Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

KTM 390 rc abs mi kawasaki ninja 300 abs mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cbr 125 r
    ikisi arasında karasızım kawasaki ye daha çok güveniyorum ama KTM de iyi diyorlar sizlerin görüşleri nelerdir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    kawasaki... (bence)

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    ktm de iyidir. ninja 300 ü pek bilmiyorum ama 390 şehiriçi için harika bir makine. hafif ve güçlü. sürekli takip ettiğim bir motor. ben olsam 390 derdim ama duke 390.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Tabiki ninja üç yüz her türlü nincaa

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    ktmde titreşim varmiş 140-150 den sonra 250 icin konusuyorum 390 da varmı bılınmez bi test sürüşüne katıl derim . ayrıca selesi pek rahat değilmiş ama sonuça ss bi motor . kawanında parçaları pahalıymış iki motorda üzmez hangısı guzelse hangısı kendınıze yakın gelıyorsa onu alın

Motosikleti
    Honda cbr 125 r
    görüş belirten herkese teşekkür ederim.Şunu eklemeyi unutmuşum hafta içi günde maksimum 15 km falan yapıyorum, haftasonu viraj yapacağım torku yüksek bir makine istiyorum çok konforlu olması gerekmiyor

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    KTM Kawasakiyi döver.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı erentalay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüş belirten herkese teşekkür ederim.Şunu eklemeyi unutmuşum hafta içi günde maksimum 15 km falan yapıyorum, haftasonu viraj yapacağım torku yüksek bir makine istiyorum çok konforlu olması gerekmiyor
    ktm nin virajları cok iyiymiş kawa hakkında bılgım yok . motovlogları ızlemenı tavsıye ederim enine boyuna konusuyorlar motorları hakkında

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ktmde titreşim varmiş 140-150 den sonra 250 icin konusuyorum 390 da varmı bılınmez bi test sürüşüne katıl derim . ayrıca selesi pek rahat değilmiş ama sonuça ss bi motor . kawanında parçaları pahalıymış iki motorda üzmez hangısı guzelse hangısı kendınıze yakın gelıyorsa onu alın
    250 tek 390 cift silindir hatirladigim kadariyla, motor karsilastirmalari guzel. Rc hosuma gitmiyor gorunus olarak (egzoz haric) ninja 300 iyidir ama parcalar cok pahali
    gokberk6426 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    O zaman tartışmasız KTM

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    390 tek silindir
    essegesse bunu beğendi.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Kawa kullanmadim ama sahsi dusuncem olarak tipi daha guzel. Amma velakin rc 390 efsane bir makine. Ninja inanmiyorum ki o kadar zevkli bir surus saglasin, ve viraji gercekten cok rahat ve dengeli , ben test motorunu kullanmistim lastik falan kalmamisti buna ragmen dengesini bozmadan gitti. Ayrica tekeri cok zevkli, absli frenleri kabak lastiklerle bile inanilmaz guzel calisiyo. Ayrica tork muthis derecede guzel teker yapmak o kadar kolay ki anlatamam, ayrica hataya toleransi olan hafif bir makine.
    Bunun yaninda asiri rahatsiz , R6 kadar one yatiliyo nerdeyse. Zamanla alisilabilir belki ama gereksiz derecede rahatsiz geldi bana. Oyle ki herkesin sikayet ettigi duke motoruma bindigimde kendimi mercedese binmis gibi hissettim. Bir denemeden karar vermeyin derim kawa alip sonra test ederseniz pisman olma ihtimaliniz vardir diye dusunuyorum...
    jimi_hendrix bunu beğendi.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Tabi ki de KAWASAKİ lütfen...

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tork istiyorsan KTM doğru adres.Tek silindiri ile deli torklu ve belli hızlara kadar 600 cc ye yakın bir hızlanması var.Hafif,fabrika çıkışı lastikleri güzel,viraj kabileyi güzel,oturuş pozisyonu fena değil.Ama son hız ve ses dersen Ninja derim.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Pisman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    bence KTM, sadece tasarımı soru işareti bana göre

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Eren bey merhaba,ben ninja 300 sahibiydim kaza yapana kadar.Motosikletten genel olarak memnundum, ilk gördüğümde baya şaşırmıştım, sebebi Yanılmıyorsam En kalıplı makine 300cc sınıfına kadar.Boyunuz 180 üzeriyse,gösteriş ve uzun devir aralığıysa istediğiniz ninja alabilirsiniz. Ktm'ye gelince kaza sonrası moto arayışına girdim. Şans eseri Ktm sürüş etkinliklerine rastladım ve Rc250 deneme fırsatım oldu. Makine ninjaya göre biraz slim geldi bana,kalite açısından bakıldığından aldığınız hissiyat doğrultusunda Kawaya yakındı.Sürüş sonrası ivmelenme fena değildi,fren performansı güzeldi,tek sorunu bana göre fazla titremesi oldu.Devir yükseldikçe tek silindir olması sebebiyle baya hissettiriyordu kendisini.Demem o ki iki makinede gerçekten güzel, çevreden aldığım beğeni Ninja daha ağır basıyor ama Ktm Rc seriside farklı tasarımıyla dikkat çekiyordu.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Devirli motor kullanıyorsanız kawa. Ktmde devir 10500 de redline. Denemek nasip olması ama duke 200um vardı. Otobanda giderken titreşimden vites çubuğu dusmustu

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    ktm 390 benim gibi birisine bile ufak geldi.(171cm 50kg) hareket etmesi ve kontrolü çok kolay viraj hızlanma vs... fakat selesi çok sert inanılmaz sert ya biryere gideyim gezeyim 2 saat yol yapayım yok mümkün değil o sele ile... bir de gidon o kadar çok alçak kalıyor ki... Son hız olayı sıkıntı.Bir de ben bu makineyi 2 ay kadar kullandım bana denk gelmedi ama Su kaynatma ve ısınma problemleri varmış.Onun dışında kalitesi çok iyi tork felan iyi makine hissettiriyor kendisini.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

ha bir de unutmadan titreşimi sıkıntılı geldi bana

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:23 ----------

Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 tek 390 cift silindir hatirladigim kadariyla, motor karsilastirmalari guzel. Rc hosuma gitmiyor gorunus olarak (egzoz haric) ninja 300 iyidir ama parcalar cok pahali
    390tek silindir abi

Motosikleti
    Duke 200
    başka bir gözle bakarsak ilerde motorunu değiştirmeyi düşünebilirsin. Rc390 ikinci el nerdeyse yok 3-4 ayda bir tane bazen düşüyor.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Ninja 300 için grenajların birleşme yerleri zamanla açılıyor diyordu AEA. Duke 390 derim ben. Hem parçası daha uygun, hem +90 cc, hem de ktm.
    YZFR25R6 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)