Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sitenin mobil sürümü çalışmıyor mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    tıklıyorum halen destkkop'ta kalıyor.

sizde de durum böyle mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Evet bende de durum aynı,zaten yakını gözlüksüz okuyamıyorum mobil sürüm olmayınca hem yazı büyüt hem satır kaydır işkence.. yaşlılık zor iş be
    espresso bunu beğendi.

fb__ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MonsterR25(x)- 450SR(x)- Street Triple 765RS(&#998
    Çalışıyor bende.

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Mobili geçtim, masaüstü sürümü bile stabil değil...

Bir de önerim var aslında...

"Bildirimleriniz" sekmesinde sadece beğeni aldığımızda uyarı alıyoruz. Halbuki mesajlarımızdan alıntılarda da bu uyarı olmalı. Diğer türlü bizden yapılan alıntıları kaçırıyoruz ve belki de yanıt vermemiz gereken bir durum havada kalıyor.

Varsa ilgilenen bir moderatör, talebimdir...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Punctum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Bildirimleriniz" sekmesinde sadece beğeni aldığımızda uyarı alıyoruz. Halbuki mesajlarımızdan alıntılarda da bu uyarı olmalı. Diğer türlü bizden yapılan alıntıları kaçırıyoruz ve belki de yanıt vermemiz gereken bir durum havada kalıyor.
    Zaten var. Mesaj kutunuzun kapasitesi 100 mesajla sınırlı. Eğer alıntılandığınızda bildirim göremiyorsanız mesaj kutunuzu boşaltmanızı öneririm.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten var. Mesaj kutunuzun kapasitesi 100 mesajla sınırlı. Eğer alıntılandığınızda bildirim göremiyorsanız mesaj kutunuzu boşaltmanızı öneririm.
    Özel Mesaj bildiriminin yanı sıra alıntı için de beğenide olduğu gibi bildirimleriniz kısmında bildiri oluşabiliyor. Ama en son bir forumla uğraştığımda hiç stabil bir eklenti değildi.

vBulletin bütün dünyada artık yavaş yavaş rafa kalkan bir sistem. Bizimki gibi spesifik topluluklar için halen forumlar en iyi kaynak türünü oluşturuyor ama çok spesifik azınlık bir kitle. O yüzden kimsenin sitenin güncel davranışına mesai harcamamasını da anlıyorum. Yalnız şu an kontrol ettim mobil sürüm çalışıyor bende de.

Motosikleti
    Mesaj kutumda sadece 7 mesaj vardı (sildim şimdi). Alıntılarda bildirim gelmemesinin nedeni bu değil sanırım. Sadece beğeni aldığımda bildirim görüyorum (o da kırkta bir )

vBulletin altyapısı ile ilgili sanıyorum. Başka bir forumda yönetici iken benzer sıkıntılar çok olurdu. Biraz ilgi istiyor site ama işte söylendiği gibi çok spesifik gruplar olduğumuzdan, eski fonksiyonları da yok forumların. Dolayısı ile uzay boşluğunda dolaşan işlevsiz uydular misali, ömrünü tüketene kadar gidecek. Sonrası karanlık. En çok üzüldüğüm yanı ise, çok değerli bilgi ve paylaşımların yok olma olasılığı. Sırf bu nedenle, üyesi olduğum bir fotoğraf forumunda hem kendi paylaşımlarımdan bazılarını, hem de değerli gördüğüm bazı mesajları yedeklerdim.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Mesaj kutumda sadece 7 mesaj vardı (sildim şimdi). Alıntılarda bildirim gelmemesinin nedeni bu değil sanırım. Sadece beğeni aldığımda bildirim görüyorum (o da kırkta bir )

vBulletin altyapısı ile ilgili sanıyorum. Başka bir forumda yönetici iken benzer sıkıntılar çok olurdu. Biraz ilgi istiyor site ama işte söylendiği gibi çok spesifik gruplar olduğumuzdan, eski fonksiyonları da yok forumların. Dolayısı ile uzay boşluğunda dolaşan işlevsiz uydular misali, ömrünü tüketene kadar gidecek. Sonrası karanlık. En çok üzüldüğüm yanı ise, çok değerli bilgi ve paylaşımların yok olma olasılığı. Sırf bu nedenle, üyesi olduğum bir fotoğraf forumunda hem kendi paylaşımlarımdan bazılarını, hem de değerli gördüğüm bazı mesajları yedeklerdim.
    O zaman günah benden gitti.

Üye kontrol paneli - Seçenekleri düzenle - Alıntı bildirimleri (Private message kısmı seçili olsun) - Değişiklikleri kaydet
    Motoseverrr bunu beğendi.

Motosikleti

Üye kontrol paneli - Seçenekleri düzenle - Alıntı bildirimleri (Private message kısmı seçili olsun) - Değişiklikleri kaydet
    Teşekkür ederim. Bildirim ayarlarını değiştirdim.

Şimdi de denemek için bir alıntı ve iki beğeni rica edebilir miyim? (olmuşken 2 beğeni olsun dedim)
    mertowski bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet

Şimdi de denemek için bir alıntı ve iki beğeni rica edebilir miyim? (olmuşken 2 beğeni olsun dedim)
    Buyrun..beğeni yapamıyorum :(

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125

test, deneme 1-2

Motosikleti
    Destekler için teşekkürler

Ama beğeni bildirimi ile alıntı bildirimi farklı işliyormuş, onu gördüm. Beğenide, bildirim kutusundaki linke tıklayıp doğrudan beğeni alınan mesaja (ve konuya) ulaşabiliyorken, alıntı bildirimi özel mesaj gibi geliyor. Evet bir link veriliyor ama onu kopyala, adres satırına yapıştır vs. pratik değil. Tabii bir sakıncası da, çok fazla alıntı yapıldığında, özel mesaj kutusunun limiti de dolabiliyor. Bu kez de mesaj kutusu temizlemek gerekecektir. Alıntı bildirimi de, beğeni bildirimi gibi olsa çok daha işlevsel olacaktır.

Yine de en azından tek tek mesaj kontrol etmekten iyidir. İyileştirilebilir mi? Bence evet...

OnixsyS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500R
    beyler çok şey istiyonuz

bu site size ekstradan bir fazla font bile vermez yanlış yerde yanlış şeyler istiyosunuz

site 2005 te yapılmış üzerinede 1 çivi bile çakılmamış

Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    Mobil sürüne geç dedim geçti gayet başarılı sevindim. Sonunda gözlerim acımayacak dedim. Sonra tommygunn İn alıntı mesaj ayarını yapabilmek için tekrar masaüstü görünüme geçip ayarları yaptım minik minik yazılar zoomlayarak. Sonra dedim ki hadi geçelim mobile tıklıyorum sağ alttaki yeşil butona
    Yeni sayfa açıyor yükleniyor ancak mobil değil masaüstü versiyonu. Yani 3 5 dakika mobil kullanabilir malesef sonrası yine hüsran

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

Bu ayar için gitti mobile
    Sen kalbimde batan güneş, ben yollarda çilekeş...

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çağ dışı bir site başka bir şey diyemem arada girip yazıyorum

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hani böyle düzenli giden, sakin ama heyecansız bir ilişkiniz vardır. Karşı taraf çok sevecen, şefkatli ve güvenilir biridir. Aynı anda bazen hayatınıza fettan bir kadın girer ve o da size karşı boş değildir. Kendi kendinize yeminler de etseniz onu görmeden yapamazsınız. O fettan kadını hayatınızın baş köşesine koyamazsınız ama onsuz da edemezsiniz. İçiniz içinizi yer. "Bugün son defa" der, yine de tövbenizi bozarsınız.

Kimimiz için motosiklet.net budur, kimimiz için değil.
    iskampavya, Motoseverrr ve mertowski bunu beğendiler.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Destekler için teşekkürler

Ama beğeni bildirimi ile alıntı bildirimi farklı işliyormuş, onu gördüm. Beğenide, bildirim kutusundaki linke tıklayıp doğrudan beğeni alınan mesaja (ve konuya) ulaşabiliyorken, alıntı bildirimi özel mesaj gibi geliyor. Evet bir link veriliyor ama onu kopyala, adres satırına yapıştır vs. pratik değil. Tabii bir sakıncası da, çok fazla alıntı yapıldığında, özel mesaj kutusunun limiti de dolabiliyor. Bu kez de mesaj kutusu temizlemek gerekecektir. Alıntı bildirimi de, beğeni bildirimi gibi olsa çok daha işlevsel olacaktır.

Yine de en azından tek tek mesaj kontrol etmekten iyidir. İyileştirilebilir mi? Bence evet...
    Alıntılar için ben mail bildirimlerini kullanıyorum ve direkt link ile yönlendirme sağlıyor. Beğeniler için sitenin bildirimler paneli iş görüyor.

Örnek Görsel;

Motosikleti
    Alıntı mertowski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntılar için ben mail bildirimlerini kullanıyorum ve direkt link ile yönlendirme sağlıyor. Beğeniler için sitenin bildirimler paneli iş görüyor.

Örnek Görsel;

https://r.resimlink.com/Lz3aDSxljYi2.png
    Sanıyorum kullanılan mail portalı ve windows sürümüne göre değişiyor. Ben de şimdi denedim, mesaj içinde tıklanabilir bir link vermiş.

Ekran görüntüsü aldım ama sanırım onu da ekleyemiyoruz mesajlara

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bazen telefon mobil sürüme geçiyor. Hemen masaüstüne dönüyorum tekrar.
    Guven bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)