Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

xj6 yağ bakımı speedoll mükemmel ! Sj's , Onur ve Yiğit ' e Sonsuz Teşekkür , Video

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Öncelikle Sj's Onur 'a , Yiğit'e benim motosikletim için ayırdıkları zaman için , verdikleri emek için, herşey için çok teşekkür ediyorum.!

Overdose moto club de gerçekleşmiş olan sohbet , yağ bakımı , vs .. 3 bölüm ful videodan kesintisiz oluşuyor.

Bazı bölümlerde servislerden ettiğimiz şikayet olsun servislerde yaşanan sorunlardan çakallıklardanda bahsettik.

Ben özellikle Onur'un söylediği bu yeni duymuş olduğum speedoll marka yağı koyduk motosiklete.
    daha öncede barkın demişti videolarının birinde speedoll diye.

bundan önce yamalube , sonrasında motul kullandım en son motul 300 v kullandım . Ancak kesinlikle ve kesinlikle speedoll u tek geçiyorum arkadaş.
    Motul fanatikleri birde speedoll u denesinler o zaman ne demek istediğimi anlayacaklardır.!

1. vitesten 2 vitese takırt diye geçen vites şimdi sessiz şekilde , yağ gibi geçiyor, motor kendine geldi , vites boşa atardı bazen , şimdi vites boşa atmıyor , motorun hızlanışı kalkışı bi başka oldu sanki , motor kendine geldi.

motul 300 v bildiğin su ya dönmüş katran gibi simsiyah yağ aktı değişim sırasında. ben her 5000 km de bir yağı değiştiriyorum. Gerçi 300 v pist yağıymış 3000 km de bir değişmesi lazımmış. bu konuda yamaha servisinin beni uyarması gerekiyordu.

Sonuç olarak motosikletim ilk günkü gibi taptaze yepyeni oldu sesi gidişi kalkışı vites geçişleri pürüzsüz oldu bu speedoll marka yağ ile. fiyat olarakta çok uygun. benim yağ 15/50 5100 olması gerekiyordu biz 15/50 kullandık.

Tekrar yardımlarından dolayı Onur ve yiğit ' e teşekkürler.!

Sj's ve mete_han bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    hayırlı olsun speedol sadece forumdan duymuştum ama kullanan herkes memnun benim anlamadığım bu yağların hepsi apı sj vs seviyeleri var bir markada vites rahat geçerken diğer markada kemik oluyor
    barodi bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Ne yağmış arkadaş benimde vitesler kemikli geçiyor bu yağı bursada nerde bulabilirim daha yağı değiştireli 500 km oldu ama vites geçişleri çok sesli

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gule gule kullan dostum Hepimiz biraz bulanik cikmisiz gerci )

Ara ara kufur basmisim haha
    Karalı, barodi ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hornet 650
    Yağ şöyle, yağ böyle. Fiyat öyle, fiyat böyle uygun falan deniliyorda...

Nerde bu fiyat listesi? Orjinal sitesinde bile fiyat yok.

El altından kara borsa olarakmı satılıyor?

Piyasada yeni dolasmaya basladigi icin fiyatlari henuz cok duyulmadi sanirim.

Perakende fiyat listesi:

Almak isterseniz bizim daha iyi fiyatlarla erisimimiz var. Mesaj atabilirsiniz.
    tozluklu bunu beğendi.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasada yeni dolasmaya basladigi icin fiyatlari henuz cok duyulmadi sanirim.

Perakende fiyat listesi:

http://i.hizliresim.com/9oXVMo.jpg

Almak isterseniz bizim daha iyi fiyatlarla erisimimiz var. Mesaj atabilirsiniz.
    Scooter için motul hariç yağ tavsiyeniz nedir? Hiç olmadı castrol koyacağım 😑

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Eğer yanlış siteye girmediysem, firmanın sitesine girip baktım (http://www.speedol.com.tr). Bir kere pdf ürün katoloğunda yazan bir model dışında tüm yağları yarı sentetik. Sentetik bir tane mode var, dediğim gibi o da sitede yok, katalogda var. Şahsen XJ6 motorum olsa tam sentetik olmayan yağ koymam. İkincisi 15W-50 koymuşsunuz ama öyle bir yağ da sitede yok. Numarasında yanlışlık olmasın ? Bir de madem video çekmiksiniz bir yorum yapayım : Videoyu baştan sona izlemedim çünkü 90 dakikalık videoda izleyecek bir şey yok. Bari yağın kutusunu falan gösterseydiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Tamam, doğrusunu buldum, %100 sentetik 15W-50 diyor :

http://www.hepsiburada.com/speedol-p...TARTSPEEDOL020
    barodi bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Valla Kadıköy KMA'da Eni ile Speedol yağlarını daha ilk gördüğüm zamanlarda "bir dahaki yağ değişimine bunu deneyeyim" dedikten sonra Barkın ve çevremden pek çok kişi Speedol yağlarını övmeye başladı. Orada bir 20w50 V-Twin adlı ürün gördüm. Sanırım cruiser gibi motosikletler için. Bu havalar için biraz fazla kalın bir yağ olur sanırım. 10w40, 15w50 gibi ürünleri de varsa ben en kısa zamanda bir 4 lt'liğinden alacağım.

EDIT: 4 lt'lik yokmuş sanırım hepsi 1'er litrelik. Fiyatlar o zaman makul gözükmüyor denebilir.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gule gule kullan dostum Hepimiz biraz bulanik cikmisiz gerci )

Ara ara kufur basmisim haha
    Siz speedol dediginizden beri aklımda bu yağ dükkan'mı açtın yerin nerede?
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz speedol dediginizden beri aklımda bu yağ dükkan'mı açtın yerin nerede?
    https://www.facebook.com/overdosemoto/
    Karalı bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Hayırlı olsun gelicem bir ara yağa suya
    barodi bunu beğendi.

Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun gelicem bir ara yağa suya
    Bekleriz dostum

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    motul 300v sadece bir yarış dayanabilen bir yağ. motorunuzu korumak istiyorsanız neden bu yağı kullanıyorsunuz anlamıyorum

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yağı ilk defa duydum, belki iyidir belki de kötüdür. Hiç bir fikrim yok ama yeni değişen yağ her zaman iyi gelir. Esas merak ettiğim nokta 3-4 bin km deki yağın durumu. Ama esaslı fiyatı varmış...
    Bir de 300vnin durumundan yola çıkaral performans ve ömürün zıt köşeler oldyğunu da düşünerek iyi, performanslı bir yağı daha erken değiştirmemiz gerekmez mi?

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Beyler bu speedol, turk mali mi ya. Speedol yazinca, kocaeli gebezeden kocak diye bir fabrika cikiyor. Dogru yere mi bakiyorum.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bu speedol, turk mali mi ya. Speedol yazinca, kocaeli gebezeden kocak diye bir fabrika cikiyor. Dogru yere mi bakiyorum.

senelerin Koçak dolum tesisi eski bir marka olan Speedol u satın almış Tüpraş dan aldığı yağı kutulara dolduruyor satıyor..

parekendecilere güzel kar payı bıraktığı için bir anda moda oldu,reklama harcayacağı parayı parakendeciye bırakıyor kısaca özet bu
    dyavol-77 bunu beğendi.

Speedol aslen 90 senelik bir amerikan markasi, ama gecen sene Kocak petrol sahipligine gecmis. Ben sahsen boyle yargiliydim, deneyene kadar cemkirdim. Denedikten sonra bagiriyorum her yere deneyin bunu diye.
    mete_han ve barodi bunu beğendiler.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir yag deisimi kac dakika hayirli olsun. Biraz kullandiktan sonra bakalim yorumlarin nasil olucak...

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    bende yağ değişcektim konuyu gördüğüm iyi oldu, vites geçişlerinde bariz problem yaşıyorum

rks cruiser 250 için hangi yağ alabilirim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)