Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bin beş yüz..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok :/
    ARkadaşlar Merhaba aranızda yeni sayılırım 1 ay falan oldu alacağım motora tam anlamıyla karar vermeme yardımcı oldunuz teşekkürler yani en azından artık motorda ne aradığımı biliyorum bi cbr 250r almayı düşünüyorum ama konumuzu motor değil ekipman.. 1500 ayırdım ekipmana 2 bin yapabilme ihtimalim var kask mont dizlik eldiven almayı düşünüyorum mont deri almayı düşünüyordum ama genelde motoru yazın kullanacağım için terletir diye düşündüm buranın kışı biraz sert o yuzden kullanabilirmiyim bilmiyorum sizce hangisini almalıyım? tekeriniz düz bassın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Bana dedi ben bır buçuh mılyar, bır buçuh mılyar kıredi hartı çektim. peki, sen üçşh mılyar yeddi yüz elli mılyooan, seeen, mılyaaar, sen para çekmişsiieen, sen bu parayı sen ne yopten?..

Yapmasam olmazdı

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

Alıntı zotbudalla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARkadaşlar Merhaba aranızda yeni sayılırım 1 ay falan oldu alacağım motora tam anlamıyla karar vermeme yardımcı oldunuz teşekkürler yani en azından artık motorda ne aradığımı biliyorum bi cbr 250r almayı düşünüyorum ama konumuzu motor değil ekipman.. 1500 ayırdım ekipmana 2 bin yapabilme ihtimalim var kask mont dizlik eldiven almayı düşünüyorum mont deri almayı düşünüyordum ama genelde motoru yazın kullanacağım için terletir diye düşündüm buranın kışı biraz sert o yuzden kullanabilirmiyim bilmiyorum sizce hangisini almalıyım? tekeriniz düz bassın...
    dostum hudson da bayağı kampanya var fuara özel indirimlerde olacak batmanda olman belki sorun yaratabilir beden uymazsa geri gönder falan ama hudson a muhakkak bak
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Benelli tnt 250
    yazın kullanıcam diye emin konuşma kardeşim bindinmi inemiyorsun

Havalar soğusun binmiyim, yağmurlar başlasın binmiyim, kar yağsın binmiyimim, kardada yer yakın biniyim bakmışsın yaz gelmiş o yüzden dört mevsim bak kardeşim simdiden hayırlı olsun

motomax da %25 indirim varmiş fuar haftası orayada bi bak

Nuansiyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250
    Motosikletaksesuarları.com ' dan alıntı yapıyorum , bazen çok güzel yazıları oluyor.

Motosiklet Montu Nasıl Olmalı?

Motosiklet montunuz sizi darbelerden ne kadar iyi koruyorsa, bilin ki sıcak havalarda o kadar sıkıntı yaşayacaksınız.
    Motorcu montları, malzemelerine göre, korumada en iyiden en düşük seviyeye göre şöyle sıralanır:

DERİ MONTLAR (en iyi koruyan) > TEKSTİL > YAZLIK FİLELİ MONT (en az koruyan)
    Dört tekerlek bedenini, iki tekerlek ruhunu hareketlendirir

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Hmm..
    Motora para ayırdın anlaşılan, ekipmana da 1500 ayırmışsın lakin öncelikle ZTS için şöyle bir 1000 lira koy kenara yoksa aldığın ekipmanı kuşanır, sonrada motora binmek yerine ekipmanlı bir şekilde yürürsün.

Motosikleti
    henüz yok :/
    Batmanda değilim suan agridayim gerçi fark eden çok bisey de yok ya neyse.. Fuarlara falan gidebilme durumum yok sıkıntı orda ama bakarim teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:06 ----------

Valla başta bende öyle düşündüm de ağrı da kış hep karlı geçiyor yani yürümek bile zor motora binmesine binerim de teker üstünde gidebilmek mesele yerle akraba olurum 😃

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:08 ----------

Deri cok sıcak olur ama hocam yani bu kez de sıcaktan bunalıp dikkatin dağılma durumu da var..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)