Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni üyeyim, deneyimlerinize güvenerek scooter tavsiyesi almak istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya- Nostalji 125
    Merhabalar adım Can İstanbul'da yaşıyorum 20 yaşındayım 2 senedir motosiklet kullanıyorum. Şuanda asya nostalji 125cc scotoerım var. Scooterimi büyültmek istiyorum daha doğrusu bir Japon, Taiwan, İtalyan gibi sağlam dayanıklı scootere geçmek istiyorum. 2 el olabilir 150cc ve 250cc arasında olabilir. Fikirlerinizi ve nedenlerinizi açıklarsanız çok makbule geçer. Şimdiden çok teşekkür ediyorm herkese iyi forumlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Hos geldin genc ben vitessizden haz alamiyorum. Arkadaslar yardimci olacakdir hos geldin demek icin yaziyorum.

Motosikleti
    Asya- Nostalji 125
    Teşekkür ederim sağolun günü gelir vitesli motor hakkında bilgilerinizi alırım

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250cc klasmaninin lideri xmax dir 125cc ve 150cc de pcx olabilir,hosgeldiniz
    oggomoggo bunu beğendi.

Motosikleti
    Asya- Nostalji 125
    Hoşbuldum öncelikle. Xmax 250cc evet çok güzel bayılıyorum kendilerine. Ama biraz cebimi yakar gibime geliyor. Pcx içinde söylenecek pek bişey yok enjeksiyonlu olmasıda artısı. Değerlendirme yapıcam teşekkürler @Sti

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Klasik cevap : 150 PCX - 250 Xmax.. Bu iki motosiklet şuanda piyasada alınabilecek kendi sınıfında şahsen ve bir çok insana göre en baba, en ideal , en cazip motozikletlerdir.
    oggomoggo bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    levent doğru söylemiş ama pcx çok pahalı. 3 kuruş fazla yaksın xmax olsun derim bende
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    Activa-Pcx-cbr250r-Xj6N-BAVYERALI :) K1200R
    Yakıt önemli xmax den de biraz uygun pcx diyorum

Motosikleti
    honda pcx
    Hosgeldin aramiza kardesim. X-max 250 kesinlikle pcx den 3 kurus fazla yakmiyo. Pcx X-max'in yaktiginin yarisini yakiyor arkadaslar bilginiz olsun. Amacin pek uzun yola cikmak degilse ve sehir ici kivrak az masrafli bir motor ariyorsan kardesim adresin kesinlikle pcx.
    Neden dersen neredeyse butun kullanicilari memnun , enjeksiyonlu, start stobu var, on- arka komple led far, servisi yamaha ya gore uygun , janti scootere gore buyuk. Ee sekli semali de uygun . Pcx den iyisi yok demiyorum ama daha iyi motor = daha iyi para. Secim senin kardesim . Umarim gonlunden geceni alirsin.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha nmax de hoşuma gidiyor,

Bence kendi tercihini başkasına sorma kafa kurcalamaktan başka bir şeye yaramaz. Kendini en iyi sen tanırsın, hangisine butçen yetiyor hangisi seni çekiyor hangisinin üstünde daha mutlu olabilirsen onu al.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    125 kullanıyorsan 150 pcx seni tatmin etmez 250 ye geçmen gerekir oda xmax 250,bagajı olsun,popülerliği olsun,şekli olsun 2 ci eli olsun her yönden ideal başka bişeylere 2 kuruş ucuz diye bakıp macera arama,al 250 xmax vur kırbacı vur kırbacı devam et,pişman olmazsın
    pcx az yakıyor xmax le kıyaslandoğında ama ikisi aynı kulvarda değil xmax ayrı dünyanın motoru, pcx xmax in yanında sucu motoru gibi duruyor,at ile eşek gibi,
    gidişi motoru cüssesi çok farklı haliyle biraz fazla yakacak tabiki

Motosikleti
    Asya- Nostalji 125
    Herkese yorumları için çok teşekkür ediyorum. Xmax çok iyi scooter bilen zaten bılıyor ama okadar bütçem yok okula gidip gelmek için kullanıcam günde 10 km yol yapıcam. Haftasonlarıda gezmek için. Sanırım honda pcx düşünüyorum serviside oturdugum yere yakın. Herkese teşekkürler

Motosikleti
    KTM Duke 200 abs
    yazmadan edemeyeceğim de pcx fiyatına 150-250 cc güzel bir vitesli motor alabilirsin. ikinci eli de pahalı bana sorarsan. sym fiddle daha uygun ama pcx ten çok yakıyor. günde 10 km kullanacaksan da bence çok fark etmez. aklındaki belirgin sorulara cevap bulamazsan da forumda kendi sayfalarına bak. kullanıcı yorumlarını karşılaştırınca net fikrin olur.

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Alıntı blackfish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazmadan edemeyeceğim de pcx fiyatına 150-250 cc güzel bir vitesli motor alabilirsin. ikinci eli de pahalı bana sorarsan. sym fiddle daha uygun ama pcx ten çok yakıyor. günde 10 km kullanacaksan da bence çok fark etmez. aklındaki belirgin sorulara cevap bulamazsan da forumda kendi sayfalarına bak. kullanıcı yorumlarını karşılaştırınca net fikrin olur.
    Scooter demiş öğrenci demiş bu adam su birikintisine girince ıslanmak istemiyor az yaksın diyor.
    pcx 150, asya dan sonra cok daha iyi gelir.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    bütçen nedir?

farklı bir öneri yapayım. joymax 250i.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zaman boşver. spacy yada delight al
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    xmax250 abs

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Honda spacy alpha yamaha delight honda pcx ya da yamaha n max.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)