Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

O cbr 125 sahibi buradansa lütfen konuya gelsin :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bende ybr olduğuna göre 2007-2010 arası bir tarih...bende ybr metehanda herzamanki gibi cbf rahmetli aşil nickli kemalde (allah rahmet eylesin) falcon 400 bıyıklı da rx 125 ve sanırım nicki sessizkişi isimli bir arkadaşta cbr600 şileye doğru yola çıktık...cbr600 lü arkadaş motoru alalı bir kaçgün olmuş ve inanın 80 km hızı geçmedi...

şimdi ybr ile cbr600 ü yedim desem.....

aklıma geldi akşam akşam
    s103r bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    s103r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mh drift/ 250 Repsol İnş :)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende ybr olduğuna göre 2007-2010 arası bir tarih...bende ybr metehanda herzamanki gibi cbf rahmetli aşil nickli kemalde (allah rahmet eylesin) falcon 400 bıyıklı da rx 125 ve sanırım nicki sessizkişi isimli bir arkadaşta cbr600 şileye doğru yola çıktık...cbr600 lü arkadaş motoru alalı bir kaçgün olmuş ve inanın 80 km hızı geçmedi...

şimdi ybr ile cbr600 ü yedim desem.....

aklıma geldi akşam akşam
    Abi Yaşın Benden Büyüktür Ben kıyası Cbr 250 veya 600 ile yapmadım Performans olarak karşılasşıtırsan pek fark olmadığını hatta tork ve cc olarak drıft ın kuvvetlı gorundugunu gorursun saygılar

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı s103r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi Yaşın Benden Büyüktür Ben kıyası Cbr 250 veya 600 ile yapmadım Performans olarak karşılasşıtırsan pek fark olmadığını hatta tork ve cc olarak drıft ın kuvvetlı gorundugunu gorursun saygılar
    yok ben çok incelemedim...konuyu okuyunca aklıma geldi birden....

çok küçük cc veya beygir farkları sürücüler tarafından tolere edilebilir...sürücüde iş biter çoğu zaman.yine başımdan geçen bi olay 2010 yılı haziran ayı idi uludağdan dönüyoruz bende gt250 comet var diğer sefil arkadaşlarda hep 150-125 cc yalovadan kaptırmışım 150-160 sefiller geride kalmış hep....ula bi baktım apaçi tarzı donatılmış bir ybr üstünde kasksız iki şahsiyet...adam bi yapıştırdı kafa kafaya gidiyoz ..allahtan feribotun sapağına geldikte sağdan çıkıp kuyruğu kurtardık
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)