Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

FCMOTO alisveris guvenliligi ve kalite

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar siteden alisveris yapanlar var okumustum forumda ama kimse urunun kalitesi hakkinda herhangi bir bilgi vermemis vermissede ben gormedim k.bakmayin ben linkteki montu orda oturan bi yakinima aldirmak istiyorum ama yakinimin motorsiklet ile yakindan uzaktan bi alakasi olmadigi icin oda pek anlamaz zaten onun evinede kargo ile gonderticem bu sitede herhangi bir sorun cikma ihtimali olur mu urunlerle alakali ulkemizde 1877tl olan mont orda 878 tl denk geliyo alisveris yapan arkadaslar var ise bilgi verirler ise simdiden tesekkur ederim.. http://www.fc-moto.de/epages/fcm.mob...0&Locale=en_GB

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    merhaba ben fcmotodan çok kez alışveriş yaptım.bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım zaten dhl kargo ile gönderiyorlar ve tamamen güvenilirler.
    hatta buradan alıpta ürünü yanlış gelen arkadaşım oldu onun değişimini dahi yaptılar

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250(ABS)'14
    Bende kask almıştım, tek handikapları faturayı düşük göstermiyorlar ve o yüzden gümrük ödemiştim.

Anladigim kadariyla siz ordan kargo ile getirttiniz vergisi kargo ucreti vs toplamda ne kadar bir fark oldu peki ?

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    ben 19 euro kargo ödemiştim sadece
    benim aldığım ürünler gümrüğe takılmamıştı şansıma

Almanyada oturan yakinimin evine gondericem orda herhangi bi vergi odemicem o getirirken getiricek ama kargo ucretini siteden alisveris aninda mi yaptiniz

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yanlış bilmiyorsam 75 Euro üstüne %18 gümrük vergisi alınıyor.

Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Alıntı dokuzparmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almanyada oturan yakinimin evine gondericem orda herhangi bi vergi odemicem o getirirken getiricek ama kargo ucretini siteden alisveris aninda mi yaptiniz
    ürünü sepete eklediğiniz anda size otomatik olarak kargo ücretinide yazıyor.
    Eğer almanyada bir yere göndereckseniz mutlaka ona dikkat edin sanırım almanya içi 9 euro idi ücreti.

Tesekkur ederim bilgileriniz icin yani ulkemizin fahis fiyatlarindan dolayi bu sekilde nerden nasil alsak diye inceleyip duruyoruz umarim sorunsuz bir sekilde alisverisi tamamlarim

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben fcmotodan çok kez alışveriş yaptım.bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadım zaten dhl kargo ile gönderiyorlar ve tamamen güvenilirler.
    hatta buradan alıpta ürünü yanlış gelen arkadaşım oldu onun değişimini dahi yaptılar
    75 euroyu gecersek paket üzerine degeri düşükmü gösteriyorlar ?

Alıntı dokuzparmak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar siteden alisveris yapanlar var okumustum forumda ama kimse urunun kalitesi hakkinda herhangi bir bilgi vermemis vermissede ben gormedim k.bakmayin ben linkteki montu orda oturan bi yakinima aldirmak istiyorum ama yakinimin motorsiklet ile yakindan uzaktan bi alakasi olmadigi icin oda pek anlamaz zaten onun evinede kargo ile gonderticem bu sitede herhangi bir sorun cikma ihtimali olur mu urunlerle alakali ulkemizde 1877tl olan mont orda 878 tl denk geliyo alisveris yapan arkadaslar var ise bilgi verirler ise simdiden tesekkur ederim.. http://www.fc-moto.de/epages/fcm.mob...0&Locale=en_GB

Montun fiyatı 878 TL'ye denk gelmiyor, onu belirteyim önce.

Neden? derseniz, Montun fiyatı £271,29 Sterlin, € değil. Siz Euro olarak hesapladığınız için 878 çıkıyor hesap.

Bu durumda £271,29 yaklaşık olarak 1.130 TL'ye denk geliyor. Bu haliyle bile Türkiye fiyatından ucuz yine de.

İkinci olarak Link'teki ürün stoklarında yok olarak görünüyor. Fiyat yazan yerin hemen altında kırmızı bir nokta var orada yazıyor (Currently out of stock) diye.

Renk ve Beden seçtikten sonra, stoklarında yoksa Kırmızı Nokta, varsa Yeşil Nokta çıkar.

Bilginiz olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)