Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

dostlar motorum gitmiyor yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamun aleyküm arkadaşlar motorum apachi xz250r 250cc 17 bg 2011 model sorunum şu ki motor eskisi gibi çekmiyor düz yolda 30 40 normal devirde anca gidiyor deviri sona dayasam 40 50 resmen motor olmasa daha iyi gider yani. Herneyse sizden ricam ben bu sene motor ilk defa aldim bilgim yok burdaki motorcu da pek iyi değil.sizden ricam motoruma ne yaparım da gücü artar çekişi artar bi bilgilendirme yapayim motorun karburator degistim orjinal degil ve hava gaz ayari tutturamadim kendim motor hava ayarina yanit vermedi sonuna kadar kistim veya actim degisiklik yok bunuda ekleyeyim. Lutfen yardimi esirgemeyin 17 bg bir motor buyuk disli orjinaldir. Nasil olurda 2. Vites ile teker yapamaz? 1. Vitesle durdugum yerde ön kaldiriyorum resmen herkese cok tesekkur ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:55 ----------

Kimse yorum atmaz mi yaa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hava Filtresi ni bujileri degistir yağı degistir simdi en onemli kismi söyleyim jantlarin rulmanlarini kontrol et dagalma olduysa balata diske sürtuyor motor çekmiyor subap ayari yap piston durum lari ne alemde motoru gormeden olanaklari yazdim kesin bunlardir demiyorum sana ama ihtimaller yüksek

Motosikleti
    tıger s 250
    kardesım debriyaj balatasına bı baktır ıstersen

kardeşim baskı belkide bitmiştir fakat motorun çekişine yani bu kadara hız düşüşüne sebep olur mu bilgi verebilecek olan varmı ? şu an motoru parçalamaya başladım baskıyıda sökücem bittiğini nasıl anlayabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:04 ----------

ek olarak dostlar arka balatada sorun var frene bastığımda sıkışıyor ve ayırmıyor geri bi 5 dk sonra anca açılıyor oda belki. ayrıca arka lastiğimde boşluk var sallayınca 1 cm kdr bi boşluk hissediyorum sanırım bilya dağıttı bilmiyorm ztn giderken arkadaşlarda diyor arka lastiğin daireler çiziyor. sorunum motorun gitmemesi sanırım dediğiniz gibi baskı bitti ztn motor çalışırken boşa geçmiyor bi ara baya uğraşıp baskıya pul attım debriyaj ayarı yaptım boşa geçirmeyi başardım fakat baya bir süre geçti üzerinden şimdi debriyaj kolu iyice tutamaça yaklaşınca artık milden kavrıyor mecbur ileri aldım debriyajı artk boşa geçmiyor . sanırım baskı değişecek ?...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler