trafik zebani dolu!
    Valla hocam 4. levent maslak arası çakarları açıp gidiyorum ben. farketmeyip de çevirenler çok; bir de yeni model arabaların genelinde arka taraf görünmüyor. arka cam dar oluyor, bazılarının arka camında güneşlik oluyor dikiz aynasından farkedilmiyor...

Bir de Range Rover... araç kamyon gibi olunca ayna seviyesinin aşağısında kalıyorsunuz... Basık Honda ile gezerken Range Rover kullananların farketmeden üstüme kırmışlıkları vardır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)