Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A Sınıfı Ehliyet ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar arkadaşlar, Kuşadası'nda bir sürücü kursuyla A sınıfı ehliyet almak için görüştüm, 1100 Tl. fiyat çekti, daha önce Src almıştık 2 kişi aynı yerden bu sebeple gelin konuşuruz dediler. Gt650 ile sınava girecekmişiz, fiyat olarak 900 Tl. gibi anlaşırsam uygun mu pahalı mı olur ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Biz antalyada 950 tl ye veriyoruz. resmi olarak 900 tl nin altına inemezler zaten. MT07 kullandırıyoruz biz sınavda ve eğitimde
    AKIN17 bunu beğendi.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

İki kişi almayı düşünüyoruz, o yüzden pazarlık konusunda sıkıştırıcam biraz, a1 yada a2 almaya gerek yok çünkü imkan varken A almak daha iyi bence.

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı AKIN17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki kişi almayı düşünüyoruz, o yüzden pazarlık konusunda sıkıştırıcam biraz, a1 yada a2 almaya gerek yok çünkü imkan varken A almak daha iyi bence.
    takibi yaş tutuyorsa direk A sınıfı al. şimdi A2 alsan ilerde gene 900 tl vereceksin A sınıfına yükseltmek için :D
    AKIN17 bunu beğendi.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

nuwanda324 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj PULSAR 200 RS
    Taban fiyat uygulaması çok saçma olmamış mı? İstanbul'da birçok kurs eğitim vermiyor. Sadece sınava sokmak için 900 tl istiyor. Eğitim istemiyorum ben eğitimimi başka yerden alıcam sadece sınava giricem deseniz de 900 tlnin altına inmiyorlar. Yasa böyle inmeyiz diyorlar. Ama yasaya göre vermeleri gereken eğitimi de veremiyorlar. İşlerine gelince yasaya uyuyorlar, işlerine gelince uymuyorlar. Bugün gis akademide eğitim 450 tl. hiçbir kursun vermediği kadar kaliteli eğitim veriyorlar. Bu kurslar hiçbirşey yapmadan 900 tl istiyor.
    Bu kurs işinin föyle zorunlu olması çok saçma. Eğitim ayrı, ehliyet sınavı ayrı olsun. Eğitimimizi kendimiz istediğimiz şekilde istediğimiz yerden alalım. Sınavda istedikleri kadar zorlasınlar. Böyle bizi kurslara mahkum edince hem eğitim alamıyoruz hemde eğitim almış gibi para veriyoruz.

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı nuwanda324 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taban fiyat uygulaması çok saçma olmamış mı? İstanbul'da birçok kurs eğitim vermiyor. Sadece sınava sokmak için 900 tl istiyor. Eğitim istemiyorum ben eğitimimi başka yerden alıcam sadece sınava giricem deseniz de 900 tlnin altına inmiyorlar. Yasa böyle inmeyiz diyorlar. Ama yasaya göre vermeleri gereken eğitimi de veremiyorlar. İşlerine gelince yasaya uyuyorlar, işlerine gelince uymuyorlar. Bugün gis akademide eğitim 450 tl. hiçbir kursun vermediği kadar kaliteli eğitim veriyorlar. Bu kurslar hiçbirşey yapmadan 900 tl istiyor.
    Bu kurs işinin föyle zorunlu olması çok saçma. Eğitim ayrı, ehliyet sınavı ayrı olsun. Eğitimimizi kendimiz istediğimiz şekilde istediğimiz yerden alalım. Sınavda istedikleri kadar zorlasınlar. Böyle bizi kurslara mahkum edince hem eğitim alamıyoruz hemde eğitim almış gibi para veriyoruz.
    araştırcaksın. Eğitim veren kursa gideceksin. Vermiyorsa gitmeyeceksin bilgidim karaıyla gis de motosiklet eğitimi veriyor. bi görüş istersen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)