Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2016 yeni Rc250 R25 Cbr 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onur Avcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 mat gri
    Meraba beyler geçenlerde ktmnin rc250 modelini gordum ve merak ettim.

16.000 civarı bi fiyatı olan bu makinenin yamaha r25 den eksiği nedirki tutulmuyor. oysaki çok sağlam motorlar yapar ktm ve avustuyalı çinli falanda deil şahsen çok hoşuma gitti ama yeni bi model olmasına rağmen kimsede tık yok fiyat farkları çok aşırı değil.

2016 da cıkacak cbr 250 de geliyor sizce hangisi alınır olur şimdiden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Rc250 boyut olarak biraz küçük galiba diğerlerine göre milletçe büyük sevdiğimiz için geri kalan özellikleri pek umursamıyoruz.Amortisörleri,frenleri,absnin olup olmaması önemli değil önemli olan şekli ve kaç yaptığı
    cıbırlover1 ve Ucka bunu beğendiler.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Rc de çok domalıyon bi de süspansiyonları bizim memleketin yollarına uygun değil.Çok sert.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RC 250 17 bin tl(16.900) malesef 16 bin değil. KTM nin hakkını teslim etsekte R25 daha iyi(bence)

Yamaha ulaşılması nispeten daha kolay 15.250. lastiği de aldıktan sonra takabilirsin bir kerede haşırt diye 17 girmez

Belki bunlardan tutulmuyor

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    insanlar okadar cok tek silindir 250 cc motora tahamul ettiki yamaha cift silindirle pazara girince sekil semalde guzel herkes oraya yurudu ktm rc 250 pirelli lastikle geliomus abs varmis fln kimse umursamiyo bile olayin ozeti bu...
    Ucka bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    2016 cbr 250 diye birşey yok haberin halan olduğu zibilyon tane yerde yazıldı, 500r' ın render' lanmış fotoğrafı o gördüğünüzi

Rc250 17bin lira tek silindir, 31ps.

Yamaha R25 çift silindir, 36ps 15.250 TL.

Benim yorumum ise baydı artık bu başlıklar hergün bi tane açılıyor paran varsa git aprilla al param yok fiyat performans açısından da en iyisini istiyorum diyorsan git cbr 250 al yok ben bastımmı uzayacam az biraz benzin yakmaya razıyım diyorsan R25 al.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    http://www.motosiklet.net/forum/mark...kiyaslamalari/

Bak bu sayfayı al incele yada bu soruları oraya yaz.

Aaaa ne kadar değişik bizim siteden linkmiş bu !!!!

Şu konuları lütfen doğru başlıklar altına açın !!!

Buraya gelip abuk subuk sorulan bir ton sorunun cevabı bu bölümlerde var , yazmış insanlar.

Sadece sana söylemiyorum arkadaşım, şahsi olarak üzerine alınma herkese söylüyorum bunu.

RC de titreme var biraz fazlaymis hatta. RC de ABS var quickshifter var rosso 2 ile geliyo şekli daha bi güzel. R25te hiç bisi yok irc ile geliyo ABS falan da yok. Bence RC nin + lari 1750 TL eder. Ama RC 250 nin fazla titreşim gibi bazı sorunları var ben sana ikisini de inceleyip karar vermeni tavsiye ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    rc250 tek tek extralarını hesaplarsan hiçte boş makina olmadığını anlarsın.lastikler abs kaydırmalı debriyaj.ama 250 cclik motora 17.000 tl verirken hiçmi yüreğin cebin sızlamaz orası sana kalmış.hazirandan beri avro ve dolar kuru yüzünden hala düzene giremedi.özellikle küçük hacimli motorlar 3 4 bin tl extraya satılıyor.mayıs ayında motor fuarında duke 200 10.500 lirayken artık 13.950

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)