Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Beyler Destek-Antalyada Motosiklet Ekspertizi

Motovento
    REKLAM ALANI
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Selamın Aleyküm MT.Bir anlık karar ile sabahın erken saatinde İzmirden Antalyaya 2.el cbr125 alma niyetiyle çıktım.

Antalyada alacağım motosikleti ekspertize sokmak istiyorum.Vakit biraz kısıtlı yani noter kapanmadan eksper işlemlerini halledip noterde devri yapıp İzmire dönmem lazım çünkü yarın iş var

Antalya özel yaşam hastanesine yakın motosiklet ekspertizi yapan bir tamirci var mı? Ek olarak 500 km yol dönüşte yorar diye biraz da çok uzun yol olmasından gözüm korktuğu için aracı otobüs veya nakliye aracıyla İzmire götürmeyi düşündüm.Bu konularda tavsiye,fikir herşeye açığım... Destek ve tavsiye bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dostum hayirli olsun. Honda Ataberk plaza var 50 tl karsiliginda yapar. 15 dk uzaklikta.
    Eger hemen yasam hastanesinin oralarda istersen, sanayinin icinde tayfun motor var. Birol ustaya goturursen ilgilenir.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    sadece beyler mi cevap yazsın? bıyığımı alayım bi sn..
    akbird ve Mamba09 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Ataberk haritadan bakınca biraz uzak gibi geldi ama aklımda bulunsun.Tayfun motoru haritalardan bulamadım Teşekkürler hayırlı olur İnşallah

Dostum anayola ciktiginda 15-20 dk surer gitmen. Antalya da trafik akici sayilir.
    Tayfun motorda yasam hastanesinin karsisindaki sanayiye gecip sor. Köre sorsan gösterir derler ya hani o durum

Motosikleti
    Honda Ataberk i aradım ön ekspertiz işlemi için 100 TL dediler.Tayfun motora gitsem km nin orjinal olup olmadığına bakabilir mi acaba motorun beyninden?

Ataberk zaten fiyat konusunda yagli kaziktir. Daha gecen yaz 50 tl idi, zam yapmislar demek.
    Tayfun motor isinde ustadir. Tam detayli bilemem ama memnun kalirsiniz bence.

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bildğim kadarıyla km orjinallliği konusu buyuk bir muamma , yetkili servis bile anliyamiyor cogu zaman diye okumustum .. Bu sebeple km orjinal mi yerine motorun durumu nasil , yurur aksam zincir , balata kontrolu, şasi kontrolu gibi şeylere önem verseniz daha iyi olur diye düsünüyorum ...

Motosikleti
    Serviste baktırmak en garantisi ama baştan savma bakarlarsa kendimi keriz gibi hissederim

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    model yılı ve km si nedir. bu motorlar az yaktığından yılda ortalama 10 bin m yol yapar. Antaşyada yılın 9-10 ayı motor sezonudur. Aşırı düşük km sazan avi olabilir şartlara göre değerlendir

Motosikleti
    ilk gelen alır
    İlan No: 266871311
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...66871311/detay

Sazan.avi olmamaya gayret ediyoruz :D Temiz duruyor, motorcuya baktırıp alırsak ve o haldede aldıktan sonra sıkıntı çıkarsa yapcak bişey yok :D Plaka İstanbul.plakayı 5664 ten sorgulattım kaza kaydı yok.

E devletten de sorgulattım, motoru alacağım arkadaş 2015 7. Ayda almış.Ayrıca ilan tarihi 26 Ocak ve ilanda km 8200 yani ilanı koyalı 40 gün civarı olmuş.Ben 40 günde 1.000 km yapardım şuan km muhtemelen 9.000 olmuştur onu da sormadım şimdi aklıma geldi :D

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    bianlık kararla nasıl başka şehire gidiyorsunuz yahu

Motosikleti
    Haftaiçi çalışıyorum bu işlerle uğraşmak için de işyerinden izin istemeye çekiniyorum.Aniden perşembe günü izin olduğunu öğrendim yani çalıştığım yerdeki cihazın arızası nedeniyle bir günlük tatil.

Aydında bir motor buldum onun da sahibi çok kaprisli ilginç olduğu için almaktan vazgeçtim.Haftaiçi denk gelen izin günümde hiç yapmayacağım şekilde ilginç bir kararla çıktım gidiyorum Valla akıl işi değil ama şuan otobüsteyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:21 ----------

Aldım cbr i ekspere gosterdim ettim simdilik anladığım kadarıyla bebek gibi motor Antalyadan denizliye motorla geldim ve suan Denizlide arkadasta kalacagim yarin sabah eve döneceğim Şükür

Dostum ,
    motorun hayırlı olsun,
    eksperin iletişim bilgilerini alabilirmiyim.
    benim de antalyadan motor alma planım var ve ekspere göstermek iyi fikir..
    teşekkürler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)