Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Acil yardım...

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar kuba xf 139 kullanan varmi??almayi dusunuyorum yardmci olursaniz sevinirim.saglamlgi nasl?yolda brakrmi?uzun yolda şişme bogulma yaparmi?cevaplar icin simdiden tesekkurler...emin olun yorumlariniz onemli

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Kimse yokmu ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Hava soğutmalı bir motorun şehir içinde şiştiğini daha görmedim uzun yolda hiçbirşey olmaz eğer bakımını eksik etmezsen yolda bırakmaz

Bakimlarini gunu gelmeden yaparim zaten.surekli binmiycem zaten motora.ise gidip gelmek icin bide izinli oldugumda gezmek icin kullancam.ufak capli uzun yolda yapabilirim.bu sekilde kullancam motoru.eger bu sekilde kullanmaya üzmezse en ufak seyde masraf ckarmazsa almayi dusunuyorum.baska fikrin veya bilgin varmi bu motorla ilgili abi?veya önerebilcegin bisey?

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Selam ,
    Acil ve yardım kelimeleri bana kaza, arıza, kan ihtiyacı gibi şeyler çağrıştırıyor, direk öarka model başlığı açsan belki daha çok cevap alırsın, bence moderatöre mesaj atıp başlığı değiştir , emin ol daha çok cevap gelir.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Alıntı rsinan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam ,
    Acil ve yardım kelimeleri bana kaza, arıza, kan ihtiyacı gibi şeyler çağrıştırıyor, direk öarka model başlığı açsan belki daha çok cevap alırsın, bence moderatöre mesaj atıp başlığı değiştir , emin ol daha çok cevap gelir.
    +1 hak veriyorum. Ilgilisi merak etmezse bu basliga gelmez bu sekilde.
    Bildiginizi okumayin, okudugunuzu bilin.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Öncelikle konu başlıklarında soru veya sorunu biraz daha belirgin anlatacak tanım ve kelimeler kullanmak faydalı olacaktır. Acil ve yardım gibi başlıklar amaçsız ve yanlış kalıyorlar...
    Ardından motosiklet modelleri kategorisi altında hakkında başlık açılmamış model bulmak neredeyse imkansız (bu model hakkında da bir başlık var örneğin); konuya ve sorunuza oradan devam edebilirsiniz...
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)