Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223

Skygo 250 cc Cafe Racer Projesi Başladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam yalnız motoru honda cbx750 olarak işaretlmişsiniz. hemen altında skygo sg250 de var aynı ilan.
    Fazla ilan göz çıkarmaz

Asıl kemik ilan bu zaten

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...01247294/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Başlığın ismini .....bitti diye değiştirebiliriz aslında.

Motosikleti
    Jawa 250 cafe racer
    Alıntı tinerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tinerci&Bagriacik serisi olarak degissin bence yeni projeler gormek istiyoruz buralar canlansın biraz daha :D
    jimi_hendrix bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Kıskandım sizi resmen ellerinize sağlık.
    tinerci bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    ilanınıza yer işareti koydum. Bazen bakıp iç geçiriyorum. Şu okulu bitirip biraz para kasayım, ondan sonra custom streetfighter yapacaz usta
    tinerci bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

127 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Jantları şaşi rengi gibi kırmızı bant çekersenniz motor daha karizma duracaktır. Aynı şekilde benzin deposunun yanına şaşiye doğru ilerleyen güzel kırmızı şerit olsa da güzel olur sanki.
    matrax33 ve tinerci bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilanınıza yer işareti koydum. Bazen bakıp iç geçiriyorum. Şu okulu bitirip biraz para kasayım, ondan sonra custom streetfighter yapacaz usta
    Adresi biliyorsun Jimi, buyur gel

Bu arada motorumuz satılmıştır arkadaşlar. Yeni sahibine hayırlı olsun.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Adresi biliyorsun Jimi, buyur gel

Bu arada motorumuz satılmıştır arkadaşlar. Yeni sahibine hayırlı olsun.
    oooo hayırlı olsun abi... Olursa eylülün başlarında müsait olacağım.

Arkadaşlar aşağıdaki linkte bir cafe racer ilanı var. Görüntü hoşuma gitti ancak fiyat abartılı mı diye düşündüm. Fikri olan var mı?
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-turkiye-de-modifiyeli-cafe-racer-329243075/detay

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    sıfırdan başlayıp tek nefeste okudum elinize sağlık gerçekten harika olmuş
    bagriacik bunu beğendi.

elinize sağlık, cesur ve detaylı bir iş olmuş. forumu uzaktan uzaktan takip ederken üye olmama sebep oldunuz
    adım ümit izmirde yaşıyorum. 2010 yılından beri bir skygo250 motorum var. herkes beni çapırcı sansa da ben motoru hep bir scrambler gibi kullandım her koşulda onunla yol arkadaşlığı ettim. artık kendinden geçmiş ve 1 yıldır marşa basılmamış motorumla ilgili bana da cesaret verdiniz.
    cg deposu, sağ sol egsoz ve pegleri geri alma fikirlerimi sizde görmek hoşuma gitti. kendi projemi ayrı bir konuda paylaşacağım. ama önce bikaç tecrübenize ihtiyacım var;
    1- cg deposu deposu şasiye güzel oturdumu modifiyeye ihtiyaç kaldı mı? (bağlantı yerini gördüm, onun dışında)
    2- gösterge çok başarılı. herhangi bi elektrikçi monte edebilir mi? uyum sorunu oldu mu?
    3- egsozları şanzımanın üstünden silindirlerin yanından götürsek ne gibi problemler yaşayabiliriz?
    şimdiden sağol benim konuda görüşmek üzere bayramdan sonra

bagriacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT600E - Custom Cafe Racer
    Alıntı 35deathproof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinize sağlık, cesur ve detaylı bir iş olmuş. forumu uzaktan uzaktan takip ederken üye olmama sebep oldunuz
    adım ümit izmirde yaşıyorum. 2010 yılından beri bir skygo250 motorum var. herkes beni çapırcı sansa da ben motoru hep bir scrambler gibi kullandım her koşulda onunla yol arkadaşlığı ettim. artık kendinden geçmiş ve 1 yıldır marşa basılmamış motorumla ilgili bana da cesaret verdiniz.
    cg deposu, sağ sol egsoz ve pegleri geri alma fikirlerimi sizde görmek hoşuma gitti. kendi projemi ayrı bir konuda paylaşacağım. ama önce bikaç tecrübenize ihtiyacım var;
    1- cg deposu deposu şasiye güzel oturdumu modifiyeye ihtiyaç kaldı mı? (bağlantı yerini gördüm, onun dışında)
    2- gösterge çok başarılı. herhangi bi elektrikçi monte edebilir mi? uyum sorunu oldu mu?
    3- egsozları şanzımanın üstünden silindirlerin yanından götürsek ne gibi problemler yaşayabiliriz?
    şimdiden sağol benim konuda görüşmek üzere bayramdan sonra
    Selamlar; öncelikle güzel yorumun için teşekkür ederiz. Sırayla cevaplamaya çalışayım;

1-Bağlantı kısmı tamamen değişince oturma sorunu olmadı. Gördüğün kısım depo kulaklarıyla tam ölçüde.

2-Gösterge güzel fakat çok çok kaliteli değil bu uyarıyı baştan yapayım. Yanında gelen bağlantı şeması yeterli değil Youtube vs gibi yerlerde doğru bağlantı şeklini bulabilirsiniz. Evet hemen hemen her elektrikten anlayan kişi bağlar fakat asıl sorun km okuyucu mıknatısların doğru yerleştirilmesi ve doğru ölçüm yapılması.

3- Muhtemelen sık sık bacaklarını yakacaksın

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)