Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Abilerim Lütfen tavsiye verin

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kanuni Breton 150
    Merhaba abiler ben ekim 1999 doğumluyum yani 16 yaşındayım şimdi ehliyetler değişti a1 alabiliyorum . Şimdi bende bir tane kanuni breton var ruhsatsız plakasız . ehliyete son kayıt 1 nisan ben hedefim 15 marta kadar bu motora binip ondan sonra 750-800 tlye satmak satabilirsek . Şimdide bir kenarda 100 tl var.yani elimde 850 tl gibi bir para var . günlük harçlığım 10 tl haftalık (70tl) alıyorum ailemden. Sizce ne yapmalıyım dediğim gibi marta kadar binim motora ondan sonra 750 tlye satim +100 tl param var ozamana kadarda bir 200 atmaya çalışacam 1150 civarı param olacak onlada ehliyetmi alayım yoksa motormu lütfen böyle tavsiyeler verin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Ehliyet al derim bende ehliyetsiz kullanmak zorunda kaldım ehliyrtimi alalı 2 yıl oldu ehliyetsizken her zaman tedirgin okucaksın kaza yaparsan direk suçlu olucaksın ceza yeme olanağın var bence ehliyet al ve motoruda para biriktirip alırsın

Motosikleti
    Kanuni Breton 150
    aynen öyle bir tedirginlik var benzinliğe bile şişe ile gidip alıyorum birşey olurmu polismi görürüm ya babam böyle çok istemiyor motoruda yani almada demiyor tehlikeli diye . yazın ehliyeti al ben sana motor 0 alırım demişti . bu motora biraz daha binim sonra ehliyeti alayım

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Büyük ihtimal o motordan ailenin haberi yok.Yaşının biraz büyümesini bekle,elindeki parayla sadece ehliyet alabilirsin.2 sene bekle 18 yaşına kadar biriktir ekipmanlarını al 18 yaşında a2 ehliyetinide motorunuda alır paşa paşa kullanırsın.Elindeki motorla hem yakalandığında hırsız olacaksın hemde 3000-4000tl ceza yiyeceksin . Sen büyüklerini dinle

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Guzel kardesim once ehliyetini almalisin, motor binmek rahat kolay gelebilir suan icin fakat Allah muhafaza bir sikinti olsa kaza vs. Basin cok agrir, onun yerine bir bisiklet al o da ayagini yerden keser bir iki sene goturur seni 18 ine gelince de en guzelini alir binersin.o zaman kimse de bisey diyemez sana.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    ehliyetini al kardeşim babanı ikna et baba ben kendi çabamdan boyle yapmaya calısıyorum ama yetmıyor de ikna etmeye calıs bu arada takdiri hakediyorsun güzel aynı azimle devam

Evdeki Yazar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 110 ft
    Aynı durum bende var nisanı bekliyorum ehliyet için motoru kullanıyom akşamları ekipmanın olsun en azından kaskın birazda dikkatli kullanırsan polise selam vererek yanından bile geçersin hiç sıkıntı yapmadılar bana daha ehliyet işine girersen fiyatlar belli ee daha plaka ruhsat derken 300-400 rahat gidicek bikere bence o motoru elinden çıkarıp bir mtoro al plakalı falan fişman sigortayıda unutma rahat bi 600-700 giricek bence iyice yazı bekle bir iş bul kendine aynı yaştayız bu arada. İlk motorumla ilgili yazımı okumak içinde tıkla .

KIDI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Eğitim,Ehliyet,Eğitim,Ekipman,Eğitim,Motor,Eğitim, Eğitim,Eğitim,Eğitim...... böyle olmalı bence sırayla
    Böyle yazıyorum ama ben yapmadım daha önceden açılan konularda böyle bir sıralama geliyor hep bu tip konulara, yapmadım ama %100 yapılmalı bence
    'Saygı göster, saygı gör.'

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)