Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1 TL ile basınçlı su ve köpük veren benzinlikler

Motovento
    REKLAM ALANI
    kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Merhaba arkadaşlar ataşehir civarında 1 TL ile basınçlı su ve köpük veren benzinlikler bilen varmı acaba ?
    redlion999 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Yalnız dikkat edin köpüğün yanındaki su da aksın. Az evvel köpükleyip öyle kaldım ortada. Gidip hava/su bölümündeki suyla yıkadım. Çalışanlarla da bi güzel tartıştım.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istanbulda 1 liran olup makine 1 lirayla çalıştığı halde 100 lira üzeri yakıt alana ücretsiz, yok ille yıkatıcam diyene de 5 lira derler

yanlış oldu

TurboTastic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bir tane buldum, yolu düşen faydalansın.ama 1 TL değil ben 2TL burası komple köpük ve tazikli su ile yıkıyorlar.
    https://www.google.com.tr/maps/place...04fc5d060881af

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Bana da lazım. Motocafe ye gidip 40 lira bayılmak istemiyorum. Üzerindeki tozu,çamuru atması yeter ama yakınımdaki 5 benzinlikte de yok. Ataşehir(kayışdağı) civarında bilen varsa yazarsanız sevinirim

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    benzinliklerdeki bilmediğiniz köpükler,zincir ve yağlı aksamları kurutma konusunda sakıncalıdır,basınçlı su da keza öyle.

hortumla ve kaliteli şampuanla elle yıkanması gerektiğini düşünüyorum.basınçlı sudan biraz daha fazla çizeriz belki ama 3 ayda bir ince pasta ile sorun olmaz,zaten durmadan polimer cila atıyorum.

bulut59 ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Regal Raptor 150
    Motorunuzu asşa ama asla tazyikli su ve köpükle yıkamayın, nekadar alan varki , önce kaba pislik, çamur vs kabaaca kir atma sonra oto şampuanla dipdoru yıkama ardından tazyiksiz hortumla durulama ve su çeken bir bezla kurulama, böyle yaparsanız zaman zaman gevşeyen sallanan objeleride tesbit edip görebilme şansına sahip olabilirsiniz, yok öyle otomobil gibi tazykli suyla yıkama, sonra elektrik ve elektronik parçalara suyun ulaşıp olumsuzluk yaratmasını engellemiş olursunuz,kolay gelsin.
    initial-D bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)