Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HGS fahiş köprü geçiş ücreti

Motovento
    REKLAM ALANI

Geçen 6. sınıf hgs kartımı aldım, 4 seferdir de geçiş yapıyorum. 1.8 TL ücret kesiliyordu. Bugün 25.8 TL ücret kesmiş, bakiye yetmeyince de kara liste yazıyor. Böyle bir saçmalıkla daha önce karşılaşan oldu mu?

Müşteri hizmetleri numarası da meşgul, daha sonra arayın diyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ne olmasını bekliyordun? Bakiyen yokmuş ama sen çok geçiyorsun bu seferlik bizden olsun demelerini mi?
    surmenajetki bunu beğendi.

Tam motorkafa ya, sabah sabah kafa basmıyor galiba .

1.8 TL yerine nasıl 25.8 TL oluyor onu soruyorum.

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Bende boğaz köprüsünden her geçtiğimde 16.75tl yazıyor ama bakiyeden hiç bir şey düşmüyor, bi gün kol gibi ceza gelecek diye korkuyorum.

5. sınıf ücreti kesmişler, fiyat ona denk geliyor .

Düzelttirmesi de uğraştıracak şimdi, rezil bir sistem ya. İlla plakayı kapatıp geçelim diye yapıyorlar gerçekten...

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Bakiyen olmadığı için peşinen ceza tahakkuk etmiş olabilir mi? 15 gün içinde para yüklersen 25 değil 1.8tl düşerler diye biliyorum. Belki yanlış biliyorum.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    3 sene önce 100tl yükledim. hergün geçiyorum. hala hesapta 70 tl var.

ya arkadaşlar bilen birisi saigen'e anlatsın. yazıktır, günahtır, para kolay kazanılmıyor.
    svgblg bunu beğendi.

Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakiyen olmadığı için peşinen ceza tahakkuk etmiş olabilir mi? 15 gün içinde para yüklersen 25 değil 1.8tl düşerler diye biliyorum. Belki yanlış biliyorum.
    İçinde 24.6 TL zaten var, bunlar hatalı ücret kestiği için yetmiyor, 3 kere düzgün çalıştı, 4. de patladı valla . PTT'nin yapacağı sistem bu kadar olur, telefonları da çalışmıyor, mesai saatleri içinde nasıl düzelttireceğiz belli değil.

Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 sene önce 100tl yükledim. hergün geçiyorum. hala hesapta 70 tl var.

ya arkadaşlar bilen birisi saigen'e anlatsın. yazıktır, günahtır, para kolay kazanılmıyor.
    İlk çıktığında cbr250r için almıştım, 30 tl yükledim, onlarca kez köprü geçtim, otoyola çıktım, hiç azalmadı. Motoru satarken de 30 tl'mi geri aldım. Şimdi para düşüyorlar ama onu da düzgün yapamamışlar anlaşılan .

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Sitede bir yerlerde düzeltme ve itiraz formu var doldurup gönder.Aynı zamanda da karayolları vb mail at.
    Dün PTT'ye gittim Hgs almaya yeni motora ortamı görünce dedim bankadan alayım , devletin her işten elini çekmesi lazım , hgs'de sadece ptt'nin değeri artsın diye yamandı muhtemelen.Senin asıl işlerinden birisi hgs ne işin olur yılbaşı bileti ile , adamlar yılbaşı bileti satıyor.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam motorkafa ya, sabah sabah kafa basmıyor galiba .

1.8 TL yerine nasıl 25.8 TL oluyor onu soruyorum.
    Türkçeyi kullanmayı bileceksin o zaman

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    [QUOTE=MotorKafa;3796244]Türkçeyi kullanmayı bileceksin o zaman e gayet düzgün kullanmış işte.Hepimiz anladık adamın ne demek istediğini.

Arabayla defalarca 185 ler 148 ler yedim 25 gördümmü iyi bari diyorum o hatayı yapıyorlar çok ama düzeltiriliyor sanıyorum. hep gıdım gıdım yüklerim hgs yi o 185tl yi hic alamadılar benden ceza olarakta gözükmüyor. Esas olan plakanın kayıtlı oldugu hgs sınıfı. Belki arada kacanlar olmuştur bilemiyorum.

s103r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mh drift/ 250 Repsol İnş :)
    Halk olarak iyice mala bağladık donumuzu verecez yakında sigortası kaskosu şusu busu
    allah sabır versin herkese

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben arada geciorum kacak gecis oluyo otuyo hgs okumuyo hic dert etmiorm zaten duzeltiolar

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Para yüklersen düzeliyor diye biliyorum.

Ben hgs yerine nasıl olsa okumuyor diyerek ogs den geçtim, daha sonra 45tl ceza gösterdi, köprü girişinde danışma gibi bir yer var oraya sordum düzeltirler 15 gün içinde dedi ve düzeltildi gerçekten.

Neyse hallettim telefonla. Mail da attım arada.

Telefonda sürekli yoğunluk var, birkaç saat sonra arayın diyip duruyordu, defalarca 2'ye basıp hgs'yi seçince sonunda müşteri hizmetlerine bağladı .

24 TL ekleyerek düzeltme yaptılar. Her geçişte bakmak gerekecek yine de, güvenilir bir sistem değilmiş.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    benim anlamadığım neden HGS ve OGS diye birşey var...KGS den yeni kurtulmuştuk...tamamen bürokratik lakayıtlık...peki siz OGS li olup HGS den geçenlerle HGS li olup yanlışlıkla OGS den geçenlerin dramını ve ödeyecekleri cezaları biliyormusunuz...asıl çileyi o zaman yaşıyorsunuz..Karayolları sizi bu hatalar nedeniyle bir kaç defa affediyor bilmem ne hesabınızda para bırakın diyor...bu seferlik böyle ama bir dahaki sefere daha dikkatli olun diyor Müşteri Hizmetleri...yani bürokratik ve teknik cıvıklık başka birşey değil..abim ve babam hgsmiz olmasına rağmen kafalarına göre geçiyorlarmış 3 yıldır şu an arabamızda birikmiş yanlış ceza bedeli 500 lira neden..sistem...hay o sisteminize sokayım...
    seigen bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Çünkü telefon gidince PTT'nin değeri düştü , satmak için içine birşey koymaları lazım , bizi koyuyorlar.Ama Ptt'ye gidince çok zor olduğunu görüyorum , olan bize oluyor böyle.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim anlamadığım neden HGS ve OGS diye birşey var...KGS den yeni kurtulmuştuk...tamamen bürokratik lakayıtlık...peki siz OGS li olup HGS den geçenlerle HGS li olup yanlışlıkla OGS den geçenlerin dramını ve ödeyecekleri cezaları biliyormusunuz...asıl çileyi o zaman yaşıyorsunuz..Karayolları sizi bu hatalar nedeniyle bir kaç defa affediyor bilmem ne hesabınızda para bırakın diyor...bu seferlik böyle ama bir dahaki sefere daha dikkatli olun diyor Müşteri Hizmetleri...yani bürokratik ve teknik cıvıklık başka birşey değil..abim ve babam hgsmiz olmasına rağmen kafalarına göre geçiyorlarmış 3 yıldır şu an arabamızda birikmiş yanlış ceza bedeli 500 lira neden..sistem...hay o sisteminize sokayım...

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    detaylı bi yazı ile email atın ben öyle yaptım hesabıma 20 küsür lira geri yüklendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)