Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Fuara ulaşım :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Şimdi metro ile gidicektim baktım çok dolanıyor abime danıştım metro ile git dedi .

şimdi kafam karıştı ben alttaki metro yolunu çizdim çağlayandan biniceğim sonra sefa köyde iniceğim peki ordan cnr expo yamı gidiceğim

Fuar cnr expo damı yani sefa köyden yakınmıdır uzakmıdır

Teşekkür ederim şimdiden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yenibosna kuleliden ineceksin sefaköy den değil oradan yürüyerek fuar alanına geçebilirsin

Motosikleti
    Forza 250
    zeytinburnunda in metrobüsten, metro hattına geç havalimanı istikametindeki trene bineceksin. Havalimanından bir önceki istasyon cnr expo durağında in. hayırlı uğurlu olsun
    fedos bunu beğendi.

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Şimdi bende şunu düşündüm merterde inim metroya binim ıdtm de inim havalimanının bir önceki durakta yani

toplam kişi başı 10 tl gibi bi rakam olucak sanırsam masrafı gidiş geliş neyse hayırlısı inşallah indirim yaparlar fuarda

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Atatürk havaalanı metrosuna bineceksin Dünya ticaret merkezi (Havaalanından bi önceki durak) nde ineceksin merdivenden inip egzos sesine kafanı cevireceksin
    akbird ve One_ Million bunu beğendiler.

Bana da bir akil verin bari ben arabamla gelecegim avcilar tarafindan. Kucukcekmece belediyesinin karsisindan havalimanina dogru giderken, havalimani sapagina donecek miyim? Yoksa kültür kolejine dogru duz mu gidecegim? Fuara arabalar icin giris ne tarafta acaba?

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana da bir akil verin bari ben arabamla gelecegim avcilar tarafindan. Kucukcekmece belediyesinin karsisindan havalimanina dogru giderken, havalimani sapagina donecek miyim? Yoksa kültür kolejine dogru duz mu gidecegim? Fuara arabalar icin giris ne tarafta acaba?
    Havalimanı- Yeşilköy Sahil Tabelasından havalimanı yoluna dönüyorsunuz, yolu takip ediyorsunuz, solda shell göreceksiniz devam edin karşınıza iki tabela gelecek yine sola İstanbul Fuar Merkezi yönüne alt geçite doğru devam edin ilerdeki kavşaktan sola döneceksiniz. Zaten giden araçları görürsünüz

O yol ayrimindan saga donersem gerisi gelir diye dusunuyorum bende. Tesekkur ederim

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Adam ya, ben de uzun yol olacak sandım Biz İzmir'den gelmek için iki haftadır plan yapıyoruz, tek kişi gelmek için biraz zengin olmak gerekiyor

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yenibosnada inip biraz yürümen gerekicek ama çok da değil. pusulaya ihtiyacın olacak (güneye doğru yürüyeceksin) ortalama 1000 adım sayarsın

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    Alıntı umuterdogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi bende şunu düşündüm merterde inim metroya binim ıdtm de inim havalimanının bir önceki durakta yani

toplam kişi başı 10 tl gibi bi rakam olucak sanırsam masrafı gidiş geliş neyse hayırlısı inşallah indirim yaparlar fuarda
    kişi başı 10 tl iyi fiyat,,bedava fuar davetiyesi buldunuz galiba

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:10 ----------

Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    havaalanına doğru giderken birsürü tabela var fuarı gösteren,onları takip et kolayca gelirsin

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Arkadaslar merhaba bende nasip olursa cuma gunu gidecegim beyazıt meydanından nasıl ulaşım sağlayabilirim fuar merkezine? Yardımcı olursanız cok sevinirim

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Masters of Torque Turkiye ve Overdose olarak fuar boyunca aksesuar katinda 11. Salon F27 nolu standdayiz.

Ugrarsaniz gorusmek uzere

Kroki : https://www.google.com.tr/maps/place...408c3426594bd5

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Masters of Torque Turkiye ve Overdose olarak fuar boyunca aksesuar katinda 11. Salon F27 nolu standdayiz.

Ugrarsaniz gorusmek uzere

Kroki : https://www.google.com.tr/maps/place...408c3426594bd5
    pazar günü uğrıcam yanınıza
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Arkadaslar ben boludan geliyorum. İlk olarak taksim yada eminonune gideceğim. Taksim yada eminonunden nasil fuar alanina giderim?

Motosikleti
    honda cbr 250
    taksimden metroyla mecidiyeköy yapıp ordan metrobüsle aktarma yapabilirsin 30 dkyi aşcağını zannetmiyorum
    eminönündende 97 bahçelievler basınsitesi arabalarının orada yenibosna arabaları olması lazım hemen yan yana durakları yenibosnaya ölede gidebilirsin zaten dipdibe bahçelievlerle

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Bende anadolu yakasından motorumla gidicem yolları pek bilmem kabaca tarif edecek biri var mı ? ümraniyeden çıkacam otobandan altunizadeye ordandan 1.köprü yolunu takip edince direk fuar alanına ulaşıyoruz sanırım ( haritadan baktım :D )

Motosikleti
    Ninja 300 KRT ABS
    fuar akşam kaça kadar açık arkadaşlar bile var mı ?

HamzaBey95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Depape adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuar akşam kaça kadar açık arkadaşlar bile var mı ?
    25, 26 ve 27 şubat boyunca 20.00a kadar açık. 28 şubat pazar günü 19.00.
    HYO-GT250R
    İstanbul

Motosikleti
    Ninja 300 KRT ABS
    eyvallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

Eyvallah

Alıntı HamzaBey95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    25, 26 ve 27 şubat boyunca 20.00a kadar açık. 28 şubat pazar günü 19.00.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)