Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

CBR500R fuar öncesi kampanyası!

Motovento
    REKLAM ALANI
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Arkadaşlar şimdi gördüm yanlışım varsa düzeltin! Bazı bayiler cbr500r modelinin fiyatını 20000 tl civarına kadar çekmişler!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda pcx
    Almayi dusunuyorsan hic kacirma , yeni kasasi bu gidisle 30.000 olacak.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Tam tersine 19900'den 20500 çıkarttılar, hala anlamış deilim neden yükselttiler.. Sanırım 2016 çok pahalı gelior..
    Anes'te ki son gri 500r alan arkadaşa sesleniyorum.. Yıkıldım!
    dyavol-77 ve A.Volkan bunu beğendiler.

Draconian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Sanırım anes 40 kişiye gri 500r sattı. Görünüşe göre forumda bi ben alamamışım şu gri 500r'ı.
    Darkfriairs bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı Draconian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım anes 40 kişiye gri 500r sattı. Görünüşe göre forumda bi ben alamamışım şu gri 500r'ı.
    Paşam gri 2014 model sanırım!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    YAMAHA'DAKİ fiyatlara göre bedava!!
    dyavol-77 bunu beğendi.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Yilbasindan oncede oyleydi ben baktigimda. O motor tas catlasin 18.000 eder daha fa

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YAMAHA'DAKİ fiyatlara göre bedava!!
    İnirimsiz fiyatı xj6 ya yakınken cbr500r tercih edilmezdi bence , ama şu an fiyat çok iyi hocam!

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yilbasindan oncede oyleydi ben baktigimda. O motor tas catlasin 18.000 eder daha fa

Ben geçen fuarda barkın beye sormuştum üst kattaki toplantıdan sonra ,millet wunderwaffe ile fotoğraf çektirirken ben adamı yakaladım soru yağmuruna tuttum bana dediği kelime o fiyatı o motora toslayacaksan al abiiii !

Motosikleti
    honda pcx
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnirimsiz fiyatı xj6 ya yakınken cbr500r tercih edilmezdi bence , ama şu an fiyat çok iyi hocam!

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:21 ----------

Ben geçen fuarda barkın beye sormuştum üst kattaki toplantıdan sonra ,millet wunderwaffe ile fotoğraf çektirirken ben adamı yakaladım soru yağmuruna tuttum bana dediği kelime o fiyatı o motora toslayacaksan al abiiii !
    Ben geçen seneyi bilmem, ondan önceki seneleri hiç bilmem. Günümüz şartlarına ve günümüz fiyatlarına baktığım zaman cbr 500 e bu fiyat toslanır gibi geliyor. Birde Barkın abiyi şimdi bul da sor bakalım bu sefer sakın kaçırma al diyor mu, demiyor mu ?
    OnurTr bunu beğendi.

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Alıntı josepth_o6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen seneyi bilmem, ondan önceki seneleri hiç bilmem. Günümüz şartlarına ve günümüz fiyatlarına baktığım zaman cbr 500 e bu fiyat toslanır gibi geliyor. Birde Barkın abiyi şimdi bul da sor bakalım bu sefer sakın kaçırma al diyor mu, demiyor mu ?
    Ahhhaah, Değişen piyasa şartları diye anlamak isterdim, sanırım değişen EAE şartları bu yıl yorumlarda da etkili olacak.
    Kimse kimin ne marka ve model motosiklete gönül verdiğine anlam veremez anlayamaz. Alır adam parayı denkledimi alır.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Devrim abi ile cbr500r ile ilgili yaklaşık 10 dakika falan konuştum o da yurt dışı yorumlarının çok iyi olduğunu söylemişti.Sadece Fuat abi artçı konforundan şüpheliydi!
    OnurTr bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

doğru söylemiş. toslayacaksan al
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2015 fuarında kimsenin yanına gitmeyip ilgilenmediği orda sanki yokmuş gibi davranılan CBR500R nin içler acısı hali geliyor gözümün önüne. Dediğim gibi resmen yokmuş gibi görünmezmiş gibi orda duruyordu.

Sonra da insanların böyle bir muamele yapmakta kesinlikle haklı olduğunu düşündüm. Fuarada CBR250 12.700 CBR500R de 21 bine yakın bir fiyatı vardı.

Üstüne vergi yükü binen bu motoru Honda tükiyenin satmak için hiçbir gayreti olmadı, Almak isteyenlere de küfür eder gibi 2 yılda 7-8 defa zamlanarak 5000 liradan fazla zam yedi.

MT-07 nin fiyatına ve satış adetlerine bakın. Herkez güç istemiyor ama aldığı motorun malın ederi olmasını istiyor. Yurt dışı Bu motorun ABS lisin fiyatı MT-07 nin ABS lisinden bir miktar uygun.

Yani geçtiğimiz 8-10 ayda fiyatı 21 bin seviyelerinde olmalıyken 22.500-23 bin küsürlere çıktı.

Şimdide bir de bir zam furyası zam paniği. Orda bir liste fiyatı var saçma sapan ve fiyat sanki çok uygunmuş gibi gösteriyor. Halbuki malın değeriydi ve motorun yeni modeli çıktı

İhtiyacı olup nokta atışı yapıp alanlara hayırlı olsun...

bi ornek fiat tan 49 binlik punto boş paket multijeti şisirme zamlarla 60 bin yaptılar şimdi 9 bin lira kampanya var Var da o racın değeri 60 bin değilki.

mesela seat leon orta paket dizel otomatik(opsiyonsuz) 80 bin tl demişler. seatta 7 bin tl kampanya.

Zamlarla milleti maymun ettiler, şimdide algımızla oynayıp dalga geçiyorlar gibi geliyor.

Lafım sektördeki firmalara yanlış anlaşılma olmasın... Bakın yamahanın zamlarını kimse iyi niyetli bulmadı
    potasyum ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 fuarında kimsenin yanına gitmeyip ilgilenmediği orda sanki yokmuş gibi davranılan CBR500R nin içler acısı hali geliyor gözümün önüne. Dediğim gibi resmen yokmuş gibi görünmezmiş gibi orda duruyordu.

Sonra da insanların böyle bir muamele yapmakta kesinlikle haklı olduğunu düşündüm. Fuarada CBR250 12.700 CBR500R de 21 bine yakın bir fiyatı vardı.

Üstüne vergi yükü binen bu motoru Honda tükiyenin satmak için hiçbir gayreti olmadı, Almak isteyenlere de küfür eder gibi 2 yılda 7-8 defa zamlanarak 5000 liradan fazla zam yedi.

MT-07 nin fiyatına ve satış adetlerine bakın. Herkez güç istemiyor ama aldığı motorun malın ederi olmasını istiyor. Yurt dışı Bu motorun ABS lisin fiyatı MT-07 nin ABS lisinden bir miktar uygun.

Yani geçtiğimiz 8-10 ayda fiyatı 21 bin seviyelerinde olmalıyken 22.500-23 bin küsürlere çıktı.

Şimdide bir de bir zam furyası zam paniği. Orda bir liste fiyatı var saçma sapan ve fiyat sanki çok uygunmuş gibi gösteriyor. Halbuki malın değeriydi ve motorun yeni modeli çıktı

İhtiyacı olup nokta atışı yapıp alanlara hayırlı olsun...

bi ornek fiat tan 49 binlik punto boş paket multijeti şisirme zamlarla 60 bin yaptılar şimdi 9 bin lira kampanya var Var da o racın değeri 60 bin değilki.

mesela seat leon orta paket dizel otomatik(opsiyonsuz) 80 bin tl demişler. seatta 7 bin tl kampanya.

Zamlarla milleti maymun ettiler, şimdide algımızla oynayıp dalga geçiyorlar gibi geliyor.

Lafım sektördeki firmalara yanlış anlaşılma olmasın... Bakın yamahanın zamlarını kimse iyi niyetli bulmadı
    Aynen hocam fuarda ben cb500f modelinede baktım inceledim falan benden başka birde 50 yaşlarında bir adam vardı yani motora ilgi çok azdı.Belkide seninde kısmen belirttiğin gibi motorun bize kampanyadaymış gibi gösterilerek aslında gerçek değerinde satışa sunulması uygulanan bir strateji!

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    şubat 2015 ten ocak 2015 e kadar dolar kurundaki artış %26. nokta.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam tersine 19900'den 20500 çıkarttılar, hala anlamış deilim neden yükselttiler.. Sanırım 2016 çok pahalı gelior..
    Anes'te ki son gri 500r alan arkadaşa sesleniyorum.. Yıkıldım!
    seni şöyle alalım

https://www.youtube.com/watch?v=2y4eZw67hh8

bu arada baban sana motor aldırıyomu
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı obarey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şubat 2015 ten ocak 2015 e kadar dolar kurundaki artış %26. nokta.
    Şubat 2015 ten ocak 2016 ya kadar maaşlardaki artış? Ayriyetten serap nedir, ne zaman görülür
    Shrieker bunu beğendi.

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şubat 2015 ten ocak 2016 ya kadar maaşlardaki artış? Ayriyetten serap nedir, ne zaman görülür
    16 ya 16 20016:D

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    motorun 2016 kasası harika, resmen evrim geçirmiş o soba borusuna benzer egzoz gitmiş,bi önceki kasayı satmanın başka yolu yok mecbur indirim yapılacak.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylemiş. toslayacaksan al
    Her an toslayabilirim üstat

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)