Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorla ilgili kabus

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Arkadaşlar ilk defa böyle bir rüya gördüm.Rüyamda hastaneye gidiyorum hastanede işkence edecekler zoraki kaçıyorum. Hastanenin önünde duran motorum çalışmıyor o esnada hemşire kız gelip unuttuğum eşyaları getirip kaçmama yardım ediyor. Sonra motoru eski evin önüne park ediyorum ailece eski evde motor sohbeti yapıyoruz ev çok kalabalık bi çığlıklarla cama çıkıyoruz motorun ön tarafı komple kopmuş depo kısmına kadar depo kısmındanda kanlar akıyor mahallenin insanları motoru yerde sürüklemiş bütün yol kan içinde o esnada bakıyorum annem cama çıkmış atlamaya çalışıyor. Böyle şeylere takılmamda çok kötü oldum.Geçenlerde kaza geçirdim ama kafaya takmıyorum amcaoğluda motorla hayatını kaybetti şimdi tedirgin oldum ilk defa berbat bir rüyaydı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Ustun acik kalmis belli..
    redmap bunu beğendi.

balamir01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki VanVan
    Rüyaları gündelik hayattaki sıkıntıları çözmek için görürmüşüz. Sizinde hastane veya diğer durumlarla ilgili çözemediğiniz bir sıkıntınız mı var acaba? Kötüye yormaya gerek yok bence, Allah sevdiklerinle mutlu bir hayat nasip etsin.
    redmap bunu beğendi.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    valla rüyalar mesaj olarak yorumlanabılır dikkat et şu sıralar motor sürerken ekstra dikkat et rüya tabirlerinede bak uyudugun yerede kırık felan varmi bak bende bı ara arka arkasıya cok kabus goruyordum şükür geçti
    redmap bunu beğendi.

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Tek derdin rüyan olsun boşver
    redmap bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sırt üstü yatarsam ne olduğu belli olmayan kabuslar görüyorum nedeni nedir hep merak etmişimdir
    redmap bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    böyle rüya mı görülür nerden nereye gelmişin. hemşire kızı almazsan yanına tabiki kabusa döner
    redmap bunu beğendi.

Motosikleti
    RKS Veloce 150
    Askerdeyim ve hergün gelince alacağım r25 in planını yapıyorum. Geçen gün ben de motor üstünde virajı alamayıp öldüğümü gördüm. Etkilenmedim desem yalan olur.
    redmap bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle rüya mı görülür nerden nereye gelmişin. hemşire kızı almazsan yanına tabiki kabusa döner
    Belkide dkn haklıdır kızı almadık orda bıraktık motor kendini idam etti Harbi çok tırstım bilmiorum gerçek gibiydi.

TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rüyalar sanılanın aksine gelecek ile ilgili bildiride bulunmazlar. Uzak geleceği bilen, bilebilecek olan herhangi bir olgu, cisim, makine yahut canlı yoktur. Rüyalar sadece bilinçaltının doyuma ulaştırılmasıdır. Örneğin çok fazla motosiklet istiyorsanız, bu hedefinize ulaşmanız zorsa ve bu durum canınızı sıkıyorsa beyniniz bu stresin bir nevi önüne geçebilmek adına bir çoğunu hatırlamadığınız motosiklet ile ilgili rüya görmenize yardımcı olur ve bilinçaltınızı doyuma ulaştırır. Keza kafanızda kurduğunuz kötü senaryolar için de geçerlidir bu durum.

Siz de sanırım farkında olmadan veya kasıtlı olarak hastane, motor, aile üçlüsü arasında can sıkıcı bir konu hakkında kafanızı meşgul ediyorsunuz. Küçüklükten kalma bir hastane fobiniz de olabilir. Dert edecek bir şey yok. Rüyadır bu. Her gece binlercesi görülür, ara sıra birkaç tanesi hatırlanır ve geçer
    redmap bunu beğendi.

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Geçenlerde ufak bi acemilik kazası geçirdim. malum kara haber tez yayılır sınıf arkadaşları öğrendi .Bir kaç gün sonra sınıftan bi kız arkadaşım seni rüyamda gördüm dedi. Hadi ya nasıldı dedim. Dedi yolda gidiyordun sonra takla attın dedi oluroyle
    redmap bunu beğendi.

Mirable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    Yıldız çıkışından çıkıp köprüye gelmeden ki son virajda motor altımdan kayıp beraber köprünün yanından aşağıya düşmüştüm ben de nası bir biliçaltım varsa artık
    redmap bunu beğendi.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben en azından 2-3 ayda bir rüyamda 1-2 dişimin gevşediğini, yerinden çıkacak gibi olduğunu görüyorum ve gerçekten acıyor. Hâline şükret bence.
    redmap bunu beğendi.

Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Annem bu durumda götün açık kalmış oğlum der :D Çok takma ben ne rüyalar görüyorum içinde ben yokum bildiğin aksiyon filmi
    redmap bunu beğendi.

KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    redmap bunu beğendi.
    'Saygı göster, saygı gör.'

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Bir makinacı olarak, hemşire kızın en azından fikrini sormadığın için kabus gördüğünü düşünüyorum. Belki gezesi vardı, ataydın arkana. Kesin ahı tuttu :D :D
    redmap bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir makinacı olarak, hemşire kızın en azından fikrini sormadığın için kabus gördüğünü düşünüyorum. Belki gezesi vardı, ataydın arkana. Kesin ahı tuttu :D :D
    Gelmedi ben napim motor 250 lik dedi

Hacı korku filmi gibi rüya görmüşsün ben korktum valla. Bende çok görüyorum böyle ama bence iyiye işaret birşey bende hep öyle oluyor,içini rahat tut

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Biz rüyada Adriana Lima'larla güreş tutarken millet kanlı motosikletlerle uğraşıyor eheh.
    redmap bunu beğendi.

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    Hayrolsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)