Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni ehliyet verilirken (motosikletleri farkediniz ) yazılı cikartma versin emniyet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Düşunuyorumda simdi ne kadar ehliyet sahibi varsa tahmini 18 milyon ehliyet yenilenecekya.

Arabalarin ön veya arka camina sari renkte ( Motosikletleri farkediniz ) yazili cikartmalarida ehliyet ile birlikte vermeleri. Ve bu yaziyi araclara zorunlu olarak takmalarini.Bu sayede azda olsa bilincaltina yerlesebilir . diye dusunuyorum. Bu konuda aea bisey yapabilirmi sizce .dur kendisinede sorayim .insallah cevaplar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Abicim kafayla alakali sticker la falan olacak is degil inan bana şeridi paylaş tabelasinin oldugu yer en basidi ortakoy yolu arac sıkıştırdı beni napiyosun dedigimde seridi paylasiyorum demisti yani anlatilmak istenen onun benimle kullandigi seridi paylasmasi gerektigini adam benim seridime dalarak paylasiyor algisina kapilmasi zor be abi bu ulkede

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düşunuyorumda simdi ne kadar ehliyet sahibi varsa tahmini 18 milyon ehliyet yenilenecekya.

Arabalarin ön veya arka camina sari renkte ( Motosikletleri farkediniz ) yazili cikartmalarida ehliyet ile birlikte vermeleri. Ve bu yaziyi araclara zorunlu olarak takmalarini.Bu sayede azda olsa bilincaltina yerlesebilir . diye dusunuyorum. Bu konuda aea bisey yapabilirmi sizce .dur kendisinede sorayim .insallah cevaplar.
    diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık
    cbr1907 bunu beğendi.

haklısın barodi güzel olur ama imkansız bişey,millet pahallı arabasına devletin verdiği plakayı bile takmıyor gidip abuk subuk başka plaka bastırıyor.hayır plakadaki yazı karekteri farklı olsa ne olacak onuda anlamıyorum zaten en fazla 3 harf var.

Motosikleti
    cıks
    mayıs 2015 de arabanın muayenesini yaptırırken tüm cezaları hgs de dahil ödemiş olmama rağmen yılın tam sonunda 29.12.2015 de 2014 yılına ait hgs cezası göndermişler

özetle devlet zorbaca benden para tahsil etmek için uğraşıyor

böyle bir devletin halkı da zorba olur sticker filan hikaye

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    koca motoru görmeyen madeni para büyüklüğündeki çıkartmayı mı görecek?

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Adam motoru görmüyor, stickerı ne ara görecek Zihniyetlerin değişmesi lazım. Bunun eğitimi en başta verilmeli.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    barodi dostum bi snickers felan ye..
    Açken sen, sen değilsin.

Konuya yaklaşımın şaka gibi olmuş.
    Sticker ile uyarı.
    surmenajetki bunu beğendi.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    cıks
    Ya cidden motor ile alakalı farkındalık yaratılması zorunlu...ben motorcu ların belli bir bilinç sınırını geçtiğini düşünüyorum Barodi bu konuda haklı fakat devlet desteği ile yapılacak birşeyi cahil halktan beklemek polyanna iyimserliği gibi kalmakta...can kayıplarının azalmasını herkes can-ı gönülden bekliyor ve haklı bir beklenti...Forumda sadece yazışmalardan ötürü tanıdığımız insanların teker teker vefat haberleri ile canımızdan can gidiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)