Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 125 ile uzun yol tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    Merhabalar bir adet cbr 125 - 2015 im var şuan tamamen orjinalde uzun yol yapmayı düşünüyorum bana tvsiyeler verirseniz memnun olurum yanıma ne almam gerekli nerde konaklayabilirim (cadır) efsane olur aslında falan filan birde----- Lastik Önerirmisiniz Malum tekerler IRC --- başlamışlıgı birde ortalama 500 tl bir kask önerin az yukarı az aşşagı fark etmez yorum atan herkeze çok teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muhammetcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-09 (2018)
    ben michelin pilot street kullanıyorum cbr250r de memnunum gayet

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı grk64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar bir adet cbr 125 - 2015 im var şuan tamamen orjinalde uzun yol yapmayı düşünüyorum bana tvsiyeler verirseniz memnun olurum yanıma ne almam gerekli nerde konaklayabilirim (cadır) efsane olur aslında falan filan birde----- Lastik Önerirmisiniz Malum tekerler IRC --- başlamışlıgı birde ortalama 500 tl bir kask önerin az yukarı az aşşagı fark etmez yorum atan herkeze çok teşekkürler
    Cbr125 de uzun yok pekte öyle güzel değildir. 400 km ye yakın yol yaptım artçıyla ve bi ara ölmeyi falan düşündüm yorgunluktan, heleki birde eğimler varsa ölümdür 125 cc ile uzun yol yapmak.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Merhaba uzun yola gidecekseniz yanınızda;

1-Lastik Tamir Kiti
    2-Pense vb. tamir için gerekli aletler
    3-PARA
    4-Yağmurluk (mutlaka olsun yağdımı fena rezillik oluyor)

Ben bunlarla çıktım yola çok şükür sıkıntı olmadan döndüm yalnız şunu belirteyim yola çıkmadan evvel motora çok binki vücudun alışsın yoksa 125cc motorda bel ağrısı filan oluyor malum yolda bitmiyor kendimden biliyorum

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    cbr 125 ile pek uzun yol tavsiye etmem.
    ben 250 likle bile çok zahmetli gidiyorum.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Honda 125 R de kullandım(20.000 km). Yamaha YBR 125 ESD de kullandım(12000 km). Şu anda 38 bin km tecrübe edindiğim CBR 250 R yi kullanıyorum. Uzun yol her motorla yapılır yapılmaz değil. Ama sabır biraz sabır işidir. Ayrıca 50- 60 kmde 3-5 dakıka mola vermek lazım. 125 R ilede Ybr Esd iledee cok kez uzun yol yaptım. Elbette yorulursun ama molayı bıraz sık tutmak lazım.
    *Önce Lastiklerini Michelin Pilot Street ile Yada Pilot Activ varsa taktır.
    *Kask Olarak Nolan - Agv : 500 tl civarı kaskları var.
    *Yanında Para , Pense , Lastik Tamir Kiti ve YAĞMURLUK kesinlikle olsun.

Bu arada Ali arkadaşımız 125 cc ile çift kişi 400 km yapmıs. Ona can dayanmaz işte Tek kişi molalarla çekilir.

Motosikleti
    honda pcx
    Ben pcx le tek marsta 200- 250 km yapiyorum , oyle cok yorulma vs olmuyo gayette keyifli bitiyor. Bence mola vererek giderseniz daha az yorulmus olursunuz

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı grk64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek telefon, yedek batarya, mümkünse tam arka selenin üstüne gelen çanta(motorun dengesini bozmaması için). Bol bol su, atıştırmalıklar, konserveler

Motosikleti
    honda cbr 250
    400 500 km yol yapmanıza gerek yok ki. istanbuldaysanız kocaeliye bekleriz daha ileri giderseniz sapanca yukarı çıkarsanız kerpe kocaeliye gelmek istemiyorum istanbulda kalayım derseniz şile daha ilersi ağva daha uzun yol yapıyım derseniz kocaeliden aşağı iznik izmitte takılayım derseniz kartepe buralar hep gezilcek yer dolu yani )

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    iki kişi 430 km yol yaptık
    zevkliydi
    ruzgar cok etkılemıstı

yapılır yapılmaz degıl

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr125 de uzun yok pekte öyle güzel değildir. 400 km ye yakın yol yaptım artçıyla ve bi ara ölmeyi falan düşündüm yorgunluktan, heleki birde eğimler varsa ölümdür 125 cc ile uzun yol yapmak.
    Pcx ile geze geze 12 saat motor surdum yazın ege kıyılarında 10. ve 11. saatte beynım karıncalanıyordu boynum kopcak gıbı agrıyordu 125 cc ıle seyahat zordur ama keyfı baska :D
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)