Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni motorunda artçı konforu

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    cbr250r artçı konusunda oldukça iyi. Artçının arkada tutabileceği demirlerde mevcut.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Güzel kardeşim normalde Honda alma o ne yav derdim ama en iyi artçı konforu cbr250 saydıklarının arasında. Tercihini o yönden kullanırsan aralarındaki en istediğin olur ama çok da bir şey bekleme sonuçta 250 cc sport touring kullanacaksın.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İkisini toplasan bir Inazuma F etmez. İkisi arasında ise CBR250R tabi ki. Yamaha'nın artçı konforu iyi olan motoru yok gibi bir şey zaten.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    Guzel kardesim surekli artciyla geziceksen al bi maxiscooter buraya gelip abi allah hepinizden razi olsun demessen benim adim cem degil. Ohh miss gibi artcin senden daha konforlu olur valla

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    R25 kesinlikle düşünmüyorum bile o zaman yorumlar hep aynı şekilde. Maxiscooter la yol yaptık onu denedik. İnazuma ve cbr250 bulup bi denersem iyi olucak sanırım. Ben yavaş yavaş kendimi maxiye hazırlama başlıyım en iyisi. En rahatı oysa ki öyle zaten benim hatun inazuma ve cbr denedikten sonra maxiden başka motor aldırmaz bana. Şöyle maxi nin artilarini falan okiyim bari de içime sinsin :D

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    MT-7 nin emanet gibi duran artçı selesini merak ederek arkadaşa verdim direksiyonu ve ben artçı oldum.
    Amaç test etmekti lakin arkadaş mt-7 den ayrılamayınca 100km molasız artçıda gitmek zorunda kaldım.
    Ne bir uyuşma, ne rüzgar, ne ağrı, ne tutunacak bir yer, nede rahatsızlık hiç biri yok.
    Gayet rahatmış, göründüğü gibi olmuyor.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Thermosifon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250
    Satayım sana benim motoru Valla moruk ben hep söylüyorum sana maxi scooter diye.R25 i de artçılı kullanan Alaattine sor anlatsın sana.Adamlar yorumlamışlar ama bence de sana bir xmax alalım Bak ben dün motorumun bu hali ile artçılı 130km hızı gördüm düz yolda öle yokuş aşağı falan değil Sen top speedlere bakma al maxi rahatına keyfine bak oda gidio babalar gibi kanka

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla uzun yol yapan birisi olarak tabikide rahatlığıma önem vermek zorundayım. Artçı olarakta yaptım kendim kullanarakta. Sonuçta eziyet çekmek için yapmıyorum bu yolculuğu zevkim için yapıyorum. Heleki bir yerden sonra stabilize olmayan yollara giriyorsanız artçıyıda kendinizide çok daha fazla düşünmeye başlıyorsunuz. Eğer bir gün çok daha konforlu bir motor ile uzun yol yapar iseniz ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız.
    Eşimde fazer vardı.600RR "kıyasla" çok daha rahattı.Onunlada uzun yol yaptık.Az çok biliyorum.Onu sattırıp
    600RRı ben aldırdım eşime alıştıktan sonra özellikle bir sıkıntı yaşatmıyor.
    Belki biraz daha çok mola veriyorsun ama keyifli oluyor.Tabi herkes gelemeyebilir.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eşimde fazer vardı.600RR "kıyasla" çok daha rahattı.Onunlada uzun yol yaptık.Az çok biliyorum.Onu sattırıp
    600RRı ben aldırdım eşime alıştıktan sonra özellikle bir sıkıntı yaşatmıyor.
    Belki biraz daha çok mola veriyorsun ama keyifli oluyor.Tabi herkes gelemeyebilir.
    Bana gelmez mesela.

Fazer diğerlerine göre çok daha rahat bir motor , hem sürücü hemde artçı olarak. Fazer ile uzun yol yapan çok arkadaşım var ve bir sorun yaşamıyorlar genel anlamda. Fakat hepsinin söylediği bir enduro değiller ki normal zaten olmamaları çünkü o tarz motorların yapılış amacı daha farklı.

Ben bu sene Ege turunu yaparken son gün dönüş yolumuz 940 km. Molasız 550 km gibi bir mesafeden sonra artık yeter artık diyip hem yakıt almak için hemde dinlenmek için mola vermiştik.

Ben hala 600rr tarzı ss bir motor ile uzun yolu çok doğru bulmuyorum ama tabi bu tamamen kişisel birşey. Ben eğilemem o kadar uzun süre dik durucam yola tepeden bakıcam vs vs

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Hocam supersportta sürücüde artçıda rahat edemez. Böyle bir talebin olması çok anlamsiz. Ek olarak bende kız arkadaşımla motosiklet biniyorum ve kız arkadaşımla bindiğim için gidip bir supersport almadım. Param cbr250, hyosunga yeterken gittim suzuki gs 500 aldım. Rahatlık ilk plandı. Ha bide kız arkadaşın arkada otururken kabak gibi poposu durup milletinde kiz arkadasini izleyecegi supersportu ne yapacaksın? Ben kiskanc adamim, oturtmam oyle motora hatunu. Sana tavsiyem xmax.
    Thermosifon bunu beğendi.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Hocam selamlar cbr250r kullanıyorum.. 33bin km artçılı gezdim bu motorla uzun yollara çıkınca mesela İstanbuldan uçmakdere yada İstanbul dan hendek gidiş dönüş 1 günde 500 km den bahsediyorum artçıyı geç kendinde dayanamıyorsun zor oluyor biraz 120-130 bandında gittiğinde..

Ama ben şöyle bir çözüm buldum.. Seleyi söküp döşemeci tanıdığımın yanına gittim üstteki deri kılıfı söktüm içinden hiçbirşey çıkarmadan orjinali bozmadan 2 lik beyaz sünger ekleyip streçle kaplayıp deri kılıfını üstüne geçirdik biraz zor oldu aynı deri olunca çekme yaptı ama esnettik falan baya işe yaradı.. Rahat ettik onun dışında dechatlon dan 7 tl ye şişme yastık ve çift taraflı bant ile destekliyorum süper oluyor..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yada alıcan bi goldwing veya harley electra glide, artçına evlilik teklifi ettiricen

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam supersportta sürücüde artçıda rahat edemez. Böyle bir talebin olması çok anlamsiz. Ek olarak bende kız arkadaşımla motosiklet biniyorum ve kız arkadaşımla bindiğim için gidip bir supersport almadım. Param cbr250, hyosunga yeterken gittim suzuki gs 500 aldım. Rahatlık ilk plandı. Ha bide kız arkadaşın arkada otururken kabak gibi poposu durup milletinde kiz arkadasini izleyecegi supersportu ne yapacaksın? Ben kiskanc adamim, oturtmam oyle motora hatunu. Sana tavsiyem xmax.
    Cbr250 benim motorum artçıda oldum en ufak derece bile eğilmeden oturabilinecek bir motor.
    Motorda bakan adam kiz arkadasın o taytla yururken bakmiyorlar mi arkasindan hiç ?
    Oyle bir yaziyorsunuz ki ss kullanan adam karisini ,sevgilisini teshir malzemesi kullanıyor gibi.
    Sen istersen sokaga çikartma bakacak diye.Bu yazinı çok çirkin buldum.
    avici, berkcigdem, Thermosifon ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr250 benim motorum artçıda oldum en ufak derece bile eğilmeden oturabilinecek bir motor.
    Motorda bakan adam kiz arkadasın o taytla yururken bakmiyorlar mi arkasindan hiç ?
    Oyle bir yaziyorsunuz ki ss kullanan adam karisini ,sevgilisini teshir malzemesi kullanıyor gibi.
    hiç keşke topcase olsaydı demediniz mi ? bu arada arkadaşı taytlı değilde tesettür giyimli olabilir.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç keşke topcase olsaydı demediniz mi ? bu arada arkadaşı taytlı değilde tesettür giyimli olabilir.
    Sırt çantası işimizi goruyor.Tayt örneğini bilmeden vermedim mamba arkadaşın fotoğraflarında kız arkadaşinı daha önce gördüm.Hafızam iyidir.
    Motosiklete taytla biniyordu )))))))
    Oyüzden söyledim.Herkes kendine bakmalı önce.Kızdım biraz oyuzden

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Cbr 250r'dan bahsetmiyorum kesinlikle. Örneğin bi r6'da artçı ne kadar yatıyor. Kesinlikle teşhir malzemesi gibi bir durum yok. Sadece bu beni rahatsız ediyor, hiçte bağnaz biri değilimdir kuşadasında yaşıyorum buralarda pek öyle etekliye falan bakılmaz her yerde o kadar çok güzel kadın var ki kimse bakmıyor öyle sokaktan geçene. Bunu beni yanlış tanımayın diye söyledim. Sadece kız arkadaşımı öyle oturtamam ben. Oturanında oturtanında kendi zevkidir, karışmam ve laf etmem.

Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250r'dan bahsetmiyorum kesinlikle. Örneğin bi r6'da artçı ne kadar yatıyor. Kesinlikle teşhir malzemesi gibi bir durum yok. Sadece bu beni rahatsız ediyor, hiçte bağnaz biri değilimdir kuşadasında yaşıyorum buralarda pek öyle etekliye falan bakılmaz her yerde o kadar çok güzel kadın var ki kimse bakmıyor öyle sokaktan geçene. Bunu beni yanlış tanımayın diye söyledim. Sadece kız arkadaşımı öyle oturtamam ben. Oturanında oturtanında kendi zevkidir, karışmam ve laf etmem.
    Eşimdede 600RR var artçısıda oluyorum.Siz rahatsız olabilirsiniz ,herkesin düşünceleri farklıdır ama ifade ediş şekliniz kusura bakma çok farklı yerlere gidiyor.
    Ben ss motosiklet çok seviyorum ama 600cc olanı kullanamıyorum ,artçı oluyorum bu sekilde mutlu oluyorum.Millete yakıştırma yaparcasına yazmanız hoş değil.
    Yoksa siz oturtmassınız o beni ilgilendirmiyor zaten ona birsey demedim.
    Teşekkur ediyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)