Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motora yeni başlayacağim ekipmanlarim tamam

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar nasil bir motor alacagimi bilemiyorum ama aklimda cbr 125 var boyum 1.89 moturun ustunde sırıtırmıyım sizin tavsiyeleriniz nelerdir düz vitesi cok az biliyorum bana sıkınti cıkarirmi cunku scooter sürmek istemiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    CBR 125 başlangıç motoru zaten vitesi onda öğrenirsin ancak küçük gelebilir. Benim boyum 1.93 ben CBR 250R ın üstünde biraz sırıtıyorum gerisini sen düşün. En güzeli git Honda bayisine bir güzel üstüne çık foto çek video çek kararını ver. He 1.95 filan olup CBR 125 e filan binenler var yok değil.

Teşekkür ederim

Alıntı Ramazan ali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar nasil bir motor alacagimi bilemiyorum ama aklimda cbr 125 var boyum 1.89 moturun ustunde sırıtırmıyım sizin tavsiyeleriniz nelerdir düz vitesi cok az biliyorum bana sıkınti cıkarirmi cunku scooter sürmek istemiyorum
    1.89'la sıkıntı olmaz diye biliyorum bende. 1.90'da kesin var ama öyle diyolla. kullananlar daha iyi cevap verecektir

Motosikleti
    Forza 250
    motosiklet almadan önce ekipmanlarını almışsın tebrik ediyorum. üstüne bir de (nerede oturuyorsun bilmiyorum ama) önce bir temel motosiklet eğitimi alsan süper olur.

Teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 125 başlangıç motoru zaten vitesi onda öğrenirsin ancak küçük gelebilir. Benim boyum 1.93 ben CBR 250R ın üstünde biraz sırıtıyorum gerisini sen düşün. En güzeli git Honda bayisine bir güzel üstüne çık foto çek video çek kararını ver. He 1.95 filan olup CBR 125 e filan binenler var yok değil.
    Sendede iyi boy varmış 😅

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı oguzyamann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sendede iyi boy varmış ��
    Eyw elimizden geleni yaptık
    Kısaca ben;

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet güzel, keyifli motosiklet. Amma lakin ufak. Hani o boya ki ben de o civarlardayım xt660 bile eh işte gibi olduğunu varsayarsak bu konuya fazla takılmamak gerek wr 125 r-x belki bi nebze daha yükseklikten dolayı kazanabilir fakat onlar da ince. O boyda her türlü ufak kalıyor motosiklet çok şeyapmıcaz artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)