Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

200cc 250cc racing naked motosiklet seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 125r 2013 kırmızı
    Merhaba arkadaşlar gecen sene konu acmistim oncelikle yazim hatasından dolayi kusura bakmayin telefondan yazıyorum
    Konumuza gelelim gecen sene motosiklet almayı düşünüyordum aklımda ktm rc200 ve kawasaki ninja250sl vardı suan ktm rc200'ün fiyatı aynı ama ninja250sl fiyatı artmış (2.el olarak bakıyorum) geçen sene alamadım ama bir kaç ay içinde alacağım ne yapıp edip, Şimdi ise aklimda ktm rc200 /duke 200/kawasaki z250sl var benim icin naket ve racing fark etmez kısa sürede uyum saglarim simdi gelelim asıl konuya.
    Benim öyle bakımı yok pahalı parçası can yakar gibi takıntılarim yok sadece ktm markasinin son zamanlarda motor yürürü hakkında sıkıntı yaşayanlar duydum ve sormak istedigim bir diger konu ise japon alternatiflerine göre kalitesi tartışılmaz ama sağlamlık konusunda nasıl ? Olur olmadik yerde sorun cikartir mi ayni şeyler duke 200 ve z250sl icinde gecerli beni bilgilendirirseniz sevinirim bu arada butcem max 13bin tl bu bütçenin icinde sigorta ve noter satış alımı da icinde baktığım motosikletler 2015 model ve üstü max 10bin km ortalama 3bin 5bin km. Açıkçası 11bin tl veya 11.500 tl gibi bir rakama almayi düşünüyorum motosikletler icin bütçem bu şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tnt250'ye bakmanı tavsiye ederim. Biraz daha beklersen bildiğim kadarı ile mayıs ayı içinde 2017 tnt25'ler gelecek abs ile ve fiyat olarak bütçene uygun olacak.

Motosikleti
    Hocam tnt250ye cok baktim zamaninda ve sesine bayıldım ama motosikletin kilosu ve ön kafa tasarımı hatta deposunun tasarımının ybr ye benzemesi yüzünden eledim yoksa kalitesi sesi gidisi durusu güzel aynı sekilde tnt25 de oyle bu arkadastada guc yok sekil yok

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Murat_bona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam tnt250ye cok baktim zamaninda ve sesine bayıldım ama motosikletin kilosu ve ön kafa tasarımı hatta deposunun tasarımının ybr ye benzemesi yüzünden eledim yoksa kalitesi sesi gidisi durusu güzel aynı sekilde tnt25 de oyle bu arkadastada guc yok sekil yok
    TNT25 atik bir motor geçen hafta yada ondan önceki hafta kullandım. Alt devirleri çok canlı hatta kalkışta falan tnt250'den daha iyi gibi.

TNT250 hiç bir şeyi YBR'ye benzemiyor bence canlı olarak bir bakın isterseniz.

Motosikleti
    Motosikleti almaya yakın canlı bir şekilde bakarım ama görüntü benim icin çok önemli benelli güzel bir marka ama keske kafa tasarımı öyle olmasaymis ben daha hevesimi tam alamadım o yüzden sekilciyim hevesimi almis olsam tnt 250 guzel motosiklet lastik degisimi kafa grenaj degisimi sonucu cok güzel olur ama açıkçası şuan vaktim yok yoksa tnt250ye modifiye yapinca cok guzel bober oluyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler