Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Kenan Sofuoğlu'nun Hakan Çalhanoğlu Paylaşımı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    ya ülkede yıgınla meşhur ünlü insan var . Birde adamda teli kayıtlı değil bende olsam sen kimsin nerden aldım numaramı derim. Her yazana inansa guvense neler gelir başına Hakan'ın . Ayrıca motosikletle ilgilenenler tanıyor Kenan'ı ama Hakan'ı hemen hemen herkes tanıyordur. Adamın tanımaması gayet doğal hadi tanıdı diyelim yinede o mu değilmi sorgular insan . O nedenle Kenan yanlış yapmış.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

-motosikletci
    -kardeş
    -sileriz
    -sıkıntı yapma
    -senin numaran gizliyse bizim numaramız daha gizli

şu kelimeler,cümleler nedir allah aşkına ?

kenan, hem bu cümleleri kurarak; hem de bu konuşmaları paylaşarak kalitesini ortaya koymuştur.

Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim. M.K.Atatürk
    Mengu16, braveguy, Shrieker ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hiç öyle demesi gerekmiyor. Sizi bazen yanlışlıkla veya başka bir iş için tanımadığınız yerlerden aramıyorlar mı ? Böyle mi cevap veriyorsunuz ? Mesela geçen gün beni bir firmadan birisi alakasız bir konuda aradı. "Ne için aramıştınız" diye sorarsınız, konuşmak istemiyorsanız "ilgilenmiyorum" veya "benimle ilgili değil" deyip kibarca kapatırsınız. Hakan'ın yerinde olsam ve bir hayranım arasa, görüşmek de istemesem bir bahane uydurup kırmadan reddederim. Bu kişi taraftar da olabilir mesela... Paranoyak bir şekilde numarayı kimden aldın diye sormanın alemi yok. Zaten bu işi karşısındaki Türkçe konuştuğu için yapıyor. Almanca yazılsa böyle cevap vermezdi. Tıpkı Almanya'dan Türkiye'ye tatil için gelen Türklerin emniyet kemeri takmaması gibi davranmış. Ayrıca bu, güvenle ilgili bir şey değil, saygıyla ilgili bir şey. Şu biz Türklerde olmayandan... Keşke imkan olsa da Kenan aynı şekilde Messi'ye veya Christiano Rolando'ya yazsa, hep beraber farkı görsek. Kaldı ki bunlardan biri Arjantinli, diğeri de Portekizli. Potansiyel apaçiler yani... Emin olun, gerçekten insana saygıda dünyada bizim gibisi yok.
    OnurTr ve gokberk6426 bunu beğendiler.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Kenan abiyi çok severim fakat araması gerekirdi msj nedir Hakanın inanmaması çok normal bence kenan abinin bide face te paylaşması iyice abartı oldu zaten oda bu kadar büyümesini beklemdiğinden kaldırdı
    Shrieker bunu beğendi.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    -Mesaj gerçek mi bilmiyorum ama,
    -Motorcu Kenan pek tanışma işlerini bilmiyor sanırım.Yabancı birine kendimizi tanıtırken önce yeterli kısa bir bilgi vermek gerekir ismimizi söyledikten sonra,karşımızdaki kişi şüphe vs duyması da en doğal hakkıdır.Soru sordu diye atarlanmak gereksiz olmuş,
    -Diğer arkadaşın tavrı normal.Sonuçta soru sorma hakkı var.
    -Bunun dışındaki her hareket 2 kişi içinde kompleks uyandırır.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Kenan ya adam...
    94'lü futbolcu da kimmiş...
    İyi yapmış sileriz kardeş sıkıntı yok..

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Yorumlar çok farklı.

Severiz seni Kenan Abi.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    koca ülkede paranın bozmadığı tek adam Kenan SOFUOĞLU...

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Kenan bey bence özel olan bu yazışmayı paylaşmamalıydı! Ancak tanışma şekli çok ilginç sanki önem vermiyor öylesine gibi ! Mesela ben olsam hayran olduğum birinin numarasını bulsam direkt arar konuşurum.Ayrıca kenan beyi ve hakan kardeşimide kınamıyorum kimse kimseyi tanımak ve takip etmek zorunda değil herkesin ilgi duyduğu takip ettiği alanlar aynı olmayabilir veya zaman içerisinde değişebilir.Ben eskiden fanatik fenerbahçeliydim mesela , fakat şimdi sorsanız ilk 11 kim onu bilmiyorum şimdide bisiklet yarışlarını takip etmeye çalışıyorum.
    Shrieker bunu beğendi.

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Hakana uyuz oldum..sende bir sporcusun..üstelik karşındaki defalarca dünya şampiyonu olmuş..üstelik karşındaki yaşanabilecek en büyük acılarla haber olmuş..
    Hiç mi haber izlemiyosun a hakan..?
    sey_47 bunu beğendi.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    burda suçlu aramak aslında yanlış.belki hakan inanmadı kenan olduğuna? aptalı oynadı? malum hakan çalhanoğlu'nun popülaritesi daha fazla bir sporcu,böylesi mesaj atanlar çokda olabilir.tabi bu bir olasılık ancak hakan çalhanoğlunun hatası tanımıyorum demek yerine ara beni kardeşim konuşalım demesi lazımdı bana göre.Bence olaya yüzeysel baktığımızı düşünüyorum,elbette kenan sofuoğlu böylesi bir tavırda doğrusunu yapmış,dürüst bir adam ancak benim düşünceme göre hakan çalhanoğluda bu konu ile alakalı bir açıklama yapacktır diye düşünüyorum.
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Kardeş Sileriz Sıkıntı yapma repliği baya makaraya alınmış durumda facebook gruplarında. Keşke özelini böyle paylaşmasaydı Kenan.
    zapalka ve Shrieker bunu beğendiler.

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    Adam Adabazarlı beyler, boşuna konuşuyorsunuz, orada son derece normal bu konuşmalar )
    cihan54, Jemand ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    Duke 200
    an itirabiyle hata yaptığını ifade eden bi mesajla kaldırmış fotoğrafı. motorsikletçi yakıştırmalarına katılmıyorum. ben 4.kez dünya şampiyonu olan kenan sofuoğlu demediyse bu onun alçak gönüllülüğünü gösterir.
    Shrieker bunu beğendi.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hakanın soyadını yanlış yazmış

Kenan Sofuoğlu adına utandım. Üslubundan ve kullandığı kelimelerden buram buram kalitesizlik ve cehalet akıyor. Bu tarz konuşmalar için "bir yerlerde bunlar normal konuşmalar" deyince "haa tamam" mı denmesini bekliyor insanlar anlamıyorum. Saygısızlık her yerde saygısızlıktır. Kenan'ın egosu başarılarından büyük. Hakan sizli bizli konuşuyor, kendini "motosikletçi" diye tanıtan ve tanımadığı birinden doğal olarak çekiniyor. Birini motosiklet sürüyor diye "adam" bellemek de ayrı bir analiz konusu...
    zapalka, braveguy, Shrieker ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    "Kenan'ın egosu başarılarından büyük","Birini motosiklet sürüyor diye "adam" bellemek" ben yanlış görüyorum değil mi? Kenan sofuoğlu'nun yaptığı sadece motosiklet sürmek mi sence? Şampiyon olmuşsun ama adam olamamışsın mı diyorsun?

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Komik, cahillik hemde. Dünya şampiyonu olmak malesefki eğitimli kibar ve bilgili olmayı sağlamıyor. Çoğu sporcumuzda öyledir mesela. Futbolcular 2 kelime edemez düzgün cümle kuramaz Kenanda böyle malesefki ülkemizin durumu bu şekilde. Arkadaşlarda sabah motorla kirlenmemi böyle dalgaya almış

Jemand, braveguy, mmysgr ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı schumacher__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam Adabazarlı beyler, boşuna konuşuyorsunuz, orada son derece normal bu konuşmalar )
    Tüm konuşmaları okudum, sonunda biri doğru noktayı yakalamış.
    "CaRPe DieM"

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Gereksiz bomboş bir konu safsatası..

Kenanın da bu olayı facebook üzerinde paylaşması biraz EGO kokuyor.
    Her kim olursan ol herkesin seni tanıması gerekliliği olmadığını öğren.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)