Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

1 Ocak Yamaha Bindirimi Duyumu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Bir bayiiye motosiklet fiyatı sorayım dedim güzel bir indirim varsa alayım diye.

"Abi indirim yapamıyoruz, zaten 1 Ocak'tan sonra %10 zam var." dedi.Bu durumda yeni modelleri beklemek mantıklı mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Altın Elbiseli Adam programında 20.750 olan MT07 için bi 24 lafı geçti arada. Oha oldum. Bu motoru almayı planlıyodum baharda, ama 24 olursa alamam çok net. Alabiliyo olsam da almam.
    GP500-1st ve zulu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altın Elbiseli Adam programında 20.750 olan MT07 için bi 24 lafı geçti arada. Oha oldum. Bu motoru almayı planlıyodum baharda, ama 24 olursa alamam çok net. Alabiliyo olsam da almam.
    mt-07 abs sordum bende.22.750 idi en son dedim 22.950 olmuş.Bi de %10 daha gelecekmiş.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Gelir babacim 2016 model, her markada olur bu

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Süper bence ya vallahi ben çok seviniyorum gelsin zamlar gelsin.Şımarık şımarık sürekli motor değiştiren ve bu vesile ile 2.el piyasasın da al satın da .... koyan arkadaşlar belki uzun yıllar bir motora binerler sonun da.Sıfırı 15.000 olan motoru bir üst modeli çıkınca 10.000km de iken 14.000TL ye satmaya çalışan arkadaşlara ders olur da o motorla devam ederler belki.Motosiklet ortamı da motosiklet de süren adam da gözüm de çok kaliteli tarz sahibi insanlardır.Fakat o kadar poku çıktı ki yok kask kamerasın da atarlananlar yok babasının parası ile onu bunu alanlar.Adamın totosuna don almaya parası yok gidiyor racing alıyor sonra aa bizim oğlan öldü motorla çok sakat motor.2.el ilanlarını arayıp egzozu bağırıyor mu kızlar bakıyor mu kaç basıyor max diye soran apaçiler de cabası.Bu cemmyet belki daha kaliteli olur ki UMARIM..
    Mengu16, Cavalry ve surmenajetki bunu beğendiler.

Bende bahar gibi R25 düşünüyordum... 15850 şimdiki fiyat buda demek oluyor 1600 TL bindirim olacak. %10 çok fazla diyecem ama bu motor çıkalı 2 sene oldu 13500 den buralara geldi...

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Satıcı zam yapabilir hakkıdır ,alıcı da mecbur değildir.
    Mesela ilk motorum Yamaha YBR125 idi , şu an olsa Bajaj Pulsar 150NS veya başka bir Bajaj , ya da Honda Cbf150 alırdım.

Motosikleti
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelir babacim 2016 model, her markada olur bu
    He normal diyon...!
    Shrieker bunu beğendi.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He normal diyon...!
    1300 tl asgari ücret olucak ocak itibari ile bu açığı bir yerlerden kapamak lazım pirinçe zam ekmeğe zam meyve sebze zaten zamlanıcak.
    et tavuk balık bunlarada inceden bir fiyat yükselticekler.
    doğal gaz su elektrik zaten otamatiğe bağlandı standart olarak her ay kullanım oranında zamlanıyo. pazardaki hıyar diye tabir edilen salatalığın bile fiyatı yükseliyo fakat türkiyede yaşam mücadelesi veren salatılığın (insanın) değeri yükselmiyo tersine düşüyor.
    bu kadar kendi kendini sadakaya mecbur bırakan millete haşırt the blackboard iyi gelir.
    yamahada fiyatları yükseltir hakkettiği için değil tabiki.

Cem yılmaz eskiden bir stand up programında BBG evindeki bir olayı tiye alırken şu sözleri sarfetmişti
    bana çok yanlış yaptılar ulan o ..öt bende olsa banada ne yanlış yaparlar
    sanırım bu söz günümüze daha uygun BİZE ÇOK YANLIŞ YAPTILAR .................................................. ..........
    AKIN17, El7is, Shrieker ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

Motosikleti
    yamaha ybr125
    güzel güzel 2. ellerede zam demek bu yeni ybr aldım bunu begendim
    surmenajetki bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı hortumcu35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel güzel 2. ellerede zam demek bu yeni ybr aldım bunu begendim
    Kafaya gel !

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafaya gel !
    Yukarı da onca şey yazdım harbiden arkadaşın kafaya gel yaani bizim hıyarımız bitmez işte memlekette.Şu forumda da yazılanları okuyarak cevap veren sayılı adam vardır zaten rezalet ya.!! Nicke bak zaten hortumlanan kendi ama tecavüz kaçınılmaz ise arkadaş demek zevk alıyor bundan

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yeni yıl bindirimi ni bende merak ediyorum
    bakalım rakı ne kadar olacak...
    lt resi şuan 100 tl :(
    Shrieker bunu beğendi.

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Altin alma yamaha al

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    O unlem ne oyle hic yakistiramadim, normal degil alistik!

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Kenarda birikmişim olsa şuan Yamahaya yatırırdım altın bile bu kadar yükselmiyor al at kenara 10 tane yzf 125 10 tane r25 10 tane mt07 oh valla
    Durum durum taşlamayın sadece şaka

Alıntı bektanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1300 tl asgari ücret olucak ocak itibari ile bu açığı bir yerlerden kapamak lazım pirinçe zam ekmeğe zam meyve sebze zaten zamlanıcak.
    et tavuk balık bunlarada inceden bir fiyat yükselticekler.
    doğal gaz su elektrik zaten otamatiğe bağlandı standart olarak her ay kullanım oranında zamlanıyo. pazardaki hıyar diye tabir edilen salatalığın bile fiyatı yükseliyo fakat türkiyede yaşam mücadelesi veren salatılığın (insanın) değeri yükselmiyo tersine düşüyor.
    bu kadar kendi kendini sadakaya mecbur bırakan millete haşırt the blackboard iyi gelir.
    yamahada fiyatları yükseltir hakkettiği için değil tabiki.

Cem yılmaz eskiden bir stand up programında BBG evindeki bir olayı tiye alırken şu sözleri sarfetmişti
    bana çok yanlış yaptılar ulan o ..öt bende olsa banada ne yanlış yaparlar
    sanırım bu söz günümüze daha uygun BİZE ÇOK YANLIŞ YAPTILAR .................................................. ..........
    Ben böyle realist bir yorum daha görmedim.
    +1
    bektanist bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Thermosifon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yukarı da onca şey yazdım harbiden arkadaşın kafaya gel yaani bizim hıyarımız bitmez işte memlekette.Şu forumda da yazılanları okuyarak cevap veren sayılı adam vardır zaten rezalet ya.!! Nicke bak zaten hortumlanan kendi ama tecavüz kaçınılmaz ise arkadaş demek zevk alıyor bundan
    Yok suç onun değil.Onu yetiştiren ana baba ve öğretmenin suçu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bazilari zam gelsinde adam 0 i 15 olan motoru 14 e koymasinlar yazms yahu türkiyede yaşadığımız gerçeğini unutuyosunuz bazen. Eger o motorun 0 i 16 olursa aa cok pahali oldu 14 e koymayayimmi dicek adam 😂 gidip 15 e koycak bu sefer. Sizin mantik doğru olmasi gereken o degil etikte degil ama burasi Türkiye.

Motosikleti
    X-Max 250
    Alıntı oguzyamann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazilari zam gelsinde adam 0 i 15 olan motoru 14 e koymasinlar yazms yahu türkiyede yaşadığımız gerçeğini unutuyosunuz bazen. Eger o motorun 0 i 16 olursa aa cok pahali oldu 14 e koymayayimmi dicek adam �� gidip 15 e koycak bu sefer. Sizin mantik doğru olmasi gereken o degil etikte degil ama burasi Türkiye.
    Sen de haklısın hocam bunun bilincine sadece motor değil her konuda vardırıyorlar zaten burası TÜRKİYE.Daha az evvel camdan kadına bağırınıyordum çocuğunu oturmuş motorun üstüne sallıyor oynuyor vırın vırın diye.''Ulan dedim tahterevalli mi o,arka sokak da park var götür çocuğunu oraya 180kg motor düşürücek üzerine bir de kıracak bir tarafını'' Bu lafıma rağmen aval aval suratıma baktı sadece cevap bile veremedi aşağı inip çocuğu ben indirdim delirmek üzereyim artık cidden.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)