Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Beni bu havalar mahvetti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Aeryn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson street 750
    Ankara'da yaşayanlar bilir, hafta içi havalar harika ama hafta sonu hep yağmur hep soğuk. İsyan ediyorum artık. Bütün hafta plan yapıyoruz hafta sonu gelsin motorumuza binelim gezelim diye ama bi türlü yağmur, soğuk izin vermiyor. Ben işe gidip gelirken bineyim diyorum ama bu seferde eşim izin vermiyor "henüz tek başına trafiğe çıkmaya hazır değilsin illa ben tek başıma biner giderim dersen ve başına bir şey gelirse beni arama kendin hallet "diyor.Yeni bisiklet almış ve bi türlü binemeyen çocuklar gibiyim. Yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam. Çok üzgünüm.
    pnongrata bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    hocam gel aydına taşın... :D

kuzan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Antalya'da hafta'nın 8 günü güneşli plan yapmasak bile hava bize hadi motora bin diyor :d

Aeryn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson street 750
    Cevap yazan arkadaşlar sağolsun, eksik olmasınlar ama sayelerinde daha da kötü hissediyorum şu an

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    İstabnbul da hiç farklı değil. MAslak'tan çıkıyorsun güneş, köprüde bulut, Kadıköy'e iniyorsun yağmur. İsyan

Antalya'ya taşınasım var

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    yağmurda binip motorunu kirli görünce üzülmicek misinz

Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı eminemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstabnbul da hiç farklı değil. MAslak'tan çıkıyorsun güneş, köprüde bulut, Kadıköy'e iniyorsun yağmur. İsyan

Antalya'ya taşınasım var
    inadına seneye istanbula geliyorum motorumla :d

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Aeryn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da yaşayanlar bilir, hafta içi havalar harika ama hafta sonu hep yağmur hep soğuk. İsyan ediyorum artık. Bütün hafta plan yapıyoruz hafta sonu gelsin motorumuza binelim gezelim diye ama bi türlü yağmur, soğuk izin vermiyor. Ben işe gidip gelirken bineyim diyorum ama bu seferde eşim izin vermiyor "henüz tek başına trafiğe çıkmaya hazır değilsin illa ben tek başıma biner giderim dersen ve başına bir şey gelirse beni arama kendin hallet "diyor.Yeni bisiklet almış ve bi türlü binemeyen çocuklar gibiyim. Yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam. Çok üzgünüm.
    Armada'nın yeni kısmının açık otoparkında Avm'ye doğru inerken gördüğüm siyah MSX 125 senin mi ? Dinazor heykelleri falan var orayı diyorum.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    3 aydır motosikleti 2 kere çalıştırdım otoparkda çürüyor.Haline şükret bence .

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Arkadaşlar uç örnekler vermeyin Antalya Aydın gibi
    İlla teselli edecekseniz Bayburttan Erzurumdan Rizeden örnek verin

Alıntı Aeryn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sağlam bir takım ayarla kendine aynı şekilde sağlam bir yağmurluk...Tek kulaklığı tak slow bir müzik soğuk ve yağmur yemediğin sürece kışın da motor kullanılır

Mesajı veriyorum sana dikkatli oku KÖTÜ HAVA YOKTUR KÖTÜ KIYAFET VARDIR

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    yağmuru gec birde bu hafif soguklar nekdr sıkı giyinsekte göğüs bölgesine nasıl giriyorsa hava günlerce göğüs ağrısından uyuyamıyorum

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    eskişehirde oyle dün yağmura yakalandım dedim bu motorun hali ne böyle gittim yıkadım temizledim felan sonra bi geldim garaja koydum gene aynı çamur her tarafı bakalım yarin hava guzel iyi bi temizlik şart

eminemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X Max 250 Ironmax
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eskişehirde oyle dün yağmura yakalandım dedim bu motorun hali ne böyle gittim yıkadım temizledim felan sonra bi geldim garaja koydum gene aynı çamur her tarafı bakalım yarin hava guzel iyi bi temizlik şart
    Bana da en çok yağmur soğuk değil de, motorun çamurlu hali koyuyor :(
    gokberk6426 bunu beğendi.
    Piaggio Carnaby 200
    Yamaha XMax 250 Ironmax

mtunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R25
    Kuşadası nda haftaiçi yağmur vardı haftasonu günlük gülistanlik. Buyrun gelin bekleriz.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı eminemre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da en çok yağmur soğuk değil de, motorun çamurlu hali koyuyor :(
    ahaha aynen valla yağmurda sürmekten cok keyif aldım ama motorun halini görünce bi ağlayasım gelmişti :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı kuzan14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya'da hafta'nın 8 günü güneşli plan yapmasak bile hava bize hadi motora bin diyor :d
    en büyük hayalim antalyada bir göz oda evim olsun yılın 8 ayı güneş var yanlışmı biliyorum ?

Motosikleti
    CBR 600RR
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en büyük hayalim antalyada bir göz oda evim olsun yılın 8 ayı güneş var yanlışmı biliyorum ?
    Kasım aralık ocak şubat, bu aylarda güneşi 3-4 gün görmediğin zamanlar oluyor ama mart geldi mi haftada min 5 gün güneşli olur, antalyanın tek sıkıntısı ise hava güneşli ve sıcaktır ama bianda yağmur başlayıverir ne olduğunu şaşırırsın :d

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Anladığım kadarıyla sen kışın hava günlük güneşlik olsun bir gram yağmur yağmasın istiyorsun. Ülkenin en kurak bölgesinde yaşıyorsun yağan yağmura şükredip mutlu olman gerekirken sen isyan ediyorsun değişik.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)