Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletinin yanında , arkasında ve kendi sırtında kılıç taşıyan var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    yorumlara çok güldüm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alttan tutmalı, üstten vurmalı beyzbolcu Haydar yeterince caydırıcı olacaktır.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Edebi bir metin idi kendisi
    Bazı edebi metinler edebimize uymayabiliyor
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Darkcity2000 bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    [IMG][/IMG]
    hem taşıması kolay hemde gizlemesi ihtiyaç anında kullanılabilir

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Düşünmedim değil..

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerden bulabiliriz bunu hocam

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    50. cal. uçaksavar taşıyoruz :D

Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yanımda uzi taşıyorum. Hafif ve saklaması kolay oluyor. Farkedilmesi zor. Otomatik olması da iş bitirici oluyor. Tavsiye ederim. Ayrıca ayak bileğime kasatura bağlıyorum cırt cırtlı kılıfla.
    Evin icinde kahkaha attim siz cok yasayin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben şakirle dolaşırım sıkıntılı bir durum olacaksa,en garantisi bu,
    kimse beklemiyor bir kuşun kendisine saldırmasını.
    direk yüze çalışır tek komutla.
    Thracian, kakare, Lucas ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    yok mu başka kılıç kullanan

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bi defa sakarya motofeste gelmişti bi afrika twin adam da 3 tane pala vardır motora sabitlemiş.

Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Dostum sirtinda bir sey tasimana gerek yok. Bir durum oldugunda cek saga, cikart telefonunu, whatsapptan birine 'hesoyam' yaz bi sikinti olmaz rahat ol.

onlar brezilya gibi güvenliğin olmadığı ülkelerde

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzunca sure bundan tasıdım
    artı bıber gazı da vardı yanımda

bunlardan once de bır sure beyzbol sopası alıyordum cantaya
    arkadas cok dıkkat cekıyor dayak yeme ıhtımalın artıyor deyınce bıraktım

Otomobl şöförü tam bir beyinsiz. paltalı motorcuyu ezeceği yerde, geri geri gidiyor geri zekalı moron.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:36 ----------

Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=3Ir9AhCRQVk

ben bu aşağıdaki arkadaşı çok beğeniyorum bence böyle dolaş hocam.

https://www.facebook.com/46riders/videos/vb.726149984076733/1151923051499422/?type=2&theater
    Otomobl şöförü tam bir beyinsiz. paltalı motorcuyu ezeceği yerde, geri geri gidiyor geri zekalı moron.

Motosikleti
    Zongshen ZSgy125--SYM GTS250i Evo
    Alıntı atheras adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerden bulabiliriz bunu hocam
    Bu dediğimiz nesne ingiliz jopu olarak bilinmekte olup, gayet etkili bir demir yapıya sahiptir... Kolunuzu savurduğunuzda şatafatlı bir şekilde açılır ve birine vurduğunuzda kemiğini rahatlıkla kırabilirsiniz. Gelelim nerden bulacağımıza, şehirlerdeki meşhur ap olarak bilinen amerikan pazarlarında, mısır çarşılarında spor malzemesi satan bir çok dükkanda bulunabilir. Ayrıca ingiliz jopu adıyla internet üzerinde de aratabilirsiniz fakat taşınabilirliğinin yasallığı hakkında bir fikrim yok.

ZamboKage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATILDI.
    Trafikte kavga etmek hiçbirşeyi çözmez he bazen öyle andavallar çıkıyor ki sana yumruk sallıyor sende savunma babında karşılık veriyorsun ama kılıç,silah,muşta,sopa taşımak direk kavgaya yer aramaktır hani onları taşıyıncada bi özgüvenli olur o motorcular aynadan bakana kaş göz yapmalar yani olay çıksında kullanak şu aletleri demi onlara güveniyoruz sebepsiz kavga çıkartırız ve karşıdakının ne olduğunu bilmeden belki karşındakı daha deli adamda silah var sen sopayı çektin adam takır takır saydırdı.Ne geçti eline ? ne geçti biliyormusun beyaz 1 kefen ve 2 metre mezar.Arkandada fenalık geçiren,bayılan avazı çıktığı kadar bağıran hüzünlü aile kazandın bak gördünmü eğer sen bela ararsan o seni çok kolay bulur onun için kavgayı en sona saklıyoruz biriyle yüz yüze konuşurken o saldırmadan siz asla saldırmayın siz başlatmayın kavgayı kendinizi eğitin bu konuda sonuna kadar haklı olun ama içiniz öfkeden patlasa bile yansıtmayın baktınız o saldırıyor o zaman sizde savunmanızı yapın ama en son çare olarak kavga ilk başta tatlı dil ve alttan almadır genç yaşlarda mezarlara girmeyin veya sakat kalmayın canınızın değerini bilin ailenizi düşünün veya eşinizi ona göre hareket edin herkese iyi forumlar.
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ZamboKage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikte kavga etmek hiçbirşeyi çözmez he bazen öyle andavallar çıkıyor ki sana yumruk sallıyor sende savunma babında karşılık veriyorsun ama kılıç,silah,muşta,sopa taşımak direk kavgaya yer aramaktır hani onları taşıyıncada bi özgüvenli olur o motorcular aynadan bakana kaş göz yapmalar yani olay çıksında kullanak şu aletleri demi onlara güveniyoruz sebepsiz kavga çıkartırız ve karşıdakının ne olduğunu bilmeden belki karşındakı daha deli adamda silah var sen sopayı çektin adam takır takır saydırdı.Ne geçti eline ? ne geçti biliyormusun beyaz 1 kefen ve 2 metre mezar.Arkandada fenalık geçiren,bayılan avazı çıktığı kadar bağıran hüzünlü aile kazandın bak gördünmü eğer sen bela ararsan o seni çok kolay bulur onun için kavgayı en sona saklıyoruz biriyle yüz yüze konuşurken o saldırmadan siz asla saldırmayın siz başlatmayın kavgayı kendinizi eğitin bu konuda sonuna kadar haklı olun ama içiniz öfkeden patlasa bile yansıtmayın baktınız o saldırıyor o zaman sizde savunmanızı yapın ama en son çare olarak kavga ilk başta tatlı dil ve alttan almadır genç yaşlarda mezarlara girmeyin veya sakat kalmayın canınızın değerini bilin ailenizi düşünün veya eşinizi ona göre hareket edin herkese iyi forumlar.
    kesinlikle katılıyorum.
    vakti zamanında komşusuna kuru sıkı silah çıkaran genç bir tiyatrocuyu komşusu takır takır vurdu öldürdü,vuran meşru müdafaadan yırttı gitti,öleni hatırlayan kaç kişi var ?
    Trafikte kavga etmeyin.
    Trafikte kavga etmek bir kazanın sonuçlarını asla ortadan kaldırmaz,
    birilerini kural ihlali yapmaktan vazgeçirmez ve trafikteki sığırları trafiğe çıkmaktan vazgeçirmez.
    Trafikte agresif,her an birileri ile dalaşacak gibi tetikte dolaşırsak asli faaliyetimiz olan araç kullanmaya ayıracak potansiyelimizi zedelemiş oluruz.Bu ne demektir;her an bir hata yapıp kaza yapma ihtimalimizi yükseltmek demektir.
    Türkiye'de trafikte olmak yaya için bile zor,otomobil kullanan için daha zor,motosiklet kullanan için onlardan kat be kat zor.
    bu zorluğa rağmen kalkıp da keman yayı gibi motora bineceksek,her an biri ile dalaşacaksak keyif bunun neresinde ?.
    Sakin olalım,öyle böyle değil.hakikaten aşırı sakin olalım ki o keyfi yaşayalım.
    İlker41 ve ZamboKage bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    ben abdestimi alır motoruma binerim müslümanın silahı abdestir insan kendinden emin bir şekilde motorsiklete biniyor herkezin tekeri düz bassın inşallah.
    Ahmet Turan Peker bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)