Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Ehliyeti Alamıyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Arkadaşlar İstanbulda ek 50 belgesini alan mt üyeleri yardımcı olursanız çok sevinirim..3 gündür sabah 8 akşam 5 emniyet müdürlüğündeyim hiç bi türlü ek 50 belgesini alamıyorum kimse de alamıyor sistem hata veriyor o sayfaya geçtiğinde İstanbulda alanlar da böyle bi sorun oldu mu olduysa oradaki memurlar ne gibi bi çözüm üretti..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Vallahi benim subede (İst-kadıkoy) ilk benim işlem oldu. Ancak dediğiniz gibi süreç sıkıntılı idi. Sabah başlayan işlemim saat 14:30 civarında tamamlanabildi.

İlk once imza kısmını okumadı bilg. Ardindan başka bir makinede denendi imza geçti bu seferde foto patladı. Tabi bu süreçte onlarca kez denendi. Nihayetinde 3. makinada işlemi yapan arkadaş başarılı oldu. Tabii bu arada ben en az 10 defa başvuru formu imzaladım. Hatta şubedeki polislerin bile yenileme işlemi yapılmadan benimki yapıldı. Bende tatlı ısmarladım kendisine Nihayetinde deneyecekler ve yapılacak. Biraz onlar sistemin acemisi olduğundan biraz da yeni olduğundan bu sıkıntılar olabiliyor. Pasaport da da aynı sıkıntılar olmuştu zamanında simdi 5 dk bile surmuyor. 3 günde eve gelen pasaport biliyorum. Çok ihtiyacınız yoksa sistemin oturmasını bekleyin.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Ne aceleniz var yahu

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Alıntı Dodin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne aceleniz var yahu
    Yeni ehliyetlere polisler ceza yazamıyormuş. Ne olduğunu anlamıyorlarmış diye bir şehir efsanesi var hocam

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Motoru ne ile kullanalım hocam polis ehliyet sorduğu zaman eczane reçetesi mi gösterelim yoksa 1600 TL ceza yiyip makbuzu sana mı yollayalım...
    Jemand ve İlker41 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)