Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

50 bin km cbr alinir mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ganay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Yardimci olursaniz sevinirjm cok tereddutte kaldim alip almamakonusunda
    motor 2012 model50 bin kmde
    @gunaykall

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    CBR 125R MI 250 Mİ 600RR MI 1000 RR MI hangisi ?
    sey_47 bunu beğendi.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Yagi suyu zamaninda degistiyse fiyatida uygun buluyorsan al
    Biz 43 bin kmde 7000 liraya almistik 2012 model 250r

Motosikleti
    CBR 250 R
    8 bin tl sence nasik fiyat

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yagi suyu zamaninda degistiyse fiyatida uygun buluyorsan al
    Biz 43 bin kmde 7000 liraya almistik 2012 model 250r
    Memnun musun peki herhangi bir ariza sorjn cikti mi

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı ganay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 bin tl sence nasik fiyat

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Memnun musun peki herhangi bir ariza sorjn cikti mi
    valla kendime almadim bir tanidiga almistik sadece lastikleri kabaktı baska hicbirsorunu yok. Hemde 2.5 ay once almistik motoru fiyati oldugunca assagi cek bence lastikleri sifir michelin,pirelliyse 8000 verilir
    Bu motorla 200.000 km yapan gördük birkere bile motor acilmamis tamamen kullanima bagli birsey

Motosikleti
    CBR 250 R
    valla kendime almadim bir tanidiga almistik sadece lastikleri kabaktı baska hicbirsorunu yok. Hemde 2.5 ay once almistik motoru fiyati oldugunca assagi cek bence lastikleri sifir michelin,pirelliyse 8000 verilir
    Bu motorla 200.000 km yapan gördük birkere bile motor acilmamis tamamen kullanima bagli birsey
    Lastikleri sifir degil birde sol grenajdaki etiketler yok beyaz sade grenaj yikarken sokuldugunu soyledi

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Lastikleri sifir degil birde sol grenajdaki etiketler yok beyaz sade grenaj yikarken sokuldugunu soyledi
    ben sana burdan bisey diyemem o konuda lastikler irc ise o para etmez o motor gotur bi servise goster ben şahsen bakim kagitlari durmayan motor almam nerden bilicem senin kac kmde bir yag degistirdigini? 2 lira daha fazla ver tertemiz motor al, benden sana tavsiye bu 👍

Motosikleti
    CBR 250 R
    ben sana burdan bisey diyemem o konuda lastikler irc ise o para etmez o motor gotur bi servise goster ben şahsen bakim kagitlari durmayan motor almam nerden bilicem senin kac kmde bir yag degistirdigini? 2 lira daha fazla ver tertemiz motor al, benden sana tavsiye bu 👍
    Tamam cok tesekkur ediyorum bu motoru almayip biraz daha biriktkrip daha az km ve daha donanimki aliyorum cok saol dostum

mrz3496 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R 25
    eğer ilk motorunsa cbr almak doğru bi seçim diye düşünüyorum en rahat sürülebilen vitesli motor olduğunu düşünüyorum.
    ülkemizde en çok piyasası olan motor cbr alırken satarken ve servis konusunda sıkıntı yaşamazsın.
    ancak hız istiyorum performans istiyorum diyorsan Yamaha R25 i bi düşün derim ancak ilk motorunsa yamaha biraz daha riskli bence ani hızlanma olayı daha fazla bu yüzden sonu hoş olmayabilir.
    sonuç olarak cbr güzel motor içine siniyorsa alabilirsin

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Tamam cok tesekkur ediyorum bu motoru almayip biraz daha biriktkrip daha az km ve daha donanimki aliyorum cok saol dostum
    Dipnot - Hizi seviyorsan yeni kasa alma, alirsanda garantili olanindan al. Bir dost tavsiyesi 👍

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    Saticak adam ilk sahibimi?
    Motorun bakimlari tammi?
    Adamin tipi guven veriyomu bu cok onemli motorun cigerini almis bi adam olabilir surekli kesiciye sokan biriyse alinmaz.

Aslinda alinirda tamirciden cikamazsiniz

Motosikleti
    CBR 250 R
    arkadaslar ben 500-1000 tl ıcın hıc rıske gırmım bu fıyatları da ekler daha km dusuk bır model almaya karar verdım hıc rısme gerek yok cunku bu motoru aldıgım zaman ıkı sene kullanmak ıstıyorum
    2.motorum acemılıgımı tvs apache ıle attım ama artık grenaj olarak daha guzel performans olarak daha guzel bır motora gecmek ıstıyorum bu tercıhımıde hondadan yana kullandım
    mrz3496 bunu beğendi.
    @gunaykall

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acikcasi ganay'inda dedigi gibi 500-1000 lira icin riske girmeye gerek yok,ben biriktiren biriyim,ogrenciyim,biliyorum zor,ama garanti is herzaman daha iyidir

Edit:bu km lerdeki cbr her nekadar kullanima bagli olsada,japon olsada,omrunun yarisi gitmistir nerdeyse,motorda eski performans yoktur bence

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı Sti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acikcasi ganay'inda dedigi gibi 500-1000 lira icin riske girmeye gerek yok,ben biriktiren biriyim,ogrenciyim,biliyorum zor,ama garanti is herzaman daha iyidir

Edit:bu km lerdeki cbr her nekadar kullanima bagli olsada,japon olsada,omrunun yarisi gitmistir nerdeyse,motorda eski performans yoktur bence
    Kesınlıkle haklısın herhangı bır arıza cıakrdıgı zaman ortalama fıyatı 500 tl tutma ıhtımalı var ve tahmınımce motor omrunun yarısını tamamlamıstır.Onun bakımına verecegım parayı bıraz daha bırıktırır bır ust model veya k daha dusuk bır motorsıklet alınabılır
    @gunaykall

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesınlıkle haklısın herhangı bır arıza cıakrdıgı zaman ortalama fıyatı 500 tl tutma ıhtımalı var ve tahmınımce motor omrunun yarısını tamamlamıstır.Onun bakımına verecegım parayı bıraz daha bırıktırır bır ust model veya k daha dusuk bır motorsıklet alınabılır
    Cok yerinde bi karar olmus baskanim,konu kilit

s103r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mh drift/ 250 Repsol İnş :)
    O motor 8 bin tlye alınmaz kardeşim lastıkler orjınal grenaj yazıları yıkayarak sökülmez. 25 30 bin kmde motorlar var o paraya

AhmeT16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorun bakım vs kontrol edildi mi ?

İyi bir kullanıcıysa şayet pekte gerek yok irc lastik olmasının yani viraj yapmıyorsa

Şöyle km takıntısı yaptığınız için herkez km düşürüyor sonra vay efendim neden aldığım motor orjinal km değil

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı AhmeT16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Şöyle km takıntısı yaptığınız için herkez km düşürüyor sonra vay efendim neden aldığım motor orjinal km değil
    +1
    Gelen giden km yüksek diyince hop o km 20bine düşecek alanda aldım diye sevinecek halbuki orjinal km bilinse ona göre bakım yapılır. Daha hiçbir motora binmemiş adam 50binde yarısı gitti yeeeaaa diyor piyasamız böyle işte.

He ama grenaj etiketleri yıkamayla sökülmez zımparayla bile kanırtarak çıkıyor namussuzlar.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kuryeler cbr250 ile 150-200 bin yapıyor.

motor tıkır tıkır gidiyor. Ama adamlar yağ değişimini sğrekli yapıyor ve top speed ile işi olmuoyor 110-120-130 takılıyor.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Eski bi cbr250 kullanıcısı olarak söyleyim o motor alınabilir ama senden önceki sahiplerinin nasıl kullandığını bilmediğinden başına süpriz masraflarda çıkartabilir. Ben senin yerinde olsam girmezdim hiç o işe biraz daha biriktirip, toplayıp daha az yorulmuş bir motor bakardım.

Ayrıca motorumu bende zamanında 10larca kez yıkadım yıkattırdım, karda da bindim yağmurda da 40 derece sıcakta da hiç bir sticker 1mm bile sökülmemişti.
    something123 bunu beğendi.
    ¡Por la sonrisa de mis padres que vale un millón!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)