Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

ilk motorum KTM RC 250 kavuştuk sonunda :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 kaç para ?

tip olarak kötü veya güzel bu herkese göre değişir. Zevk ve renk meselesidir bu tartışılmaz bile zaten.

sen önce biraz ktm yi araştır ondan sonra yer mi yemez mi diye konuşalım bence daha mantıklı bir tartışma olur yoksa boş boş anlatıcan burada. motor sadece kaç cc kaç beyir yada son hızı kaç km diye karşılaştırılmaz.
    hepinizden allah razı olsun cok teşekkürler . ben şöyle söyliyim ben motoru ktm icin markasına duyduğum sevgi icin aldım r25 bakmadım değil ama şimdi lastik olarak ve absisi de var benim tercihim bu tercih meselsi sonucta para sızın ama üstüne oturunca kaliteyi hissediyorsunuz ben cbrnin üstüne oturunca bu hissyatı yakalayamadım tamamen zevk ve tercih meselesi mesela acemiyim tekrar soyluyorum bunu :D .30 la gidiyordum 2 . viteste motor 7 k devre geldi takıyım 3 e dedim 1 e aldım yanlıskla kaydırmalı debriyajdan sanırım ark teker bi yalpaladı motor freni girdi düzeldi yani tamamen kişiye bağlı tabiki ilk motoru değildir r25 alırsın basarsın akarsın orası ayrı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    hopppss..

bu arada kullanim kilavuzunda yazdigi gibi ilk 1000 km 7500 deviri asmiyoruz!
    birde lastikler gicir oldugundan ilk 200 km dikkat ediyoruz, lakin olmasi gerektigi yol tutusuna kavusmasini beklememiz gerekir.
    berkcigdem ve gokberk6426 bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hopppss..

bu arada kullanim kilavuzunda yazdigi gibi ilk 1000 km 7500 deviri asmiyoruz!
    birde lastikler gicir oldugundan ilk 200 km dikkat ediyoruz, lakin olmasi gerektigi yol tutusuna kavusmasini beklememiz gerekir.
    bugün cok gaza geldim sonra gökberk napıyorsun dedim bir fotoğraf paylaşmak istiyorum .neyse virajlara felan yatmaya başladım böyle sonra dedim daha bismillah 1. günden viraja niye yatıyorsun dön sakince :D . kendime ceki düzen verdim inşallah bu çizgide devam ederim iyi dilekleriniz ve önerileriniz için ayriyetten teşekkürler haftaya eğitim için bilgi alıcam yakın zamandada gidicem bu arada sdr eskişehir de katılcak varsa iki kişi daha uyguna geliyor eğer varsa aklında boyle birşey olan eskişehirden öm ile ulaşırsa sevinirim

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün cok gaza geldim sonra gökberk napıyorsun dedim bir fotoğraf paylaşmak istiyorum .neyse virajlara felan yatmaya başladım böyle sonra dedim daha bismillah 1. günden viraja niye yatıyorsun dön sakince :D . kendime ceki düzen verdim inşallah bu çizgide devam ederim iyi dilekleriniz ve önerileriniz için ayriyetten teşekkürler haftaya eğitim için bilgi alıcam yakın zamandada gidicem bu arada sdr eskişehir de katılcak varsa iki kişi daha uyguna geliyor eğer varsa aklında boyle birşey olan eskişehirden öm ile ulaşırsa sevinirim
    oğlum bak gittt

sakin ol lan daha 1 gün oldu
    gokberk6426 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    oğlum bak gittt

sakin ol lan daha 1 gün oldu
    abi aynen oyleee ya cok guzel gidiyor ama babamın sozü yüzünden kendimi topluyorum tepesinden inesim gelmedı akşam gene cıktım dısarı dolaştım durdum buda akşamdan bir kare

forzaBJK bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    1 haftaya kalmaz rodajı biter bunun ben diyim

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    Alıntı webingo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olabilir abs si vardı eh diyorum yoksa hayatta ktm demem hem tipi hemde o absürt pahalılığı R25 hertürlü yer bunu her klassmanda
    cift silindirli motoru tek silindirli motor ile mi karsilastiriyorsun sen simdi
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    cift silindirli motoru tek silindirli motor ile mi karsilastiriyorsun sen simdi
    abi faceler kapanmiş bizim ya ulaşamıyorum en yakın zamanda iletişime geçicem sizinle

Alıntı berkci[I adlı üyeden alıntı
    gdem;3837208]1 haftaya kalmaz rodajı biter bunun ben diyim

abi valla oyle olucak sanırım daha ilk günden 55 km yaptım 1 haftada 500 ü vurcak 2 haftada bıtırcem boyle giderse birde motoru 4 te teslim aldım 8 saat oldu yani :D şehir içi kullanım buda sırf
    [/I]

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    ellinci kez paylasiyorum ama, bu ask farkli ask.. kis aylari uzak durmamak icin eve atiyorum makineyi.. yasamayan anlayamaz

gokberk6426 ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    ellinci kez paylasiyorum ama, bu ask farkli ask.. kis aylari uzak durmamak icin eve atiyorum makineyi.. yasamayan anlayamaz

http://i.hizliresim.com/7XvzRL.jpg
    aman allahım bu ne tatlılık inanmazsınız ama bende düşündüm eve çıkarmayı ama imkanlar el vermedi ))

Motosikleti
    ktm 1190

http://i.hizliresim.com/7XvzRL.jpg
    yazık yazık şunun gibi canavar evde yatıyor utan utan çıkart şu hayvanı sokağa !!!

cidden bu ktm pislik ötesi bir marka , resmi görünce duke 690 ımı özledim lan ben onla içimdeki hayvanı dışarıya çıkartıyordum ne güzel

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    ücüncü katta oturuyorum ben bu arada :D

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    yazık yazık şunun gibi canavar evde yatıyor utan utan çıkart şu hayvanı sokağa !!!

cidden bu ktm pislik ötesi bir marka , resmi görünce duke 690 ımı özledim lan ben onla içimdeki hayvanı dışarıya çıkartıyordum ne güzel
    abi bu nasil bence cok iyi çıkmış gibi :D . abi sana bi 1290 super duke efsane gitmezmi ?
    forzaBJK bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 1190
    ücüncü katta oturuyorum ben bu arada :D
    tabi motor hafif olunca 2 kişi taşırsın

yamaha ile kıyaslama yapan arkadaşa en büyük örneklerden birinide bu şekilde vermiş olayım bari ktm nin hafif motorlar ürettiğini

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

http://i.hizliresim.com/8DG0Y7.jpg abi bu nasil bence cok iyi çıkmış gibi :D . abi sana bi 1290 super duke efsane gitmezmi ?
    seninle muhattap olmak istemiyorum moralimi bozma gece gece tek hayalimdir o motor hee birde 1290 adventure ! ikisi olsun başka bir şey istemiyorum ... o kadar param yok olsa 1 saniye düşünürsem beni buraya yaturunnnnnnnnnn

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    tabi motor hafif olunca 2 kişi taşırsın

yamaha ile kıyaslama yapan arkadaşa en büyük örneklerden birinide bu şekilde vermiş olayım bari ktm nin hafif motorlar ürettiğini

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

seninle muhattap olmak istemiyorum moralimi bozma gece gece tek hayalimdir o motor hee birde 1290 adventure ! ikisi olsun başka bir şey istemiyorum ... o kadar param yok olsa 1 saniye düşünürsem beni buraya yaturunnnnnnnnnn
    abi sayısal lotoyu kazanırsam söz sana 1290 super duke ))

denizsrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    Kardeşim hayırlı uğurlu olsun, sevincini anlayabiliyorum Allah kaza bela vermesin tekerin düz bassın.

Motosikleti
    ktm 1190
    abi sayısal lotoyu kazanırsam söz sana 1290 super duke ))

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı denizsrkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim hayırlı uğurlu olsun, sevincini anlayabiliyorum Allah kaza bela vermesin tekerin düz bassın.
    zaten bizlerden başka kimse bu sevinci anlayamaz çok teşekkürler

ahahahahahahahahahahahaha yok böyle bi bomba söz valla karnım agrıdı :D abi golu attin valla :D

Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    eh idare eder foto, gündüz cekersen daha iyi olur

Motosikleti
    KTM RC 200
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız inşallah. Bu arada KTM ailesine hoş geldin

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)