Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

JAWACILAR İÇERİİİ ! YORUMLAR VE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM :)

Motovento
    REKLAM ALANI

SELAM ARKADAŞLAR MOTOR TECRÜBEM KANUNİ RACER 200 İLE 1 SENEYİ AŞKIN Bİ SÜRE OLMUŞTU BAYA KEYİFLİ GÜNLERİMİZ OLDU TABİ ONUN BENİ TAŞIDIĞI KADAR BENDE ONU TAŞIDIM ŞİMDİDE JAWA 350 TS MODELİNE KAFAYI TAKTIM CAFE RACER ÇALIŞMASI YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM ASLINDA YÜKSEK MODEL MOTOR ALMAYA PARAM YOK DİYEBİLİRİM ÜNİVERSİTE STAJINDAYIM MAKİNE BÖLÜMÜ OKUYORUM TORNACIDA STAJ YAPIYORUM ELİM MEKANİĞİ SEVER USTALARIMDA MOTOR HASTALARI 1973 BMW FELAN VAR KAPIDA JAWA LAR İÇİN ÇOK GÜÇLÜ VE İYİ Bİ ARKADAŞ DİYORLAR YOLDA BIRAKMAZ DİYE SEN ONA İYİ BAK ODA SANA İYİ BAKAR DİYE CAFE RACERLARI SEVİYORUM İYİ GİTTİĞİNE ŞAHİT OLDUM GOOGLE AMCADAN BAKINCA HEVESLENMEDİM DEĞİL GÖRÜŞLERİNİZİ ALMAK İSTİYORUM VE OTURDUĞUM SEMTİN YAKININDA Bİ TANE BULDUM ARADIM TOPRAĞIM ÇIKTI ADAM SİGORTASINI YAPTIRMIS MOTORU TAMAMEN TOPLAMIS SIFIR SIKINTI İSTERSEN MUAYENEDEN GEÇİRİR DİREK TESLİM EDERİM DEDİ 2 YIL KAFAN RAHAT BİNERSİN DEDİ BU PAZARTESİ MOTORA BAKMAYA GİDİCEM HAYIRLISIYLA BİRAZ UZUN Bİ YAZI OLDU AMA İLK KONUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM DEĞERLİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    süleyman58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ 251 ETZ
    Rapor-Oğuz merhaba kardeşim başlığı görünce içeri girmek istediğim ama benimkisi sadece kendi şahsi fikrimden ibaret tercih ve karar tabiki senindir yinede ama mevzu jawa-plabet-Mz gibi alman veya sovyet tayfası motorlar olunca tereddütsüz Mz derim ben sorunsuz bir Mz bulabildiğin zaman 251-301 fark etmez çok rahat ve uzun seneler jawa 350 kovalayabilirsin bnce

Merhaba dostum öncelikle zaman ayırıp cevapladığın için çok teşekkür ederim ama jawa kullanan çok kişiden memnun olduklarını duydum ve bulduğum jawa gerçekten çok iyi sanırım bu yuzden jawa tercih ettim yarın hayırlısıyla gidip bakacam toprağım çıktı adam bi anlatıkklarının dışında bir şey çıkacağını sanmıyorum mz den daha güçlü diye biliyorum birde jawayı ve birde mz nin deposunun yukarda durduğu için pek hoşuma gitmiyor

Motosikleti
    MZ 251 ETZ
    rica ederim ne demek, bu modellerde motorların tabi evraklı ve sorunsuz bulmakta pek kolay değil şanslıymışsın, ama şunu da eklemeden edemeyeceğim daha önce hiç Mz kullandın mı kullanmadıysan ve motor almadan önce kullanma gibi bi şansın varsa bi dene derim ben

ya burada çok samimi bi ustam var onun orada yatan bi jawa yı görme şansında bulundum ama sürmek için fırsatım olmadı yarın önce onunla görüşeceğim fikrini alacağım ondan sonra alacağım kişi ile görüşücem yani motora binip turlarım önce tabiki beklentimi karşılamazsa hayalimdeki gibi olmazsa tabi illede jawa demiyorum bütçem kısıtlı ondan cafe racer bobber custom tarzı seviyorum maddi yetersizlikten olayları buralara taşıyoruz

Motosikleti
    MZ 251 ETZ
    gerçi maddi yetersizlikten yola çıkıp ta jawa ya karar vermende biraz garip gibi biliyosun bunlar 2 zamanlı motosiklet 4 zamanlı gibi çok efendi yakmazlar yakıtı

cafe racer düşüncem zaten birazda kendimi dizginlemek sakin sakin uslu uslu gezersek bir şey olmaz diyorlar )

Motosikleti
    MZ 251 ETZ
    umarım her şey gönlünce olur dostum

allah razı olsun önerin varsa dinlemek isterim hız tutkunu değilim fazla tabiki elime 600cc bi makine geçmedikçe şuan aslında daha çok görüntüye değer vericem tabiki motorla uğraşmakdan ziyada keyif almak istiyorum bu yuzden cafe racer çok yakışıyor bu jawa lara yaparım yavaş yavaş aklımdakini sakin sakin gezerim belki şehir turu bu motor için gerçekten gerekli bakımlar yapıldığında dünyayı gez diyen ustalar var gerçekten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)