Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAZA : ÇARPIP KAÇAN ARAÇ 35 FK 237

Motovento
    REKLAM ALANI
    35Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Gs Dakar & Mr Vulture 150
    5 ŞUBAT SAAT 00:52 DE İZMİR STADYUM MEVKİİ FATİH CADDESİNDE 35 FK 237 PLAKA NO'LU SOLUK BEYAZ RENKLİ BİR TOFAŞ KIRMIZI IŞIKTA GEÇİP ONA ÇARPMAMA SEBEBİYET VERMİŞTİR. ARACIN SAĞ ARKA ÇAMURLUK ÜSTÜ VE BAGAJININ SAĞ KISMI GÖÇÜK-BOYASIZ-YAMALI OLUP BU TARİFE UYAN BİR ARAÇ GÖRÜRSENİZ İVEDİ ŞEKİLDE 554 387 53 05 NOLU TELEFONDAN BANA HABER VEREBİLİRSİNİZ. OLAY YERİNDE ONLARCA İŞYERİ BANKA KAMERASI VE BELEDİYEYE AİT MOBESE OLMASINA RAĞMEN KİMSE KAMERA KAYDI VERMEMİŞTİR. BU ÜLKENİN ADALETİNİ..........................
    Mengu16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı 35Türk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 ŞUBAT SAAT 00:52 DE İZMİR STADYUM MEVKİİ FATİH CADDESİNDE 35 FK 237 PLAKA NO'LU SOLUK BEYAZ RENKLİ BİR TOFAŞ KIRMIZI IŞIKTA GEÇİP ONA ÇARPMAMA SEBEBİYET VERMİŞTİR. ARACIN SAĞ ARKA ÇAMURLUK ÜSTÜ VE BAGAJININ SAĞ KISMI GÖÇÜK-BOYASIZ-YAMALI OLUP BU TARİFE UYAN BİR ARAÇ GÖRÜRSENİZ İVEDİ ŞEKİLDE 544 490 53 05 NOLU TELEFONDAN BANA HABER VEREBİLİRSİNİZ. OLAY YERİNDE ONLARCA İŞYERİ BANKA KAMERASI VE BELEDİYEYE AİT MOBESE OLMASINA RAĞMEN KİMSE KAMERA KAYDI VERMEMİŞTİR. BU ÜLKENİN ADALETİNİ..........................
    oda birşey mi? İstanbulu Mecidiyeköy de Cevahirin oradaki Teknosa mağazanın yan caddesine önceki kış araç bırakmıştık. Şirket aracı. KArşısında McDonalts var hani. Yemek yemeye gittik yakında bir yere. Döndüğümüzde arka kelebek camı kırıp kapıları açıp içeride bulunana şirkete ait 4 Laptop ve çantaları yürütmüşlerdi. Polise gittik şikayetçi olduk vs.. Okadar kamera var orada bir tanesine bile bakmadılar... Ciddi ciddi polisin o hırsızlarla işbirlği yaptığını düşünmeye başladım...

Motosikleti
    mondial 150 masti
    Vay kanı bozuklar !

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    5 ŞUBAT SAAT 00:52 DE İZMİR STADYUM MEVKİİ FATİH CADDESİNDE 35 FK 237 PLAKA NO'LU SOLUK BEYAZ RENKLİ BİR TOFAŞ KIRMIZI IŞIKTA GEÇİP ONA ÇARPMAMA SEBEBİYET VERMİŞTİR. ARACIN SAĞ ARKA ÇAMURLUK ÜSTÜ VE BAGAJININ SAĞ KISMI GÖÇÜK-BOYASIZ-YAMALI OLUP BU TARİFE UYAN BİR ARAÇ GÖRÜRSENİZ İVEDİ ŞEKİLDE 554 387 53 05 NOLU TELEFONDAN BANA HABER VEREBİLİRSİNİZ. OLAY YERİNDE ONLARCA İŞYERİ BANKA KAMERASI VE BELEDİYEYE AİT MOBESE OLMASINA RAĞMEN KİMSE KAMERA KAYDI VERMEMİŞTİR. BU ÜLKENİN ADALETİNİ..........................
    polis çağırıp tek taraflı kaza tutanağı tutturacaksın ,o bankalar görüntüleri savcılığa da vermesinler de göreyim , yanlış yapmışsın bankalar o görüntüleri sana verse bile adli işlem yaptırmadıysan hiç bir şey ifade etmez hata yapmışsın
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    yamaha
    dün akşam saatlerinde bir servis aracı beni sıkıştırdı napıyosun dedim bana dikildi üstüme yürüdü uymadım. akşam eve gelir gelmez ankara.pol.tr siteye plakası ile online şikayet yazdım ve bu sabah bağlı bulunduğum karakol aradı gidip ifade verdim ve şikayetçi olduğum da direk mahkemeye sevk edileceğini söylediler. bu şekilde bir yol izleyebilirsin.
    Darkcity2000 bunu beğendi.

35Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Gs Dakar & Mr Vulture 150
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis çağırıp tek taraflı kaza tutanağı tutturacaksın ,o bankalar görüntüleri savcılığa da vermesinler de göreyim , yanlış yapmışsın bankalar o görüntüleri sana verse bile adli işlem yaptırmadıysan hiç bir şey ifade etmez hata yapmışsın
    YANLIŞ YAPMADIM. KAZA TUTANAĞI TRAFİK POLİSLERİ TARAFINDAN TEK TARAFLI OLARAK TUTULDU. KAZA NO VERİLDİ DOSYA AÇILDI. MAHKEME OLSA EN AZ 2 YIL + TEMYİZLERLE 2ŞER YILDA TOPLAMDA EN AZ 5-6 YIL SÜRECEK VE ADAM CEZA DAHİ ALMAYACAK YAKLAŞIK 400 TL'LİK MASRAF OLDU PARASI ÖNEMLİ DEĞİL. BENİM UĞRAŞMA SEBEBİM ARABAYI SÜREN MÜPTEZEL KEKOYU BULABİLMEK.
    UNdocab bunu beğendi.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    YANLIŞ YAPMADIM. KAZA TUTANAĞI TRAFİK POLİSLERİ TARAFINDAN TEK TARAFLI OLARAK TUTULDU. KAZA NO VERİLDİ DOSYA AÇILDI. MAHKEME OLSA EN AZ 2 YIL + TEMYİZLERLE 2ŞER YILDA TOPLAMDA EN AZ 5-6 YIL SÜRECEK VE ADAM CEZA DAHİ ALMAYACAK YAKLAŞIK 400 TL'LİK MASRAF OLDU PARASI ÖNEMLİ DEĞİL. BENİM UĞRAŞMA SEBEBİM ARABAYI SÜREN MÜPTEZEL KEKOYU BULABİLMEK.
    o adamı bulup başka bir şey yapacaksan ayrı konu onu bilemem ,bana da dolmuşçu çarpıp kaçtı ben aramadım onu mahkemeyi duyunca kendi geldi ödedi 3300 tl masrafı gitti ,

işin adli boyutu ise karakolda da şikayette bulunman lazım , mahkemenin de o kadar süreceğini sanmam yaptıracaksan faturalı olarak yaptır ,adamla uzlaşacağım diyorsan mahkemeden cebine mesaj gelecek o gün git adliyeye o adamda gelirse şayet oraya masraflarını istersin iş kapanır

geçmiş olsun

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    enerjini boşuna harcama kardeşim sonuç değişmiyor maalesef.. ben karakola eşgali açık hırsızların cd lerini verdim iki sene oldu hala ses seda yok..
    geçmiş olsun bu arada.
    "Bildiğini sandığın bir şeyi asla öğrenemezsin."
    Epiktetos

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    geçmiş olsun kardeşim ALLAH birdaha göstermesin inşallah

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Geçmiş olsun dostum, polis veya asker bi tanıdık varsa plakasıni ver sorgulasin adresi çıkar.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Arkadaşlar kusura bakmayın ama başımıza ne geliyorsa maalesef sizin gibi olumsuz ve umutsuz zihniyetlerden geliyor. Hukuk ve adalet durduğu yerde gelişmez. Emsal ve olaylar üzerine şekillener gelişir. Elin gavuru hakkını hukukunu canlarını ve ömürlerini vererek bu seviyeye getirmişler. Onlarda bilirlerdi allahından bulsun diyip beddua etmeyi, sonuç biz aynı yerde sekerken adamlar bitiş çizgisindeler...
    Blackeagletr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)