Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acemiye scooter onerisi.Sizin tercihiniz ne?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar butcem sadece motor icin en fazla 4700₺ civari.Yamaha delight honda spacy alacaktim gecen sene bu sene 6000 i gecmisler.Simdi kafamda kymco aglity125 var.Alternatif olarak sym orbit2 yi kiyasliyorlar.
    Yasadigim yerde sym bayi var ama kymco yok bu arada.
    Sizin tercihiniz be olurdu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25/XMAX 250 ABS
    Sym fiddle II onerırım baslangıc ıcın ıdeal olacaktır

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    B3nce baslangic icin agir bir tercih olur, sym fiddle II. Daha hafif scooterlari tavsiye ederim zaten scooter lastik capi olarak bence kullanmasi sikintili araclar birde agir olursa daha buyuk sikinti, tabi bu benim fikrim.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

gurucuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    bence Hero dash vx bagaj altı aydınlatması , şarj için usb soketi , dışta olan depo kapağı , eşya taşımak için askıları ve fiyatı ile iyi bir alternatif olur söylediklerinize . Sizini bölgedeki bayi ve servis olayını bilmiyorum tabi

Kucuk yazlik yer burasi Datca.kisin nufusu 15000.Zaten kymco alacaksamda marmaristen alacam.Heroyu daha once duymamistim arastirayim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    sym jet 4-125 öneririm sorunsuz kullanımı ergonomisi iyi, ekonomik bütçene de uyar. fiedle yada aynı tasarımda motorlar kullanım açısından buna göre daha zordur uzun yolda belin ağrır.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kymco agility city 125,honda pcx 125,sym fiddle II. Bende scooter almayi planliyorum ve seceneklerim bunlar. Hepsinin ikinci eli bulunur bu fiyatlara. (Pcx'ten korkmayin,6500 yazanlar 5000 e veriyor)

Sym fiddle 2 ye fiddle 3 ciktigi icin biraz soguk kaldim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

Alıntı MELİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym jet 4-125 öneririm sorunsuz kullanımı ergonomisi iyi, ekonomik bütçene de uyar. fiedle yada aynı tasarımda motorlar kullanım açısından buna göre daha zordur uzun yolda belin ağrır.
    Fiyati pahali diye biliyorum onu ama sifir alcam

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    fiddle 2 olabilir ama benzini faZla yakiyormus levent abide var bi ozel mesajla sor istersen

Yalniz simdi sym jet4 e baktim.Cok guzel fiyatida benim butcem tam.Bu scooter nasil arkadaslar?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:45 ----------

Yok mu arkadaslar sym jet4 hakkinda bildikleriniz??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)