Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rüzgarı hissetmek için riske değer mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Evet arkadaşlar hepimiz motor kullanıyoruz.kimimizin zevki kimimizin işi motor kullanmak.motoru kullanırkken şahsım adına söleyeyim her ekipmanımı kullanırım.hiç şuana kadar eksik ekipmanla bakkala daha gitmedim.mevzumuzdaki arkadaşın yanında trafik sıkışınca durdum kaskın kafanda olması gerekmiyor mu zaten trafikde öküz çok biri vursa yazık olur dedim ki oraya gelmeden öncede bir polis memuru kaza yaptı gözümün önünde heralde etkilenip uyarma gereği hissettim.(bananeyse)ne dedi şu ilerde hastanede çalışıyorum takıp çıkarttığıma değmeyecek bunaltacak hava da sıcak zaten.neyse siz devam edin de trafik sıkışmasın dedi.ne diyim allah akıl fikir versin.bu kafayla önce çalıştığı iş yerini sonra bizim iş yerini ziyaret etmesi yakındır.

http://www.halkinsesi.com.tr/asayis/...ti-h24379.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    O iş biraz da motor ile alakalı.
    Güçlü bir motora binip ağzın, yüzün, gözün rüzgardan ayrılmaya başlayınca kasksız zaten binemiyorsun.
    Ufak hacimliler bunu bilmediği, hissetmediği için onlarda sorun yok kasksız da olabiliyor..
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Lafım meclisten dışarı. Bi çapırcı arkadaş forumda bana "biz rüzgarı hissederiz çapırcıyız" demişti ne zaman rüzgarı hissetmek görsem aklıma çapırcılar geliyor :D o zaman da söylemiştim şimdi de söylüyorum. Bırakın rüzgarı falan hava buz gibi sinüzit olursunuz takın şu kasklarınızı
    isfa67 bunu beğendi.

vader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750D Integra
    Motosiklet camiası "yakındaki bakkala ekmek almaya kadar" gittiği için koruma ekipmanı takmayıp, sonrasında kırık bilekle, kolla 6 ay sürünen adamlarla doludur.

Saygılarımla.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Mesele rüzgarı hissetmek değil. Kask dediğin şeyi acemiler takar. O adam kaç yıldır motosiklet sürüyor senin haberin var mı? Pehh.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)