Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

CBR500R fuar öncesi kampanyası!

Motovento
    REKLAM ALANI
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı fedos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke fuardan önce tüm markalar benzer kampanyalar yapsalar.
    Benim bile aklım çelinmiyor değil
    Murat abi şu senin küpün içinde ne yazıyor abi bir türlü okuyamadım yazıyı çok küçük zaten gözüm bozuk!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avesomee hocam size vstrom yakışır!

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

awesomee hocam size VSTROM yakışır!

VSTROM a binmek için birde merdiven lazım
    something123 bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Avesomee hocam size vstrom yakışır!

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:18 ----------

awesomee hocam size VSTROM yakışır!
    Sele yüksekliği 835 mm
    Yüksüz Ağırlık 214 kg --- hocam bu değerlerle ben onu taşımak için birini tutmalıyım
    tşk ederim ama yakışıklı makine vesselam

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be 20 kagıda bu motoru alanlar var, çıkma söylentisi fiyat söylentisi oldugunda neler dedik ama Honda bu yuzden zengin olur sadece
    erman o deilde takıldığım cbr 250'den fazla yakar 500r, be yaaaa

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Hocam avatarınızda pikabı görünce herhalde spotif yapılı bir üye galiba diye düşündüm kendi kendime hata etmişim kusura bakmayın.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Kardeşim
    Şöyle yazıyor :
    “Testinin içinde ne varsa, suyada o sızar.”

Murat abi şu senin küpün içinde ne yazıyor abi bir türlü okuyamadım yazıyı çok küçük zaten gözüm bozuk!
    A.Volkan bunu beğendi.
    güzel bakan , güzel görür.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VSTROM a binmek için birde merdiven lazım
    Barbaros abi kızma abi binebilir sandım abi ne bileyim arkadaşı tanımıyorum iri yapılı sandım
    _oXXo_ bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kampanya duygusal beyler dagılın

adenizkusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 500 R
    dediğin ağırlıkla motosiklete hiç binmedim. ama rahatlıkla taşıyacagını sorunsuz yokuş çıkacagını düşünüyorum. tork u küçümsenmeyecek derecede iyi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi adam 21e sattı 22ye sattı.şimdi 20 ye satıyor.böyle ticaret ahlakı olurmu?olur. daha kalitesiz markalar yaparsa ahlaksızlık olur.kaliteli markalar yaparsa indirim olur...
    Daha kalitesiz markalar derken)...Kim bunlar...Kasa değişti kardeş-eski tabii kki ucuzlayacak...Mantığın almıyor mu bu kavramı. Bu sadece Honda'da değil-ootomotiv sektöründe de böyledir,haa sen Kursar'ı kast ediyorsan,kasa değişmedi,sene sonu değil bayram-seyran değil indirim yaptı,Boxer 2 defa fiyat indirdi. Bu 2 kavramı karıştırmamlısın-farklı şeyler bunlar...
    The Power of The Dreams.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Barbaros abi kızma abi binebilir sandım abi ne bileyim arkadaşı tanımıyorum iri yapılı sandım
    yok kızmak değil sen VSTROM diyince birden gözümün önüne geldide ondan yazdım
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı adenizkusu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin ağırlıkla motosiklete hiç binmedim. ama rahatlıkla taşıyacagını sorunsuz yokuş çıkacagını düşünüyorum. tork u küçümsenmeyecek derecede iyi.
    Hocam demek istediğim cbr500r tek amortisörlü korkum amortisörün taşıyamaması yoksa motor çeker ondan şüphem yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:00 ----------

Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok kızmak değil sen VSTROM diyince birden gözümün önüne geldide ondan yazdım
    Barbaros abi bir dövmediğin kaldı ALLAH'tan elinin altında değilim
    _oXXo_ bunu beğendi.

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Ülkedeki genel motosiklet zihniyeti sayesinde bu motoru 20.000 TL'ye alabildim. Teşekkürler o motora o para verilir mi diyen yurdumun insanları teşekkürler.

He latifeyi bir kenara bırakayım. Kağıt üzerinde teknik verileri kuvvetli olan motor her zaman keyif vermeyebiliyor. Ben bunun örneklerini çok yaşadım, yukarıda bir arkadaş Tracer örneği de vermiş. İstanbul'da artık hafta içi , hafta sonu ,gün başı , gün ortası gün sonu her saat yoğun trafik var. Ayrıca Trafik dengesiz ve her an tehlikeli, gaz açmalara, meşhur tabir olan gücü hissetmek istiyorumlara müsait değil. Gerçekler ortada arkadaşlar. Hayalleri bir kenara bırakalım. Bu motor tam bir şehir , orta mesafe gezi ve de spor amaçlı kullanıma da uygun bir motor.

20.000 verilir mi diyen arkadaşlar ikinci el fiyatlara bir baksınlar. Transalplere, Honda shadowlara, Hatta cbf 500'lere, Yamaha rc250'lere . Paranın alım gücü yok, çok ciddi enflasyon var. Yaklaşık bir senedir orta hacimde motor arıyordum. MT07 'e göz ucuyla bile bakmadım. Bu motorun fiyatı da uygun seviyeye gelince gittim aldım.
    A.Volkan, __bakteri__ ve GP500-1st bunu beğendiler.

Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı vladimir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkedeki genel motosiklet zihniyeti sayesinde bu motoru 20.000 TL'ye alabildim. Teşekkürler o motora o para verilir mi diyen yurdumun insanları teşekkürler.

He latifeyi bir kenara bırakayım. Kağıt üzerinde teknik verileri kuvvetli olan motor her zaman keyif vermeyebiliyor. Ben bunun örneklerini çok yaşadım, yukarıda bir arkadaş Tracer örneği de vermiş. İstanbul'da artık hafta içi , hafta sonu ,gün başı , gün ortası gün sonu her saat yoğun trafik var. Ayrıca Trafik dengesiz ve her an tehlikeli, gaz açmalara, meşhur tabir olan gücü hissetmek istiyorumlara müsait değil. Gerçekler ortada arkadaşlar. Hayalleri bir kenara bırakalım. Bu motor tam bir şehir , orta mesafe gezi ve de spor amaçlı kullanıma da uygun bir motor.

20.000 verilir mi diyen arkadaşlar ikinci el fiyatlara bir baksınlar. Transalplere, Honda shadowlara, Hatta cbf 500'lere, Yamaha rc250'lere . Paranın alım gücü yok, çok ciddi enflasyon var. Yaklaşık bir senedir orta hacimde motor arıyordum. MT07 'e göz ucuyla bile bakmadım. Bu motorun fiyatı da uygun seviyeye gelince gittim aldım.
    Kardeşim aynen ben ikinci el fiyatlarınada baktım!İkinci elleri sıfırının şu andaki kampanya fiyatından daha pahalı hondanın bu modelinin

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)