Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

250 ss racing motor için öneriniz ne olur yardımcı olun lütfen sezon başlamadn alaym

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok :/
    arkdaşlar 250 lik bi motor almak istiyorum ss olacak ama bütçem biraz kısıtlı hayallerini kuruyorum resmen yardımcı olursanız çok sevinirim bütçem en fazla 5 bin onun dışında veremem daha önce scoter deneyimim oldu bi kaç sefer de vitesli sürdüm ama bi tur atacak kadar diyelim bu tür konulardan çok sıkıldınız biliyorum ama yadımcı olursanız çok sevinirim motordan soğutmasın beni sanayiden çıkmayarak cbr 250 ye bakıyorum bütçeyi aşıyor baya bide sezon başlayınca fiyatlarda artacak diyorlar çok fark eder mi bu arada yaşım 22 boy 175 kilo 70

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    O paraya Honda çok zor,hele ikinci eli sıfırdan pahalıya satılan bi ülkede.Bu sezonu es geçip daha fazla para biriktirmeni öneririm.Önce ekipmanları dizersin bari.

Motosikleti
    başka önerebileceğin bi marka model var mı başlangıç için beni üzmeyecek bi motor daha sonra yükseltmeyi düşünüyorum ama 250 iyi bi başlangıç olur

Motosikleti
    honda pcx
    5.000 tl bütceye seni üzmüyecek sıkıntıya sokmayacak 2 motor var kardeşim, ya-ma-ha olsun dersen bu :

honda olsun dersen de bu :

onun harici alacağın herhangi bir 250 lik çinli, çaki, çuki hem seni üzer hemde paran boşa gider.

Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    kardeş üzülmek istemiyorsan 1 sene daha bekle ve birikim yapmaya devam et. 5 bin tl ye alacağın 125lik ss motor bile seni üzebilir. ki sen 250 lik istiyorsun

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    O paraya en çok ölü Hyosung gt250 bulursun onunda kaşı gözü patlamış olur.Sanayiden çıkmazsin.Ya bütçeni arttıracaksın, yada küçük cc alacaksın.Yukarıda alacağın motorları söylemiş arkadaş karar senin.

Motosikleti
    bi marka takıntım yok ama beni üzmeyecek bi motor arıyorum cbr 125 alacaktım sonradan tatminn etmez işimi de görmez diye almadım o fiyatlara 2009 model bulunur gibi cbr 125 alıp bi sezon acemiliği atıp 250 cbr mi alsam diye düşünüyorum ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:52 ----------

mantıklı aslında da öyle görünüyor ama artık bu sezona motorla girmek istiyorum biraz daha raştıracam belki kelepir bişey düşürürüz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Hyosung gt250 buldum aslında bi kaç tane ama motorun tipinden belli yeter artık sürmeyin diyor bi tane buldum aslında ama bana uzak gidip bakamayacağımdan güvenemem de bilmiyorum sezonu da motorsuz geçirmek istemiyorum doğrusu baya kararsızım fiyatlar da bütçemi baya zorluyor

Bartas3010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa, 98 zx6r
    Hocam 5bine sıfır cbf ybr tvs dahi alamıyosun ne yazık ki. Bütçeni üç katına çıkarman lazım ki cbr almak için. Paran o kadar diye dandik mala para verme bence çünkü ilerde üzülürsün. Üstüne binince "lan acaba" diyeceğin motorla kaza yaparsın diyorlardı abilerimiz yani üstüne bindiğin makinaya güvenmen lazım ki baktığın yere git. Bence sen de beklet yada eski kasa cbr125 bak.
    webingo bunu beğendi.

webingo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı Bartas3010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam 5bine sıfır cbf ybr tvs dahi alamıyosun ne yazık ki. Bütçeni üç katına çıkarman lazım ki cbr almak için. Paran o kadar diye dandik mala para verme bence çünkü ilerde üzülürsün. Üstüne binince "lan acaba" diyeceğin motorla kaza yaparsın diyorlardı abilerimiz yani üstüne bindiğin makinaya güvenmen lazım ki baktığın yere git. Bence sen de beklet yada eski kasa cbr125 bak.
    her zaman aklımı çelsede hysoungdan bu nedenle vazgecıyorum

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    5.000 e hem sorunsuz ? hem SS ? hemde 250 lik ? Güzelmiş
    essegesse bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    5 bine bulursan bende alayım racing motor istersen cbr 125 bulabilirsin ancak o da zor kardeş..

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Bumoto calibre yada megelli bakabilirsin

Motosikleti
    cbr 125 alıp bu sezona girmeyi planlıyorum sezon sonunda satarım paramı katlar diğer sezona 250 cbr alacam yani en azından tecrübem olmuş olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

hoca o konuya hiç girme aylarca araştırtım bu motoyu sonunda tırt çıktı

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    O paraya sorunsuz 250 cc ss bulursan bana da haber ver.
    Yok öyle bir dünya

GÖKTÜRK99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125
    Yuki nin 250 ligi var bi bak istersen

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Adam sorunsuz diyor arkadaşlarda hala yuki , calibre felan öneriyor

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaş forumun cılkı çıktı...

kimse kusura bakmasın cebinde para yok 250cc racing diyorsun. Sıfır cbf, ybr nin fiyatına bakmadan(?) burda konu açılıyor. Bu biraz dalga geçmek gibi.

Millet yuki 250 al dese gidip alıcakmısın, millet al deyince arıza vermicekmi, elinde patlamıcakmı?

biraz mantık yahu, o paraya 3*4 sene önce bile 250 racing alamazdın

illa racing diyorsan biryerden borç harç 1000 tl bulup elini çabuk tutup 2011 yeni kasa cbr125 alıcaksın. hem şekil olacak hem çaki yle sürünmiceksin
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    eski kasa cbr alacam karar verdim sezon sonunda satarım bi dahaki sezona kadar paramı toplar 250 lık alırım. yani şuan düşündüğüm bu

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Sezon ne ya !! motorun sezonu diye bir şey mi var. Anlamıyorum ben bu kafayı

Motosikleti
    bulunduğum yerde kışın en az yarım metre kar yağıyor kışın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)