Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Otomobil tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün gezerken gördüm ve araştırdım bsyıldım Seat Ibıza 1,4 Style 35000Tlye hem sıfıra yakın hem de bir tüp takdır rahat rahat kullan kullanan varmı bu aracı?
    1.4 TSİ mı ? Atmosferik motor olan mı hocam ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.4 TSİ mı ? Atmosferik motor olan mı hocam ?
    Atmosferik olandan
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    abi mazda dayanak olarak inanılmaz araçlar. vw nin turboları belli bi zamandan sonra elinde kaldığı için bir de DSG şanzıman çok baş ağrıttığı için sevmiyorum

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bajajın arabası tam sizin için

Motosikleti
    Yohhh
    2. el audi ve bmw ye bulaşmak çok sıkıntı bişey (bulaştım biliyorum :D). Honda dan şaşmam bu yüzden

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Alıntı surmenajetki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wv'nin passat altı vasat yahu. yani şöyle bir durumda var. boş kasa arabayı alırsan atıyorum 70bin, donanımlı alıyosun 110bin. afedersin boşunda, 'çalışıyo işte lan araba daha ne istiyorsun' demek için getiriliyor türkiyeye. satılmıyor denen şey de yanlış. güzel bakarsan satılır.

ayrıca çok satılması demek iyi olduğuna işaret ise, burada çin-japon kavgası var ya genelde, çinli basar. şu pulsarın bile dünyanın en iyi motoru olması lazım. satış rekoru kırdı çünkü. ama işin aslı öyle değil dimi? ayrıca 2014 satılan motor rakamlarında da mondial bütün rakiplerinin toplamından fazla satmış nerdeyse. mondial en iyisi o zaman.

yani polo için 6000 ilan olması iyi olması demek değil

ama maalesef piyasası yok doğru. türkiyedeki satış politikasından mı neden bilmiyorum. o konuda mazdaya bende kırgınım
    abi türkiyede bir dizel otomatik hastalığı var olay ondan kaynaklanıyor. DSG 7 vitesli otomatik diye vw ye atlayan adamlara acıyorum tam karşımda bir dükkan var otomatik şanzımancı ortalık vw kaynıyor :D

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el audi ve bmw ye bulaşmak çok sıkıntı bişey (bulaştım biliyorum :D). Honda dan şaşmam bu yüzden
    hangi modeliydi ne gibi sıkıntılar olmuştu
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi modeliydi ne gibi sıkıntılar olmuştu
    bmw tüm e46 ve e60 kasalar sıkıntı hepsinde soğutma problemi var. audi bakımını 2 gün geçir 2. gün motordan bir ses geliyor diye sanayiye gidersin motoru tamamen indirirler aşşağıya

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

bmw dediğin e30 dur abi :D yan yan vuuuuuutututututuutut...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)