Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MOTORSİKLET İLE TÜRKİYE TURUNA ÇIKIYORUM !!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Arkadaş yazacağını yazdı ve kaçtı sanırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Motor çok güçlü imiş bea....3 buji 14 walf...Kolay gelsin-bu güçle uzun yolda sıkıntı yaşamazsın inşlh...

Motosikleti
    Duke 200
    rakı içeceksen motor sürme. bir de orta dünyada bir çok sihirli yüzük vardır ve hiç biri bilinçsizce kullanılmamalı bilbo.
    brigantes bunu beğendi.

Motosikleti
    PULSAR
    Öncelikle kazasız belasız bi yolculuk olur inşallah güneşin batışını bilmemde doğuşu türkiyede en güzel bingölden izlenir onu biliyorum bingöle gelirsen sana eşlik ederiz pulsarımla ben

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Rotani belirlediginde paylas burda her gittigin sehirde seninle tanisacak motor kardesleri bulursun. Tek cikma yola bul bi deli. Imkan olsada bizde yapabilsek keske belki ruhumuz bedenimizden önce olmezse ilerde emeklilikte yapariz anca

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    gezi raporu bekliyoruz... madem yazdın raporuda hazırlarsın

Kelin merhemi olsa kendi kafasına sürermiş diyip kaçıyorum buradan

eğer gerçeksen sana bikaç abi tavsiyesi
    - bu kadar ince planlar yapma. özellikle böyle zevk için yaptığın şeylerde. akışına bırak ve bu kadar da reklam etme. bişey olur da yapamazsan hayal kırıklığı büyük oluyor. yaşanmış hayat tecrübeleri
    - boşver tek çıkma diyenleri. tek git ki gittiğin yerlerde insanlarla tanışma ihtiyacı hisset. iki kişi olunca üçüncüye ihtiyacın olmaz ama tek olunca ikinciyi ararsın onu da yolda bulursun.
    - bu siteden veya başka forumlardan anlık, günlük bildirim yap.nerede olduğunu, nereye doğru gittiğini paylaş. çok şaşıracağın şeyler çıkabilir karşına. bir arkadaşa gittiği şehirde karşılama töreni düzenlemişlerdi habersiz hem de sorun olursa burada yardım edecek insanlar olabilir.
    seninle yakın tarihlerde ben de yola çıkacağım inşallah. tek yön. ne kesin rota var ne de dönüş tarihi. 1 ay da olabilir 3-5 senede. sadece binip gitmek düşüncem. gerisi yola göre

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Alıntı ahmetcinoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...........yapamazsın diyenlerin gözlerinin içine sadece sırıtarak bakarak ve vazgeç bu sevdadan diyenlere.............Kılık kıyafet derken 8-9 bin tl gitti.........

güzel kardeşim yapma etme diyenler motosikletle yapılamayacağından değil senin daha acemi oluşundan demişlerdir..

bahsettiğin gezileri bayanlar bile tek başına gidiyor,

kalemin güçlü ve öyle güzel yazmışşın ki sanırsın burdan Mogadişu ya kadar gideceksin ha

kılık kıyafetini bile yeni almışsın kendine bir yıl kadar 2 tekere alışma süresi tanı kolay gele..

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum kafayı yemişsin.
    brigantes bunu beğendi.

oguzhanlal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru aldıktan 3 ay sonra yani daha emekleme aşamasındayken büyük bir valiz ile atladım motora 160 km yol yapıp memleketime geldim. Yanımda ne bir tamir takımı ne bir tornavida vardı. Gerçi olsa da bir işe yaramazdı heralde. O da yetmedi memlekette 1 hafta kaldıktan sonra 1 valiz 2 küçük çanta 1 sırt çantası çadır mat ve uyku tulumu ve topcase dolu halde 1600 km lik yola çıktım. Benzinim de bitti, yağmurdan donuma kadar da ıslandım, benzinim de çalındı, köpek te kovaladı, otobüs te sıkıştırdı, rüzgardan feleğim de döndü, viraj da yaptım (kendimce) . Hiç pişman olmadım. Keşke yine o kadar cahil olsam da bu şartlarda yola çıkabilsem.
    Bazı arkadaşlara göre yola çıkmak için illa 250+ cc motor, alüminyum yan çantalar, grup sürüşü, aksiyon kameralar, DSLR makinalar şart. Bu onların tercihi. Ama bence bunlar olmadan da gezmek çok keyifli.

Çok özendim ne yalan söyleyeyim. Yolun açık olsun..
    kanucan, sheriff87, Tige-R ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Tekrardan selam dostlar...
    Yazmış olduğunuz güzel yanıtlar için teşekkür ederim.Olumsuz yazılan cevaplar için daha da çok teşekkür ederim ( beni gaza getiriyorsunuz eywallah )

Abilerim ve kardeşlerim.Öncelikle ben ilk motorumu 12 yaşında kullanmaya başladım.Toplamda 60bin km üzeri bir deneyimim var.Yani yeni motor yeni ekipman alıp yola çıkacak kadar şaşırmış değilim.
    Motorumun gücünün farkındayım ancak şu anda piyasadaki orta sekmentde bulunan bir çok motordan daha hızlı ve daha konforlu bir yolculukda yapacağımdan eminim.
    Kendime bir internet sitesi -facebook sayfası-youtube ve instagram profilleri kurmakla meşgüldüm o yüzden geç cevap yazdım kusura da bakmayın...
    İşim sosyal medya uzmanlığı ve grafikerlik bu arada.
    Güzergah konusunda ise;
    35 GÜN TÜRKİYE TURU YOL HARİTASI
    GİDİŞ ŞEHİRLERİ
    1-) İZMİR 2-) AYDIN 3-) MUĞLA
    4-) ANTALYA 5-) MERSİN 6-) ADANA
    7-) HATAY 8-) KİLİS 9-) GAZİANTEP

DÖNÜŞ ŞEHİRLERİ
    10-) KAHRAMANMARAŞ 11-) KAYSERİ 12-) NEVŞEHİR
    13-) NİĞDE 14-) KONYA 15-) ANKARA
    16-) ESKİŞEHİR 17-) AFYON 18-) DENİZLİ
    19-) UŞAK 20-) MANİSA

haftasonuna kadar kendi adreslerimden beni takip ederseniz yardımlarınızı da beklemiş olacağımdan beni sevindirirsiniz.
    Benzin yine bitti yakında istasyon var mı :D

KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    AL ABİ BİR

YE
    'Saygı göster, saygı gör.'

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı msthack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle kazasız belasız bi yolculuk olur inşallah güneşin batışını bilmemde doğuşu türkiyede en güzel bingölden izlenir onu biliyorum bingöle gelirsen sana eşlik ederiz pulsarımla ben
    Benim planım var, Karlıovada gün doğumu izlemek. havalar bi açsın bakalım seni rahatsız ederim o zaman :-)2014te karlıovada bi pastane gibi bişiydi kahvaltı yapmıştım geçerken. Ordaki abi söylemişti o gün yazdıydım daha nasip olmadı gitmek.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

hayırlı yolculuklar

brigantes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    hayırlı yolculuk.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    @ahmetcinoglu
    Ufak bir düzetme yaparsam kızmazsın herhalde. Motorunun orta segmentte olduğunu yazmışsın. Orta segmentte değil. Küçük cc kategorisinde oluyor. Bunu bilerek ve kabul ederek davranırsan ne sen onu üzersin, ne de o seni. Kazasız belasız sürüşler...

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Sosyal medya hesaplarni kurduysan paylas bekliyoruz

Gencken gez. Yarin evleniverirsin sonra hadi ayni heyecan devam etsin dersin cikarsiniz artcinla yola, her 40 dakikada 45 dakika mola verirsiniz😩(zaten 20 dakikasi kiyafet giy cikar) 3 saati gecince artcin sen in ben devam edeyim der esasinda bisiklet bile suremez, 5 saat olumca motoru cok yatiriyorsun deyip sana ver kac kuvvetinin formulunu anlatmaya baslar ....
    Bazi seyler bekarken bazi seyler evlenince guzel. Bekarken bu zevkleri doyasiya yasa sonra is guc cocuk hastaluk trip falan derken yalan oluyor. Gezilerini paylaski gezemeyenler gezmis kadar olsun. Motor cc olayina takilma sadece ruzgarlara ve kor noktalara dikkat et yeter. Bide gittigin yerlerde tanistigin insanlara tekrardan ulasabilecegin bir rehber edin artik sosyal medya falan ne uyarsa artik.
    Ara sira camilerede ugra memleketim ihlas kokan yureginidi bizlere ser, serki melhemi üzüm sirasinda aramaktan vazgecsin.
    Haydi selametle.
    Hamza Toruk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)