Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MT 07 ile yapılabilecek her türlü *** kanalımda bulabilirsiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Varsa bende r25 in plakasını alabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onder01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt-07
    Baskan adana yakin cevresinde virajli saglam siyah asfalti olan bir yer varmi bildigin catalan arkasinda on arka kaya kaya viraj yapmaktan biktik

Forumdan Uzaklaştırıldı
    biyeybaraküs bunu beğendi.

Motosikleti
    mt-07
    Alıntı HeinzBrausewetter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx
    Acı yok raki ,
    Mutluysan skinti yok cekeriz cezamizi 10 yildir motorsiklet kullaniyorum genelde hircin suruyorum yola atlayan onume kiranlarin sayisi sinirsiz yollar ezberledigim yillardir neredeyse hergun gectigim yollar nerde ara var nerelerde insan cikiyor cogunu biliyorm cilgin sursem bile kontrollu uzagi gorerek insanlara bakarak suruyorm videolarima dikkatli bakarsaniz insanlar cikmadan 100 metre once yavasliyorm dikkatli izleyn bodozlama basmiyorm hayatimda hic bir zaman birisine carpmadm bir araca carpmadm 1 kere kadin kirmizida gecti ben yesilde gecerken tikladim 1 kere 40 ile giderken arac park yeri buldu diye ani ustume kirdi cizdim az bise adam kusurlu adanali olan bilir caddeleri gordunuzmu 1 tane baraj yolunda. Boyle bir video gordunuzmu carsi tarafinda boyle bir video gunde 50 60 km yol yaparm sadece 4 5 kmsi bu tarz olur gelipte hizli bir motoru olup agir elestri yapanlarida anlamiyorm 50 ile gitmek icinmi aldin mubarek sen bu motoru ben ne yaptigimin farkindayim merak etmeyin

Motosikleti
    Honda 650F
    Burnuma helva kokusu geliyor.
    polemos bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha
    güzel izlerken tekere falan içim gidiyor. aman dikkat kazasız belasız.

polemos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS (2013)
    İrmik helvası tercih ederim.

Motosikleti
    mt-07
    Cok beklersiniz helvacilar

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Aliexpress te 5 dolar olan eldivenle teker yapmak ve 200 kmh çevirmek
    Feel the way

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Çok kuuuulsun adamım.

PamirGt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Dostum iyi güzel sürüyorsun apaçilik yapıyorsun.Yapma değil canın istiyorsa yap buna biz karışamayız hayat senin hayatın sonuçta.Zaten yapma desekte gençliğin getirdiği, damarda akan hızlı kanla bizi dinlemeyip yine yapacaksın.En azında şehir içinde yapmamaya çabala biraz.Hiç değilse insanların hayatını tehlikeye atma.Yollar senelerdir sürdüğüm yollar diyorsun ama aynı yollarda seni cbr125 ile drift yaparken düştüğünü izlemiştim.Yani yolu bilmekle çok bağdaşık değil bu hareketler.Kontrolü kaybettiğin an elinden gelen birşey olmaz.Bunları senin ve trafikteki diğer insanların iyiliği için yazıyorum.Günlük 60 km yolun 5 kilometresini böyle kullansanda bu aldığın riski azaltmıyor maalesef.Dikkatli sürmen dileğiyle.

Örnek olması açısından yüklemek istedim.Wheelie denemeleri ancak ne kask,ne eldiven,ne pantalon özelliklede wheelie denemelerinde en gerekli ekipmanlardan birisi olan sırtlık yok.Diyecek hiçbir şey yok sadece tek söyleyeceğim dikkatli ol lütfen.
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Alıntı Onder01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baskan adana yakin cevresinde virajli saglam siyah asfalti olan bir yer varmi bildigin catalan arkasinda on arka kaya kaya viraj yapmaktan biktik
    Adana'da öyle cayır cayır asfalt dökmüyor Sözlü Bey amcamızdan rica edelim yapsın birşeyler

Mavi Bulvar Alparslan Türkeş gibi merkezi yerlerde bile çukurlu yollar, hatta kıyıboyundan real taraflarına doğru yeni üniversitenin oraya giderken yollar delik deşik, malesef üstte söylediklerim dışında bir yer aklıma gelmiyor.

Mobilyacılar sitesinden yani Adana Antep otobanında doğu çıkışından 2. çatalan köprüsüne doğru gölün diğer tarafından dolaşırsanız baya sağlam yollar var, siyah asfalt değil fakat viraj yokuş tırmanış iniş olarak çok zengin, çılgın keyif yapılır orada

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    sahibinden çok temiz dede motoru gibi kullanılmış MT-07

ee bu kadar mı, bi ktm'ci arkadaş vardı onu tekrar tekrar izlerim daha iyi afedersin ama boş video

Motosikleti
    mt-07
    Alıntı Dodin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adana'da öyle cayır cayır asfalt dökmüyor Sözlü Bey amcamızdan rica edelim yapsın birşeyler

Mavi Bulvar Alparslan Türkeş gibi merkezi yerlerde bile çukurlu yollar, hatta kıyıboyundan real taraflarına doğru yeni üniversitenin oraya giderken yollar delik deşik, malesef üstte söylediklerim dışında bir yer aklıma gelmiyor.

Mobilyacılar sitesinden yani Adana Antep otobanında doğu çıkışından 2. çatalan köprüsüne doğru gölün diğer tarafından dolaşırsanız baya sağlam yollar var, siyah asfalt değil fakat viraj yokuş tırmanış iniş olarak çok zengin, çılgın keyif yapılır orada
    mobilyacılar tarafını bilmiyorm ama mavi bulvarda yol çalısması var asfaltlanıyor dönüş yolu biraz sakat ama real tarafına gidiş çok iyi olur orada güzel viraja giriliyor ama hep toz küçük küçük taşlar oluyor sıkıntı

eren3736 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift - TVS APACHE 150(çalındı) - Cbr 125
    Adana tarafından kiralık katil arıyorum parası neyse vericem

Motosikleti
    mt-07
    Alıntı surmenajetki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee bu kadar mı, bi ktm'ci arkadaş vardı onu tekrar tekrar izlerim daha iyi afedersin ama boş video
    https://www.youtube.com/watch?v=p0BveVvd0Jk
    cuplu ktmci çocuk maddi imkanı yok babayla ayrı bi sponsor bulup stunt motoru yapsak fena olacak o konuda çok iddaalı bir insan değilim o kadar yeteneğim yok benim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Abilerim kardeşlerim birşey sormak istiyorum siz ne tarz videolardan hoşlanıyorsunuz bazı eleştiriler hoşuma gidiyor bazıları fazla gibi yabancıların videolarına ooo adama bak helal, bize helva çekti canım git ye o zmn . şimdi burda 50 ile gidip video atsam kaçınızın hoşuna gidecek .ölürsünde ölürsün ölürüm tabi sen direkmi kalcan dünyaya ben böyle zevk alıyorum yağmurdada ,çamurdada yazında kışında biniyorum motorda doğdum motorda büyüdüm motorda ölecem siz ay yağmur yağıyor yerler ıslak kayarım düşerim derken ben yanlamaya çıkıyorum . ben benim gibilere hitap ediyorum bu tarz şeyleri sevenler için video hazırlıyorm sırf video çekmek için bu hareketleri yapmıyorm bazen normal bazen deli sürüyorum. çok boş motorcularda görüyorum hadi binelim motorlara tek sıra kahveciye gidelim şefiniz 2 yapsın çift sıra olun ben yanınızdan tek teker geçerim. Böyle sürerkende ölsem inanın hiç zoruma gitmez ömür boyu sıradan bir insan olarak yaşayacagıma biraz farklı olurum zevkime bakarım insanda ne heves koydunuz ne bişe kodunuz he he deyip geçen bir insanda değilim sen sokaktaki itin biride olabilirsin dilencide olsan bana denilen bir şey zoruma gider alınırım . Yazıyor orda işte teker top speed vs girme bacım sevmiyorsan girme bakma. canı çok değerli olan gitsin evcilik oynasın motora filan binmesn allaha emanet motorunuza mukayet olun ( yanlıslıkla tekere gelmesin).

Alıntı Onder01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=p0BveVvd0Jk
    cuplu ktmci çocuk maddi imkanı yok babayla ayrı bi sponsor bulup stunt motoru yapsak fena olacak o konuda çok iddaalı bir insan değilim o kadar yeteneğim yok benim

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:40 ----------

Abilerim kardeşlerim birşey sormak istiyorum siz ne tarz videolardan hoşlanıyorsunuz bazı eleştiriler hoşuma gidiyor bazıları fazla gibi yabancıların videolarına ooo adama bak helal, bize helva çekti canım git ye o zmn . şimdi burda 50 ile gidip video atsam kaçınızın hoşuna gidecek .ölürsünde ölürsün ölürüm tabi sen direkmi kalcan dünyaya ben böyle zevk alıyorum yağmurdada ,çamurdada yazında kışında biniyorum motorda doğdum motorda büyüdüm motorda ölecem siz ay yağmur yağıyor yerler ıslak kayarım düşerim derken ben yanlamaya çıkıyorum . ben benim gibilere hitap ediyorum bu tarz şeyleri sevenler için video hazırlıyorm sırf video çekmek için bu hareketleri yapmıyorm bazen normal bazen deli sürüyorum. çok boş motorcularda görüyorum hadi binelim motorlara tek sıra kahveciye gidelim şefiniz 2 yapsın çift sıra olun ben yanınızdan tek teker geçerim. Böyle sürerkende ölsem inanın hiç zoruma gitmez ömür boyu sıradan bir insan olarak yaşayacagıma biraz farklı olurum zevkime bakarım insanda ne heves koydunuz ne bişe kodunuz he he deyip geçen bir insanda değilim sen sokaktaki itin biride olabilirsin dilencide olsan bana denilen bir şey zoruma gider alınırım . Yazıyor orda işte teker top speed vs girme bacım sevmiyorsan girme bakma. canı çok değerli olan gitsin evcilik oynasın motora filan binmesn allaha emanet motorunuza mukayet olun ( yanlıslıkla tekere gelmesin).
    kardeş cümlelerin çok sıkıcı olduğu için okumadım pek, durumum da vardı aslında ama okumadım.

şimdi tamam senin stilin serbest styla apaçi stayla, sessiz sound belkii belki de yaralı stayla bilemem. istersen motoru kucağına al öyle sür ona da karışamam. ama caddede haka açık yerde böye süremezsin. he illa sürerim ben la diyosan afedersin ama gram tadın yok, leş gibi sıkıcı. aç bak ktm'ci adamı. adam istanbul gibi bi yerde motoru dans ettiriyor. sen boş yolda iki ileri bi geri. sonra rörörörö

Motosikleti
    mt-07
    O kadar yetenkli olduğumu iddaa etmiyorum stuntta yapmıyorum ayrıca ktmli çocuk derken birkan polatdan bahsediyorsun sanırım onunda istanbul boğazında vs halka açık senin gibilere de açık alanda teker yaptığı videolar var bok atana kadar yap bir videoda bizde izleyelim korkup yapamıyorsan sanada rörörö

Merdo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    boş video, amatör eğlendirir. apaçilik yapacaksanız da hakkını verin. iki makas atıp arabaların götüne girmeyin bari zorlayın moruk bize de eglence çıksın.
    surmenajetki bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)