Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Dövüldüm.Kendimi nasıl koruyabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-25
    Bir kere trafikte dolmuscunun teki arkamda saniyeler ara ile dat dat dat kırmızı ışıkta durduk dönüp bir baktım arkama.... o bana saydiriyor belli ben ona saydiriyorum... motordan inip dolmusu tekmeleyesim geldi. Gozumun onunden gecti insem motordan nolurdu diye,yemedi... kufrettim yesil yanmis...bana isaret ediyor yesil isigi... o sakinledi ben sakinlemedim..
    Ben ona yol vereceyim istedi... ne diye vereceğim tek şerit yol onumde araba var sollamaya musait degil.

Darkcity2000 doğru demiş.. herşey geliyor geçiyor da.. önemli olan sağ salim ailenin yanına dönmek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kacak bir tabanca alip onu orda muhafaza edebilirsin, zamani geldiginde cikarir sikarsin bir bok olmaz
    Bize ruhsatlı silah çekti birisi korkutma amaçlı kaçtı gitti. İndirimli 1 yıl 6 ay hapis cezası aldı 5 yıl denetimli. Ruhsatsız silahla adam yaralayacaksın elini kolunu sallayarak gidecek misin? Akıl vericem diye milletin başını belaya atmayın.
    Ali Bircan bunu beğendi.

Pcxbear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Pcx 125
    Yanında herhangi bir şey taşıma o taşımadığın şey bugün başını belaya sokmamana yaradı. Ya o sinirle birini bıçaklasan ve o adam ölse ne olacaktı? Öfkeliyken ne yapacağını bilemezsin. Derhal önce kendine baktır sonra olayın peşine düşersin. İlk işin hastane. Hastaneden darp raporu dahi alabilirsin. Raporunla savcılığa git karakollar hikaye. Hatta karakola gidersen savcılığa suç duyurusunda bulunun diyecektir. Adamlar resmen bakmıyorlar.
    Ali Bircan bunu beğendi.

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bize ruhsatlı silah çekti birisi korkutma amaçlı kaçtı gitti. İndirimli 1 yıl 6 ay hapis cezası aldı 5 yıl denetimli. Ruhsatsız silahla adam yaralayacaksın elini kolunu sallayarak gidecek misin? Akıl vericem diye milletin başını belaya atmayın.
    Ruhsatli oldugu icin ceza yemis o, adamin basi zaten belaya girmis dayagi yemis bu bir kader diyip gidip uyucak sizin ogutlerinize gore boyle boktan ulkelerde ya eyw diyip devam ediceksin hayatta kalmak icin her zamam ozur diliceksin yada adaletini kendin saglicaksin

Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ruhsatli oldugu icin ceza yemis o, adamin basi zaten belaya girmis dayagi yemis bu bir kader diyip gidip uyucak sizin ogutlerinize gore boyle boktan ulkelerde ya eyw diyip devam ediceksin hayatta kalmak icin her zamam ozur diliceksin yada adaletini kendin saglicaksin
    Çılgın mısın?

Motosikleti
    nc750x
    Gerçekten çok üzüldüm, ülkenin çivisi çıktı. Çok büyük geçmiş olsun. Daha geçen gün bulunduğum iş merkezinin önünde güpegündüz adam vurdular. 30 yıl önceye geri döndük. Önüne gelen kabadayı olmaya başladı.
    EmreKocyigit bunu beğendi.

Alıntı OğuzÖztürk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok üzüldüm, ülkenin çivisi çıktı. Çok büyük geçmiş olsun. Daha geçen gün bulunduğum iş merkezinin önünde güpegündüz adam vurdular. 30 yıl önceye geri döndük. Önüne gelen kabadayı olmaya başladı.

İki yorum yukarısı.

Motosikleti
    Henüz yok. Olunca, ucuz bir Çinli olacak...
    Saçma sapan bir soruya bir sürü insan 4 aydır saçma sapan cevaplar verip yorumlar yaparak 7 sayfalık bir eser oluşturmuş. İnanılmaz bir geyik ihtiyacı duyan bütün arkadaşlara katkıları dolayısıyla cevap verip konuyu kapatsak olmaz mı acaba?

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Trafikte kavganın en önemli özelliği "sizi tanımayan" insanın sizin üstünüze gelmesi...

Trafikte kavga etmek üzere üzerinize gelen birinin salak olduğunu, arıza olduğunu kabul ederek işe başlayabilirsiniz... Normal biri değil. Bildiğiniz geri zekalı... O an için, bildiğiniz klinik vaka, akıl hastası.

Böyle kabul ederek, nasıl başedeceğinizi düşünmelisiniz.

Arkamdan alt geçitte 70-80 ile giderken sıkıştıran sürücüye el kol hareketi yaptım; alt geçitten çıktıktan sonra da yavaşlayıp sağa çekip yol verdim geçsin gitsin diye...

Geçerken o da bir şeyler söylendi.. Kış günü, onun camdan, kasktan duymadım zaten... Üstelemedim ...

Bastı gitti. Öndeki ışıklarda sağa çekmiş, inmiş yolun ortasında beni bekliyor...

Gecenin bi saatiydi, yollar bomboş, ana cadde ...

Ne yapmam gerekiyor?! Bu adam geri zekalı. Durmuş yolun ortasında. Ben 125 kg'lık demir yığının üstündeyim. Kask, mont, pantolon, full korumalıyım. Arkamda sırt çantası da var...

Aklımdan şöyle geçti: Varıp bunu biçsem, n'olur? Motorla çarpmayı "garantilemek için" dikine üstüne sürmek değil de, gelip gelip, kaçmasına, kenara zıplamasına imkan vermeden, motoru yatırsam, kaydırarak, tırpan gibi biçsem... diye geçti aklımdan ...

Muhtemelen bana bir şey olmazdı.. Onun herhalde bir kaç yeri kırılırdı... trafikte adam yaralamalı kazaya karışmak olacak adı.. Sağa park ettim, karşıya geçiyorken bana çarptı dedirtecek avukatı...

Hayatta bu adamla uğraşmaktan daha önemli işlerim var diye geçti aklımdan...

Solundan yay çizerek geçtim gittim.

Salak yolun ortasında dikildiğiyle kaldı...

Uğraşmayacaksınız...

Hayatta bu tip insanlarla uğraşmaktan daha önemli işleriniz var...
    AWESQME bunu beğendi.

okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Ekipmanı full diz. Robocop gibi olursun.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    kick boks a git, kendini korumak dışında milletle kavga etme ama.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL

Alıntı redmap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam internet az açamıyorum ne oluyor videoda inip kaskla filan vuruyor mu yakında bende yapıcam

Motosikleti
    MT-25
    Güpegündüz grup surusundeyiz şehirler arası yoldaydik. Bildiginiz adamın biri arkadan sikistirdi ben en arkadayim arkadaş geçse beni nolacak onumde bir sürü motor sürücüsü var .. azıcık daha hızlı olsa degdirecek.

Grupta farketti benimde onumdeki kız arkadaş bana geç dedi kenara çekildim... adama yol verdik öne geçti daha tecrubeli bir arkadasta önüne geçip ani yavaşladı hızlandı adam da zor duruma girdi. Sonra biz devam ettik adam bastı gitti o da neee))) adam kenara çekmiş elinde sopa bekliyor ))

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Hocam internet az açamıyorum ne oluyor videoda inip kaskla filan vuruyor mu yakında bende yapıcam
    Motorlunun arkasındaki araçtaki kameradan bir görüntü:
    Motosiklet sürücüsü motorun üstünde bir şeyle uğraşıyor, yeşil yanınca araçtaki sürücü kornaya basıyor bunun üstüne motosiklet sürücüsü bir kez arkasına bakıp uğraşına devam ediyor; arabadaki sürücü bir kez daha kornaya basıyor bu sefer motosiklet sürücüsü elinde baltayla motosikletten inip arabaya doğru yürüyor ve sonuç: araba R yapıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Alıntı kaanklky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet sürücüsü motorun üstünde bir şeyle uğraşıyor, yeşil yanınca araçtaki sürücü kornaya basıyor bunun üstüne motosiklet sürücüsü bir kez arkasına bakıp uğraşına devam ediyor; arabadaki sürücü bir kez daha kornaya basıyor bu sefer motosiklet sürücüsü elinde baltayla motosikletten inip arabaya doğru yürüyor ve sonuç: araba R yapıyor.
    Açıklama için teşekkür ederim ben böyle heycanlı anlatamazdım

Alıntı kaanklky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolun ortasında ışıkta bişeylerle uğraşıyor yol vermiyor bi de artislik yapıyor bu da motorcunun magandası

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikte kavganın en önemli özelliği "sizi tanımayan" insanın sizin üstünüze gelmesi...

Trafikte kavga etmek üzere üzerinize gelen birinin salak olduğunu, arıza olduğunu kabul ederek işe başlayabilirsiniz... Normal biri değil. Bildiğiniz geri zekalı... O an için, bildiğiniz klinik vaka, akıl hastası.

Böyle kabul ederek, nasıl başedeceğinizi düşünmelisiniz.

Arkamdan alt geçitte 70-80 ile giderken sıkıştıran sürücüye el kol hareketi yaptım; alt geçitten çıktıktan sonra da yavaşlayıp sağa çekip yol verdim geçsin gitsin diye...

Geçerken o da bir şeyler söylendi.. Kış günü, onun camdan, kasktan duymadım zaten... Üstelemedim ...

Bastı gitti. Öndeki ışıklarda sağa çekmiş, inmiş yolun ortasında beni bekliyor...

Gecenin bi saatiydi, yollar bomboş, ana cadde ...

Ne yapmam gerekiyor?! Bu adam geri zekalı. Durmuş yolun ortasında. Ben 125 kg'lık demir yığının üstündeyim. Kask, mont, pantolon, full korumalıyım. Arkamda sırt çantası da var...

Aklımdan şöyle geçti: Varıp bunu biçsem, n'olur? Motorla çarpmayı "garantilemek için" dikine üstüne sürmek değil de, gelip gelip, kaçmasına, kenara zıplamasına imkan vermeden, motoru yatırsam, kaydırarak, tırpan gibi biçsem... diye geçti aklımdan ...

Muhtemelen bana bir şey olmazdı.. Onun herhalde bir kaç yeri kırılırdı... trafikte adam yaralamalı kazaya karışmak olacak adı.. Sağa park ettim, karşıya geçiyorken bana çarptı dedirtecek avukatı...

Hayatta bu adamla uğraşmaktan daha önemli işlerim var diye geçti aklımdan...

Solundan yay çizerek geçtim gittim.

Salak yolun ortasında dikildiğiyle kaldı...

Uğraşmayacaksınız...

Hayatta bu tip insanlarla uğraşmaktan daha önemli işleriniz var...
    bu gibi durumlar için yanında içi sidik dolu küçük balonlardan taşıyacan, geçerken suratının ortasına "şaaap!" diye yapıştıracan.

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gibi durumlar için yanında içi sidik dolu küçük balonlardan taşıyacan, geçerken suratının ortasına "şaaap!" diye yapıştıracan.
    Artçı selesine kutu monte edicem içine boya dolu küçük balonlar doldurucam bana yamuk yapanlara ufak sürprizler yapıcam ama bunu cc yükseltince yaparım burdakiler gelir ezer

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Artçı selesine kutu monte edicem içine boya dolu küçük balonlar doldurucam bana yamuk yapanlara ufak sürprizler yapıcam ama bunu cc yükseltince yaparım burdakiler gelir ezer
    Aklıma kerpiç bombasını getirdin. Balonda denesek işe yararmı acaba

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)