Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

alınırmıgg ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar 200ns
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...57727470/detay

burdan bırı sahıbı olabılır kotu yorumlar vs yazmayın lutfen basta sımdı motor kazalı arkadas bınmek ıstemeyecek kadar kotu bı kaza gecırmıs galıba gecmıs olsun basta sımdı 1tl masraflı dıyor ama grenajlardada sıkıntı var onlar ısın ıcıne dagıl degıl ama on takımda kaza var şaşisinde sıkıntı yoksa alınırmı sızce ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    iyice baktırmadan alma ağır hasarı olup derme çatma topluyor bazıları hafif kazalı gösteriyorlar.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Bence hasarı 1000TL falan değil, maşa resmen içeri kaçmış. Ön takım parçaları çok pahalı oluyor motorlarda, YBR nin bile ön tarafı orijinallerle baştan yapmaya kalkılırsa 1500'ü geçer tahminen.

Motosikleti
    pulsar 200ns
    banada ole geldı 8000 bıne bırakmıs 5000bıne motoru toparladıktan sonra ne anlamı var. kazasız motor alırsın daha ıyı ama bılemedım

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    listede ön sağ amortisör var bence solda da hasar vardır ufakta olsa bu motor ön taraftan bir yere girmiş gibi

Motosikleti
    pulsar 200ns
    ama fark ettıysenız gıdonun sag tarafında hıc bır sıkıntı yok veya sag grenaj da gıdon solu ve sol grenaj kırık

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Risk. Kendin motordan mekanikten anlıyorsan inceleyip alabilirsin. Yok ben anlamam hiç, servise yaptırıcam diyorsan kafadan 3000tl koy cebine tamir için.
    100 lira işcilik yazmaları bir kere komik.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    7000 e alirsan iyidir. Sol karenajda catlak var, tamir ettirebilirsin.
    600rr da bile cikma sag amortisor 1000 lira. Alirsan satarken biraz sikinti olabilir ama bu fotografi goren alici alir buyuk bir kaza gibi durmuyor yaza guzel fiyata satarsin tahminende 1500-2000 gibi bir fiyat cikar cebinden

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Kafadan 3000 lira masrafi var.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    6750 param var de uyarsa alırım de renk siyah olduğundan dolayı boya temiz olur istanbulda isen yaza kadar bu motoru çiçek gibi toplarsın güzel ustalar var satarkende 7000 desen hava da kaparlar

x TL masrafı var denen alet bence alınmaz ama x TL masraf ile tamir olmuş alet alınır. Satıcının bu iş x TL'ye yapılır dediği şey en az 10x TL'ye yapılır.
    Mr.Duke bunu beğendi.

Motosikleti
    Hornet 650
    1. ve 6. resimlere dikkatli bakarsanız, ön tekerin sanki daha geride olduğunu ve nerdeyse alt sakala değeceğini görebilirsiniz.

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bugune kadar "ucuza kaciyim" dedigim hicbi isten kârli cikamadim,hep zarardaydim. Tavsiye etmem,ama atraksiyon seviyorum derseniz alinir garajda falanda toplanip binilir,karar sizin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)