Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eldiven seçimi yardım :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Selamın Aleyküm arkadaşalr başlıkta da belirttiğim gibi eldiven alacağım eldivende kesinlikle istediğim bişey var şu bilek ayarlmaa yeri cırtlı değilde hani düğme gibi bişeyi dönderiyorsun ya o neyse ondan olsun bana o dediğim mekaniz manin oldugu eldivenleri söylermisn max bütçem 150

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Meh

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Şekle takılma, al uzun eldivenlerden bak rahatına.

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Kappa hevik guzel dedigin gibi mekanizmasi yok ama

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meh
    Tha yaapsoğ.

Aleykumselam bir videoda izlemistim dusme durumunda eldiven icindeki direnc cok onemli. Surtunme katsayisi yuksek oldugunda elinip donup bileginin kirilma ihtimali cok yuksek. Avuc icinde kaydirici bolumlerin bulunmasi gerektiginden bahsediyordu. Tulumlardaki dizlikler misali. O tipte bakabilirsiniz.

Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    eminkaptan ın bdhsettiği gibi avuç içinde slider olması önemli. Kaydığın sırada eldiven bi yere tutunup bileğini ters çevirebilir. Portatif bileğe sahip olursun :D Babamın tecrübelerine dayanarak söylüyorum buradan sonrasını. Eldiveni uzun al ki ceketin kolları yukarı doğru sıyrılırsa eğer eldiven bileğini sürtünmeye karşı korusun. 5Gloves güzel rldivenleri var yine de bütçe aşman gerekli. Gönül isterdiki handroid tavsiye edelim ama ne sen ne ben alamıyoruz :D Bir de eldiveni de deneyerek al. Sağ bileğin sağında sol bileğin solunda bulunan kemiğe temas eden rahatsız edici bir madde varsa alma. Gece uykuların bile kaçar. Nasır falan tutar onun üstündeki deri :D

Aynen avuc icinde slide olanlar cok onemli diyor. O kadar para veriyoruz avuc dolusu paa veriyoruz en guvenlisi hakkimiz. Sade markaya bakmamak lazim denemek lazim ve enine boyuna dusunmeli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)